11. Albuquerque tuplaks 11 0 0 11 0:66 0
12. Jemné a Solené 1.FC 11 0 0 11 0:66 0

Pá 13.10.17 18:15 HANSP Vocasuna CA TJ Bohemia Chips 1980   (HL8J)
Pá 13.10.17 19:30 HANSP Zde je místo ... Real Praha A   (HL7H)
Út 5.12.17 18:15 MIKU3 Pražský axiom FELace FK   (HL8E)
Út 5.12.17 19:30 MIKU3 Pivušky FC Indiana Team   (HL7D)
Út 5.12.17 20:45 MIKU3 Senioři Praha B Gangbeng   (HL8C)

7. 12. 17 19:30 MIKU4 Rum Zahořany HT Albuquerque tuplaks 11. 6:0 k.
23. 11. 17 19:00 P2 1.FC Holešovice Rum Zahořany HT 10. 2:3 (1:1)
Vyrovnané férové utkání skončilo těsným vítězstvím hostujícího týmu. Michal Matějovský, Josef Heřmánek
1.FC Holešovice Rum Zahořany HT
Dmitriy Kedyarov – Tomáš Andrle, Jan Karban, Rudolf Kotouč, Jakub Kříž, Jan Kubát, Michal Simik, Ondřej Sopr vs Radek Petřina – Jakub Hais, Martin Haneška, Tomáš Jalůvka, Petr Lhotský, Zdeněk Škába, Lukáš Vidner
23. Tomáš Andrle
33. Rudolf Kotouč
17., 56. Jakub Hais
31. Zdeněk Škába
9. 11. 17 20:30 MOTO3 Rum Zahořany HT Squadra Azzurra 9. 7:2 (1:0)
Zápas hraný ve svižném tempu s množstvím šancí na obou stranách. Hráči Záhořan byli přece jen v koncovce důraznější.
Rum Zahořany HT Squadra Azzurra
Radek Petřina – Martin Haneška, Tomáš Jalůvka, Josef Janeš, Tomáš Koldcsiter, Petr Lhotský, Petr Nepraš, Michal Nosek, Pavel Prachař, Lukáš Vidner vs Martin Cicala – Filip Cicala, Tomáš Dittrich, Martin Kratochvíl, Tomáš Kratochvíl, Martin Roman, Karel Vančura
27., 31., 47. Petr Nepraš
38., 58. Pavel Prachař
43., 51. Josef Janeš
52., 57. Tomáš Dittrich
2. 11. 17 18:15 zzNOVOB Zavináč FC Rum Zahořany HT 8. 0:2 (0:1)
Svižné, důrazné, ale férové utkání, kdy dominovaly obrany. Rum vstřelil v každém poločase branku a bere oba body.
Zavináč FC Rum Zahořany HT
Matěj Šolar – Miroslav Hejzdral, Jakub Hon, Ondřej Lang, Ondřej Liskovský, Radek Sojka, Jaroslav Stasinka, Ondřej Steiger, Jan Weisser vs Radek Petřina – Jakub Hais, Martin Haneška, Josef Janeš, Tomáš Koldcsiter, Petr Lhotský, Petr Nepraš, Michal Nosek, Lukáš Vidner
14. Petr Nepraš
38. Jakub Hais
18. 10. 17 18:15 PRKOP Juventus Pivus Rum Zahořany HT 7. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili. Trnka
Juventus Pivus Rum Zahořany HT
vs Radek Petřina – Jakub Hais, Martin Haneška, Tomáš Jalůvka, Josef Janeš, Petr Lhotský, Petr Nepraš, Michal Nosek, Lukáš Vidner
12. 10. 17 18:15 ARIT Rum Zahořany HT Těžká demence 6. 3:2 (2:2)
Bojovné utkání plné osobních soubojů, na jehož konci se radovali z vítězství domácí borci.
Rum Zahořany HT Těžká demence
Radek Petřina – Jakub Hais, Tomáš Jalůvka, Tomáš Koldcsiter, Petr Lhotský, Petr Nepraš, Michal Nosek, Zdeněk Škába, Lukáš Vidner vs Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Petr Košťál, Jakub Procházka, Karel Táborský, Ondřej Vokurka, Tomáš Vokurka
3., 34. Jakub Hais
12. Tomáš Koldcsiter
7. Petr Košťál
22. Ondřej Vokurka
49. Ondřej Vokurka
5. 10. 17 19:30 MIKU2 Opatoff A K Rum Zahořany HT 5. 2:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, kde domácí začali lépe a jen díky obětavosti brankáře hostů svoje skóre nenavýšili. Naopak v závěru rozhodl gólman Zahořan o dělbě bodů.
Opatoff A K Rum Zahořany HT
Ondřej Horák – Michal Hulčík, Aleš Kosina, Martin Pokorný, Pavel Šámal, Martin Semerád, Pavel Straka, Pavel Svoboda vs Radek Petřina – Jakub Hais, Martin Haneška, Tomáš Jalůvka, Tomáš Koldcsiter, Petr Lhotský, Petr Nepraš, Lukáš Vidner
9. Martin Semerád
25. Pavel Straka
16. Jakub Hais
57. Radek Petřina
20. 9. 17 20:45 STOD Dromedarians Praha Rum Zahořany HT 3. 0:0 (0:0)
I když zápas skončil bez branek, na hřišti to vypadalo jednoznačněji. Tým Rum byl po celou dobu lepší, jen jim chyběl gól. Naopak Dromedarians mohli děkovat svému brankáři.
Dromedarians Praha Rum Zahořany HT
Jiří Červený – Radim Furjel, Miroslav Jančok, Josef Jasenský, Martin Kožár, Jan Martyčák, Petr Pištěk, Róbert Šišaj vs Radek Petřina – Jakub Hais, Tomáš Jalůvka, Tomáš Koldcsiter, Petr Lhotský, Petr Nepraš, Pavel Prachař
14. 9. 17 19:30 MIKU2 Rum Zahořany HT Borussia Dortšpunt B 2. 5:4 (0:4)
Utkání, kdy domácí nezachytili úvod a hosté jim nasázeli rychlé góly. Ve druhé půli však skóre otočili. Košťál
Rum Zahořany HT Borussia Dortšpunt B
David Krpata – Jakub Hais, Tomáš Jalůvka, Josef Janeš, Tomáš Koldcsiter, Petr Lhotský, Petr Nepraš, Radek Petřina vs Jiří Lopata – Jakub Andres, Martin Denovský, Jan Dvořák, Tomáš Effmert, Matěj Holeček, Václav Kabátek, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček