Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 7.12.17 | 20:30 | TEMPO | Squadra Azzurra 1.FC Holešovice | 11. | 2:2 |
Čt 23.11.17 | 19:00 | P1 | Zavináč FC Squadra Azzurra | 10. | 10:1 |
Čt 9.11.17 | 20:30 | MOTO3 | Rum Zahořany HT Squadra Azzurra | 9. | 7:2 |
Čt 2.11.17 | 19:30 | ARIT | Squadra Azzurra Juventus Pivus | 8. | 7:4 |
St 18.10.17 | 18:15 | HANSP | Těžká demence Squadra Azzurra | 7. | 3:1 |
Čt 12.10.17 | 19:30 | MIKU2 | Squadra Azzurra Opatoff A K | 6. | 3:5 |
Čt 28.9.17 | 20:45 | MIKU4 | Squadra Azzurra Dromedarians Praha | 4. | 2:3 |
Čt 21.9.17 | 19:30 | MIKU1 | Borussia Dortšpunt B Squadra Azzurra | 3. | 2:0 |
Čt 14.9.17 | 17:00 | HANSP | Squadra Azzurra Banzai | 2. | 1:1 |
Čt 7.9.17 | 20:45 | MIKU2 | Albuquerque tuplaks Squadra Azzurra | 1. | 0:6 k. |
Jemné a Solené 1.FC Squadra Azzurra | 5. | 0:6 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rum Zahořany HT | 11 | 9 | 2 | 0 | 46:12 | 20 |
2. | Zavináč FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 47:15 | 16 |
3. | Opatoff A K | 11 | 7 | 1 | 3 | 51:34 | 15 |
4. | Dromedarians Praha | 11 | 5 | 3 | 3 | 36:26 | 13 |
5. | 1.FC Holešovice | 11 | 5 | 2 | 4 | 38:27 | 12 |
6. | Juventus Pivus | 11 | 5 | 1 | 5 | 41:32 | 11 |
7. | Borussia Dortšpunt B | 11 | 7 | 1 | 3 | 43:26 | 9 |
8. | Těžká demence | 11 | 4 | 1 | 6 | 30:24 | 9 |
9. | Banzai | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:48 | 9 |
10. | Squadra Azzurra | 11 | 3 | 2 | 6 | 31:37 | 8 |
11. | Albuquerque tuplaks | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
12. | Jemné a Solené 1.FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 22.9.17 | 19:00 | ZABEH | Tyran Saens 1.FC VET B Sklenářka S.G. (VL3D) |
Pá 22.9.17 | 20:15 | ZABEH | Kaizer chiefs FC Sculpturo FC (HL7H) |
Pá 13.10.17 | 19:30 | BECH | Nalejto 1.FC Ferri FC (HL4B) |
Pá 13.10.17 | 20:45 | BECH | Hodkovičky United FC Palouček AC (HL3C) |
Út 31.10.17 | 18:00 | HRAB2 | Sorry FC Prtzalona C.F. (HL7C) |
Út 31.10.17 | 19:15 | HRAB2 | SuperNova L.F.C. Tycho de Brahe SUP (SVL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Cicala Filip | 10 | 3 |
Cicala Martin | 1 | 0 |
Cicala Martin | 10 | 0 |
Dittrich Tomáš | 3 | 2 |
Jandl Michal | 4 | 3 |
Klajl Petr | 5 | 0 |
Kratochvíl Martin | 6 | 0 |
Kratochvíl Tomáš | 8 | 5 |
Roman Martin | 8 | 5 |
Vančura Karel | 4 | 0 |
Veleba Jiří | 6 | 1 |