Rozpis pískání, 6. liga, skupina I

Los Bimbananos

St 11.10. 17:45 Pražačka P3
St 11.10. 19:00 Pražačka P3
St 11.10. 20:15 Pražačka P3
Út 31.10. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 31.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 31.10. 20:45 Mikulova MIKU3

Lipodur FC A

St 11.10. 18:15 Litvínovská LITVI
St 11.10. 19:30 Litvínovská LITVI
St 11.10. 20:45 Litvínovská LITVI
Ne 12.11. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 12.11. 15:00 Zákostelní ZAK

Atlanta Žižkov FC

St 18.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 18.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 18.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 6.11. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 6.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 6.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Žlutá křídla

Čt 19.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 19.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 19.10. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 8.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 8.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 8.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Heliport SK

Čt 2.11. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 2.11. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 2.11. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 20.11. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 20.11. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 20.11. 20:45 Mikulova MIKU2

Social Members FC

Ne 22.10. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 22.10. 20:00 Mikulova MIKU1
St 15.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 15.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 15.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Zlíchov Catholic FC

Pa 29.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 29.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 19.10. 19:00 Pražačka P2
Čt 19.10. 20:15 Pražačka P2
Ne 12.11. 16:15 Pražačka P2
Ne 12.11. 17:30 Pražačka P2

Continental FC

St 25.10. 19:00 Pražačka P1
St 25.10. 20:15 Pražačka P1
Po 13.11. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 13.11. 20:30 Tempo FC TEMPO
St 6.12. 19:00 Tempo FC TEMPO
St 6.12. 20:15 Tempo FC TEMPO

Ol´school Fellas BK

Po 18.9. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 18.9. 19:15 Hrabákova HRAB3
Út 31.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 31.10. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 20.11. 18:15 Aritma ARIT
Po 20.11. 19:30 Aritma ARIT

Rito Pls

Ne 8.10. 17:30 Čechie Smíchov CESMI
Ne 8.10. 18:45 Čechie Smíchov CESMI
St 8.11. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 8.11. 19:15 Hrabákova HRAB3
St 29.11. 19:00 Pražačka P1
St 29.11. 20:15 Pražačka P1

Regio Team

Ne 17.9. 13:45 Pražačka P3
Ne 17.9. 15:00 Pražačka P3
Čt 2.11. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 2.11. 20:45 Zákostelní ZAK
St 22.11. 18:15 Litvínovská LITVI
St 22.11. 19:30 Litvínovská LITVI

Real Praga C.F.

Ne 22.10. 16:15 Pražačka P1
Ne 22.10. 17:30 Pražačka P1
Čt 9.11. 19:15 Motorlet MOTO1
Čt 9.11. 20:30 Motorlet MOTO1
Po 27.11. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 27.11. 20:15 Meteor 8 METE1