Rozpis pískání, 6. liga, skupina H

Dromedarians Praha

St 29.3. 18:00 Zákostelní ZAK
St 29.3. 19:15 Zákostelní ZAK
St 29.3. 20:30 Zákostelní ZAK
Út 18.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 18.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 18.4. 20:45 Běchovice 2 BECH

Juventus Pivus

Út 4.4. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 4.4. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 4.4. 20:30 Malešice AFK MALES
Út 25.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 25.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 25.4. 20:15 Záběhlice ZABEH

1.FC Holešovice

Čt 13.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 13.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 13.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 4.5. 18:00 Štěrboholy STER3
Čt 4.5. 19:15 Štěrboholy STER3
Čt 4.5. 20:30 Štěrboholy STER3

Albuquerque tuplaks

Út 11.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 11.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 11.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 1.5. 18:15 Aritma ARIT
Po 1.5. 19:30 Aritma ARIT
Po 1.5. 20:45 Aritma ARIT

Banzai

Út 21.3. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 21.3. 20:15 Meteor 8 METE2
St 7.6. 18:15 Litvínovská LITVI
St 7.6. 19:30 Litvínovská LITVI
St 7.6. 20:45 Litvínovská LITVI

Opatoff A K

St 17.5. 18:15 Mikulova MIKU1
St 17.5. 19:30 Mikulova MIKU1
St 17.5. 20:45 Mikulova MIKU1
St 14.6. 19:00 Meteor 8 METE1
St 14.6. 20:15 Meteor 8 METE1

Jemné a Solené 1.FC

Čt 18.5. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 18.5. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 18.5. 20:45 Mikulova MIKU3
Po 19.6. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 19.6. 19:15 Hrabákova HRAB2

Těžká demence

St 22.3. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 22.3. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
St 24.5. 18:15 Mikulova MIKU2
St 24.5. 19:30 Mikulova MIKU2
St 24.5. 20:45 Mikulova MIKU2

Borussia Dortšpunt B

Po 10.4. 19:00 Pražačka P3
Po 10.4. 20:15 Pražačka P3
St 7.6. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 7.6. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 7.6. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Rum Zahořany HT

Pa 31.3. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 31.3. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 19.4. 19:00 Pražačka P1
St 19.4. 20:15 Pražačka P1
St 10.5. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 10.5. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Squadra Azzurra

Út 11.4. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Út 11.4. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 2.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 2.5. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 22.5. 19:00 Pražačka P3
Po 22.5. 20:15 Pražačka P3

Zavináč FC

Po 27.3. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 27.3. 20:30 Štěrboholy STER2
Ne 21.5. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 21.5. 18:45 Záběhlice ZABEH
St 7.6. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 7.6. 19:15 Hrabákova HRAB2