12. Ol´school Fellas BK 11 1 1 9 20:50 3

St 18.10.17 18:15 BECH Palouček AC 4077 DUCKS   (HL3C)
St 18.10.17 19:30 BECH Víťazný február FK Dvacítka   (HL5B)
St 18.10.17 20:45 BECH Růžoví delfínci 97,2 Prokaryota FZ   (HL6F)
Po 6.11.17 18:15 CESMI Bílý lev CF SUP Nejistá sezóna SUP   (SVL3A)
Po 6.11.17 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Černý koně TMK   (HL6B)
Po 6.11.17 20:45 CESMI Orange Predators A Deportivo bez Coruna A   (HL3A)

1. 12. 17 18:45 DEKAN Žlutá křídla Atlanta Žižkov FC 11. 1:7 (1:3)
Hosté svoji obětavou hrou přejeli Křídla. Zápas nakonec rozhodla větší vůle jít za vítězstvím.
Žlutá křídla Atlanta Žižkov FC
Jakub Fajfr – Radovan Chalupka, Lukáš Hlaváček, Tomáš Neubert, Jakub Pečánka, Oldřich Petránek, David Rousek, Michal Šmíd, Tomáš Soukup vs Jan Krutský – Filip Krutský, Lukáš Kubín, Petr Matoušek, Vladek Šlezingr, Matěj Voženílek, Roman Voženílek
5. Oldřich Petránek 7., 8., 40., 53. Vladek Šlezingr
16., 43. Matěj Voženílek
57. Filip Krutský
24. 11. 17 20:00 TEMPO Atlanta Žižkov FC Regio Team 10. 3:4 (2:1)
Atlanta dala náhodné góly a pak se zavřela na své půlce a bránila. Občas také zdržovala, ovšem po obratu výsledku ochutnala svou medicínu a dožadovala se zrychlení hry. Vyhrál zaslouženě Regio Team. Janča
Atlanta Žižkov FC Regio Team
Jan Krutský – Filip Krutský, Lukáš Kubín, Petr Matoušek, Jan Petržilka, Michal Puchmajer, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek, Jan Zikmund vs Michael Bělík – Michal Bystroň, Martin Duša, Ján Marjenka, Tomáš Matějek, Jakub Musil, Jan Paroubek
20. Petr Matoušek
28., 31. Vladek Šlezingr
42 Roman Voženílek 1. Martin Duša
34., 50. Michal Bystroň
47. Tomáš Matějek
12. 11. 17 17:15 HOSTI Rito Pls Atlanta Žižkov FC 9. 1:1 (0:0)
První poločas bez branek zásluhou  spolehlivého gólmana Atlanty Krutského. Po změně stran poslal Rito do vedení Černý, ale Atlanta vyrovnala z přímého kopu. Čapla
Rito Pls Atlanta Žižkov FC
Martin Charvát – Filip Bouček, Michal Černý, Martin Hlubuček, Jan Kalhous, Ondřej Kára, David Lipert, Pavel Rašplička, Ladislav-Matyáš Turek vs Jan Krutský – Filip Krutský, Lukáš Kubín, Petr Matoušek, Michal Puchmajer, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek, Jan Zikmund
42. Michal Černý 46. Vladek Šlezingr
5. 11. 17 18:45 MIKU2 Atlanta Žižkov FC Social Members FC 8. 2:3 (1:2)
Vyrovnané utkání s minimem šanci. Těsná výhra hostů. Vostatek
Atlanta Žižkov FC Social Members FC
Jan Krutský – Filip Krutský, Lukáš Kubín, Petr Matoušek, Michal Puchmajer, Radovan Putna, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek vs Michal Voldřich – Jiří Beran, Michal Beran, Lukáš Brodníček, Patrick Haunschmid, Jan Havlík, Martin Holub, Petr Komárek
16. Filip Krutský
34. Petr Matoušek
51 Radovan Putna 5. Lukáš Brodníček
11. Petr Komárek
49. Michal Beran
29. 10. 17 18:45 TEMPO Real Praga C.F. Atlanta Žižkov FC 7. 2:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, pohledný fotbal. Ondřej Melichárek
Real Praga C.F. Atlanta Žižkov FC
Lukáš Blažek – Miroslav Duchek, Matěj Kolář, Vojtěch Kolář, Martin Pejpal, Jakub Smola, Lukáš Trampota vs Jan Krutský – Filip Krutský, Lukáš Kubín, Petr Matoušek, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek, Jan Zikmund
4. Matěj Kolář
12. Vojtěch Kolář
20. Lukáš Kubín
35. Jan Zikmund
20. 10. 17 19:15 P2 Atlanta Žižkov FC Ol´school Fellas BK 6. 0:2 (0:2)
Zápas dobré úrovně rozhodli po přestávce hráči Ol´school lepší koncovkou.
Atlanta Žižkov FC Ol´school Fellas BK
Jan Krutský – Ondřej Gabriel, Filip Krutský, Petr Matoušek, Jan Petržilka, Vladek Šlezingr, Matěj Voženílek, Roman Voženílek, Jan Zikmund vs Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Ondřej Kolář, Martin Mašek, Jiří Štádler, Matěj Voda
16. Ondřej Kolář
26. Rudolf Heidu
13. 10. 17 18:45 TEMPO Los Bimbananos Atlanta Žižkov FC 5. 5:1 (3:1)
Los Bimbananos byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili vysokým rozdílem. Husák
Los Bimbananos Atlanta Žižkov FC
Václav Balous – Michal Burian, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Ondřej Nový, Rostislav Starý, Jan Zavadil vs Jan Krutský – Lukáš Kubín, Petr Matoušek, Jan Petržilka, Michal Puchmajer, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek
7. Rostislav Starý
15., 27., 45. Jan Zavadil
39. Michal Burian
26. Roman Voženílek
8. 10. 17 17:15 HOSTI Atlanta Žižkov FC Lipodur FC A 4. 2:0 (1:0)
Nazariy Shukatka
Atlanta Žižkov FC Lipodur FC A
Jan Krutský – Ondřej Gabriel, Filip Krutský, Lukáš Kubín, Petr Matoušek, Jan Petržilka, Michal Puchmajer, Radovan Putna, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek vs Jiří Cvejn – Jakub Ács, Milan Gašparík, Jiří Jaroš, Michal Malý, Jan Plachý, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš
7. Lukáš Kubín
37. Filip Krutský
24. 9. 17 13:45 TEMPO Heliport SK Atlanta Žižkov FC 3. 0:4 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém byla Atlanta Žižkov efektivnější v zakončení a zaslouženě odváží body. Vostatek
Heliport SK Atlanta Žižkov FC
Ondřej Prejzek – Marek Foglar, Michal Kolář, Kamil Kos, Viktor Kulíšek, Juraj Kysel, Jan Libus, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Miroslav Rubeš, Jiří Velebil vs Jan Krutský – Ondřej Gabriel, Filip Krutský, Petr Matoušek, Michal Puchmajer, Radovan Putna, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek, Jan Zikmund
27., 49., 55. Ondřej Gabriel
41. Filip Krutský
32. Vladek Šlezingr
15. 9. 17 19:15 P3 Atlanta Žižkov FC Continental FC 2. 4:1 (1:1)
Domácí vyhráli zaslouženě díky své bojovnosti. Dreksler
Atlanta Žižkov FC Continental FC
Jan Krutský – Filip Krutský, Petr Matoušek, Michal Puchmajer, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek, Jan Zikmund vs Jaromír Švaněk – Jakub Andrle, Matúš Dargaj, Iosif-Mihai Ignea, Michal Jankaj, Jiří Kotek, Michal Lupták, Nicolae Piteriu, Gheorghe-Costica Popovici, Jiří Štamfest, Lukáš Veltruský
12., 57. Roman Voženílek
35. Filip Krutský
55. Vladek Šlezingr
45 Filip Krutský 30. OG 47. Nicolae Piteriu
10. 9. 17 17:30 MIKU2 Atlanta Žižkov FC Zlíchov Catholic FC 1. 2:2 (1:0)
První poločas krásné a svižné utkání, jeden gól padl z penalty za faul. Atlanta vyhrála poločas 1:0. Druhý poločas přidala další gól, ale v závěru Catholic dvěma góly vyrovnal. Husák
Atlanta Žižkov FC Zlíchov Catholic FC
Jan Krutský – Ondřej Gabriel, Filip Krutský, Lukáš Kubín, Petr Matoušek, Michal Puchmajer, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek vs Antonín Semerád – Viktor Glac, Tomáš Kubík, Dominik Radina, Vojtěch Semerád, Jakub Šenovský, Daniel Trojan