Seznam týmů, 6. liga, skupina I

Tým Barvy dresů
Zlíchov Catholic FC černá, bílá
Žlutá křídla modro-žlutá
Regio Team žlutá, černá
Rito Pls černo-červená, červeno-bílá
Social Members FC modrá, černo-žlutá
Real Praga C.F. bílá
Ol´school Fellas BK vínová
Los Bimbananos modro-bílá
Lipodur FC A modro-černá, modro-bílá
Heliport SK oranžová
Continental FC žluto-černá
Atlanta Žižkov FC červená

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina I

Utkání Datum Čas Hřiště
Heliport SKRegio Team Pa 8.9. 18:15 HOSTI
Los BimbananosSocial Members FC Pa 8.9. 18:45 TEMPO
Continental FCŽlutá křídla Pa 8.9. 19:15 P2
Lipodur FC ARito Pls Ne 10.9. 17:15 HOSTI
Atlanta Žižkov FCZlíchov Catholic FC Ne 10.9. 17:30 MIKU2
Ol´school Fellas BKReal Praga C.F. Pa 29.9. 18:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Regio TeamLipodur FC A Pa 15.9. 18:15 HOSTI
Atlanta Žižkov FCContinental FC Pa 15.9. 19:15 P3
Social Members FCOl´school Fellas BK Pa 15.9. 19:30 HANSP
Rito PlsLos Bimbananos Pa 15.9. 20:00 TEMPO
Zlíchov Catholic FCReal Praga C.F. Ne 17.9. 20:00 MIKU3
Žlutá křídlaHeliport SK Pa 29.9. 19:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Los BimbananosRegio Team Pa 22.9. 18:45 TEMPO
Lipodur FC AŽlutá křídla Pa 22.9. 19:15 P1
Ol´school Fellas BKRito Pls Pa 22.9. 19:30 HANSP
Continental FCZlíchov Catholic FC Pa 22.9. 20:45 BECH
Heliport SKAtlanta Žižkov FC Ne 24.9. 13:45 TEMPO
Real Praga C.F.Social Members FC Ne 24.9. 17:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Rito PlsReal Praga C.F. Pa 6.10. 17:45 ZABEH
Continental FCHeliport SK Pa 6.10. 18:15 BECH
Žlutá křídlaLos Bimbananos Pa 6.10. 19:15 P2
Regio TeamOl´school Fellas BK Pa 6.10. 19:15 ZAK
Atlanta Žižkov FCLipodur FC A Ne 8.10. 17:15 HOSTI
Zlíchov Catholic FCSocial Members FC Ne 8.10. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Lipodur FC AContinental FC Pa 13.10. 18:15 HOSTI
Los BimbananosAtlanta Žižkov FC Pa 13.10. 18:45 TEMPO
Ol´school Fellas BKŽlutá křídla Pa 13.10. 19:15 P1
Real Praga C.F.Regio Team Pa 13.10. 20:00 TEMPO
Social Members FCRito Pls Ne 15.10. 17:45 METE1
Heliport SKZlíchov Catholic FC Ne 15.10. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Atlanta Žižkov FCOl´school Fellas BK Pa 20.10. 19:15 P2
Žlutá křídlaReal Praga C.F. Pa 20.10. 19:15 P1
Regio TeamSocial Members FC Pa 20.10. 19:30 STOD
Continental FCLos Bimbananos Pa 20.10. 20:00 TEMPO
Zlíchov Catholic FCRito Pls Ne 22.10. 16:15 MIKU1
Heliport SKLipodur FC A Ne 22.10. 17:15 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Ol´school Fellas BKContinental FC Pa 27.10. 18:00 P3
Los BimbananosHeliport SK Pa 27.10. 18:45 TEMPO
Social Members FCŽlutá křídla Pa 27.10. 19:15 P1
Rito PlsRegio Team Pa 27.10. 19:30 HOSTI
Lipodur FC AZlíchov Catholic FC Ne 29.10. 17:15 HOSTI
Real Praga C.F.Atlanta Žižkov FC Ne 29.10. 18:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Heliport SKOl´school Fellas BK Pa 3.11. 18:00 P1
Zlíchov Catholic FCRegio Team Pa 3.11. 18:15 DEKAN
Žlutá křídlaRito Pls Pa 3.11. 19:15 P2
Lipodur FC ALos Bimbananos Pa 3.11. 20:00 TEMPO
Continental FCReal Praga C.F. Pa 3.11. 20:30 ZAK
Atlanta Žižkov FCSocial Members FC Ne 5.11. 18:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Social Members FCContinental FC Pa 10.11. 18:15 HANSP
Regio TeamŽlutá křídla Pa 10.11. 19:15 P1
Los BimbananosZlíchov Catholic FC Pa 10.11. 20:00 TEMPO
Ol´school Fellas BKLipodur FC A Pa 10.11. 20:15 ZABEH
Rito PlsAtlanta Žižkov FC Ne 12.11. 17:15 HOSTI
Real Praga C.F.Heliport SK Ne 12.11. 18:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Continental FCRito Pls Pa 29.9. 18:00 P2
Atlanta Žižkov FCRegio Team Po 13.11. 18:00 KORAB
Los BimbananosOl´school Fellas BK Čt 16.11. 20:30 TEMPO
Lipodur FC AReal Praga C.F. Ne 19.11. 17:15 HOSTI
Heliport SKSocial Members FC Ne 19.11. 20:00 TEMPO
Zlíchov Catholic FCŽlutá křídla Pa 24.11. 19:15 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Žlutá křídlaAtlanta Žižkov FC Pa 1.12. 18:45 DEKAN
Regio TeamContinental FC Pa 1.12. 18:45 BECH
Rito PlsHeliport SK Pa 1.12. 18:45 SCBEC
Social Members FCLipodur FC A Pa 1.12. 18:45 HOSTI
Real Praga C.F.Los Bimbananos Pa 1.12. 18:45 TEMPO
Ol´school Fellas BKZlíchov Catholic FC Pa 1.12. 18:45 ZAK