Seznam týmů, 6. liga, skupina H

Tým Barvy dresů
Zavináč FC žlutá, modrá
Squadra Azzurra modrá
Rum Zahořany HT žlutá, vínová
Juventus Pivus černo-bílá
Těžká demence černá, bílá
Opatoff A K červeno-bílá, bílo-červená
Jemné a Solené 1.FC !!!nehrají !!!
Dromedarians Praha žluto-modrá
Borussia Dortšpunt B bílá
Banzai bílá
Albuquerque tuplaks modrá
1.FC Holešovice modrá, černá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina H

Utkání Datum Čas Hřiště
Jemné a Solené 1.FCOpatoff A K
Dromedarians PrahaTěžká demence Čt 7.9. 19:30 NOVOB
Borussia Dortšpunt BJuventus Pivus Čt 7.9. 19:30 MIKU2
BanzaiRum Zahořany HT Čt 7.9. 19:30 ARIT
1.FC HolešoviceZavináč FC Čt 7.9. 19:30 BECH
Albuquerque tuplaksSquadra Azzurra Čt 7.9. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Těžká demenceJemné a Solené 1.FC
Squadra AzzurraBanzai Čt 14.9. 17:00 HANSP
Rum Zahořany HTBorussia Dortšpunt B Čt 14.9. 19:30 MIKU2
Zavináč FCOpatoff A K Čt 14.9. 19:30 MIKU1
Juventus PivusDromedarians Praha Čt 14.9. 20:30 MOTO3
1.FC HolešoviceAlbuquerque tuplaks Čt 14.9. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Jemné a Solené 1.FCJuventus Pivus
Dromedarians PrahaRum Zahořany HT St 20.9. 20:45 STOD
Banzai1.FC Holešovice Čt 21.9. 18:15 ARIT
Opatoff A KTěžká demence Čt 21.9. 19:30 MIKU3
Borussia Dortšpunt BSquadra Azzurra Čt 21.9. 19:30 MIKU1
Albuquerque tuplaksZavináč FC Čt 21.9. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Rum Zahořany HTJemné a Solené 1.FC
1.FC HolešoviceBorussia Dortšpunt B Čt 28.9. 19:30 MIKU2
Juventus PivusOpatoff A K Čt 28.9. 19:30 MIKU3
Albuquerque tuplaksBanzai Čt 28.9. 20:45 MIKU1
Squadra AzzurraDromedarians Praha Čt 28.9. 20:45 MIKU4
Zavináč FCTěžká demence Čt 26.10. 18:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Jemné a Solené 1.FCSquadra Azzurra
BanzaiZavináč FC Čt 5.10. 18:15 ARIT
Dromedarians Praha1.FC Holešovice Čt 5.10. 19:15 MOTO3
Opatoff A KRum Zahořany HT Čt 5.10. 19:30 MIKU2
Borussia Dortšpunt BAlbuquerque tuplaks Čt 5.10. 19:30 MIKU1
Těžká demenceJuventus Pivus Čt 5.10. 20:30 MOTO2
Utkání Datum Čas Hřiště
1.FC HolešoviceJemné a Solené 1.FC
Zavináč FCJuventus Pivus Čt 12.10. 18:00 KORAB
Rum Zahořany HTTěžká demence Čt 12.10. 18:15 ARIT
BanzaiBorussia Dortšpunt B Čt 12.10. 19:30 MIKU1
Squadra AzzurraOpatoff A K Čt 12.10. 19:30 MIKU2
Albuquerque tuplaksDromedarians Praha Čt 12.10. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Jemné a Solené 1.FCAlbuquerque tuplaks
Juventus PivusRum Zahořany HT St 18.10. 18:15 PRKOP
Těžká demenceSquadra Azzurra St 18.10. 18:15 HANSP
Dromedarians PrahaBanzai St 18.10. 18:15 NOVOB
Opatoff A K1.FC Holešovice Čt 19.10. 19:30 MIKU3
Borussia Dortšpunt BZavináč FC Čt 19.10. 19:30 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
BanzaiJemné a Solené 1.FC
Zavináč FCRum Zahořany HT Čt 2.11. 18:15 NOVOB
Borussia Dortšpunt BDromedarians Praha Čt 2.11. 19:30 MIKU2
Squadra AzzurraJuventus Pivus Čt 2.11. 19:30 ARIT
1.FC HolešoviceTěžká demence Čt 2.11. 20:30 KORAB
Albuquerque tuplaksOpatoff A K Čt 2.11. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Jemné a Solené 1.FCBorussia Dortšpunt B
Juventus Pivus1.FC Holešovice Čt 9.11. 18:15 NOVOB
Opatoff A KBanzai Čt 9.11. 19:30 MIKU1
Rum Zahořany HTSquadra Azzurra Čt 9.11. 20:30 MOTO3
Dromedarians PrahaZavináč FC Čt 9.11. 20:30 SCBEC
Těžká demenceAlbuquerque tuplaks Čt 9.11. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Dromedarians PrahaJemné a Solené 1.FC
1.FC HolešoviceRum Zahořany HT Čt 23.11. 19:00 P2
Zavináč FCSquadra Azzurra Čt 23.11. 19:00 P1
BanzaiTěžká demence Čt 23.11. 19:30 MIKU3
Borussia Dortšpunt BOpatoff A K Čt 23.11. 20:45 MIKU4
Albuquerque tuplaksJuventus Pivus Čt 23.11. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Jemné a Solené 1.FCZavináč FC
Rum Zahořany HTAlbuquerque tuplaks Čt 7.12. 19:30 MIKU4
Juventus PivusBanzai Čt 7.12. 19:30 MIKU3
Těžká demenceBorussia Dortšpunt B Čt 7.12. 19:30 MIKU2
Opatoff A KDromedarians Praha Čt 7.12. 19:30 MIKU1
Squadra Azzurra1.FC Holešovice Čt 7.12. 20:30 TEMPO