12. Ol´school Fellas BK 11 1 1 9 20:50 3

Po 18.9.17 18:00 HRAB3 Jacobs Rudý teror   (HL8B)
Po 18.9.17 19:15 HRAB3 Lemplíci FC Senioři Praha B   (HL8C)
Út 31.10.17 19:30 DEKAN Felix club super Kickers 1990 ČFC   (SVL3B)
Út 31.10.17 20:45 DEKAN Deportivo Estudiantil FC B MIFA Fighters FO   (HL6D)
Po 20.11.17 18:15 ARIT Berlusconi SV Orgasmico L.S.D.   (HL6B)
Po 20.11.17 19:30 ARIT Ekonom WT Gente - Yeti FC   (HL3A)

1. 12. 17 18:45 ZAK Ol´school Fellas BK Zlíchov Catholic FC 11. 2:6 (0:3)
Pohledné a bezstarostné utkání. K vidění bylo mnoho věcí, jak fotbalových, tak i komických. Zasloužená výhra hostů. Zápas byl odehrán téměř bez faulů. Rosenberger
Ol´school Fellas BK Zlíchov Catholic FC
Daniel Vaculík – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Jan Kolář, Ondřej Kolář, Martin Mašek, Jiří Štádler, Matěj Voda vs Jakub Šenovský – Viktor Glac, Tomáš Kubík, Dominik Radina, Vojtěch Semerád, Daniel Trojan
43. Rudolf Heidu
57. Lukáš Doffek
7., 12. Vojtěch Semerád
16., 40., 42. Daniel Trojan
58. Tomáš Kubík
16. 11. 17 20:30 TEMPO Los Bimbananos Ol´school Fellas BK 10. 15:3 (6:1)
Výsledkově jednoznačné, pohledné utkání. Kovařík
Los Bimbananos Ol´school Fellas BK
Václav Balous – Michal Burian, Jan Cettl, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Kuchař, Jan Zavadil vs Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Jan Kolář, Ondřej Kolář, Martin Mašek, Jiří Štádler, Daniel Vaculík, Matěj Voda
54. Matěj Voda
10. 11. 17 20:15 ZABEH Ol´school Fellas BK Lipodur FC A 9. 2:2 (2:1)
Spravedlivá dělba bodů. Pavel Švejda
Ol´school Fellas BK Lipodur FC A
Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Jan Kolář, Ondřej Kolář, Martin Mašek, Jiří Štádler, Daniel Vaculík vs Jiří Cvejn – Jakub Ács, Milan Gašparík, Jiří Jaroš, Michal Malý, Václav Pícha, Jan Plachý, Tomáš Somr, Dominik Turchich, Tomáš Valeš, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš
24. Lukáš Domin
29. Jan Kolář
27. Jan Plachý
32. Milan Gašparík
3. 11. 17 18:00 P1 Heliport SK Ol´school Fellas BK 8. 2:1 (0:1)
Bezproblémové utkání.
Heliport SK Ol´school Fellas BK
Ondřej Prejzek – Martin Dienstbier, Marek Foglar, Kamil Kos, Viktor Kulíšek, Juraj Kysel, Jan Libus, Alan Mašláni vs Martin Pospíšil – Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Jan Kolář, Ondřej Kolář, Martin Mašek, Jiří Štádler, Daniel Vaculík, Matěj Voda
32. Alan Mašláni
52. Kamil Kos
20. Ondřej Kolář
27. 10. 17 18:00 P3 Ol´school Fellas BK Continental FC 7. 2:3 (0:2)
Hrál se slušný a férový fotbal. Continental šel vítězství více naproti.
Ol´school Fellas BK Continental FC
Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Ondřej Kolář, Martin Mašek, Jiří Štádler, Daniel Vaculík vs Jaromír Švaněk – Jakub Andrle, Iosif-Mihai Ignea, Michal Jankaj, Miroslav Korub, Jiří Kotek, Dávid Lupták, Tomáš Puss, Jiří Štamfest, Lukáš Veltruský
51. Lukáš Domin
56. Ondřej Kolář
11., 22., 49. Tomáš Puss
20. 10. 17 19:15 P2 Atlanta Žižkov FC Ol´school Fellas BK 6. 0:2 (0:2)
Zápas dobré úrovně rozhodli po přestávce hráči Ol´school lepší koncovkou.
Atlanta Žižkov FC Ol´school Fellas BK
Jan Krutský – Ondřej Gabriel, Filip Krutský, Petr Matoušek, Jan Petržilka, Vladek Šlezingr, Matěj Voženílek, Roman Voženílek, Jan Zikmund vs Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Ondřej Kolář, Martin Mašek, Jiří Štádler, Matěj Voda
16. Ondřej Kolář
26. Rudolf Heidu
13. 10. 17 19:15 P1 Ol´school Fellas BK Žlutá křídla 5. 1:5 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase se druhý odehrál jasně v režii Žlutých Křídel. Martin Janda, Maxmilián Náse
Ol´school Fellas BK Žlutá křídla
Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Jan Kolář, Ondřej Kolář, Martin Mašek, Daniel Vaculík, Matěj Voda vs Jakub Fajfr – Lukáš Hlaváček, Filip Kozák, Jakub Pečánka, Oldřich Petránek, Jan Vácha, Martin Vágner, Jean Maurice Wary
15. Ondřej Kolář 26. Jan Vácha
36., 56. Oldřich Petránek
40., 58. Lukáš Hlaváček
6. 10. 17 19:15 ZAK Regio Team Ol´school Fellas BK 4. 5:3 (4:2)
Spíše bojovné utkání s řadou nepřesností a chyb v obraně, v druhém poločase ovlivněné deštivým počasím. Techničtější domácí si už v prvním poločase vytvořili rozhodující náskok. Duben
Regio Team Ol´school Fellas BK
Michael Bělík – Michal Bystroň, Ján Marjenka, Tomáš Matějek, Jakub Musil, Jan Paroubek, Marek Šuhaj vs Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Ondřej Kolář, Martin Mašek, Jiří Štádler, Daniel Vaculík, Matěj Voda
9., 22. Jakub Musil
10. Michal Bystroň
17. Tomáš Matějek
39. OG
18., 30. Lukáš Domin
29. 9. 17 18:00 P1 Ol´school Fellas BK Real Praga C.F. 1. 3:6 (1:1)
V první půli mírně lepší domácí, utkání rozhodla střelecká produktivita hostů. Na obou stranách spousta šancí, slušně hrané utkání.
Ol´school Fellas BK Real Praga C.F.
Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Ondřej Kolář, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Jiří Štádler, Daniel Vaculík, Matěj Voda vs Martin Pejpal – Dejan Bača, Petr Fusek, Matěj Kolář, Jakub Smola, Lukáš Trampota, Lukáš Vejmelka
23., 60. Martin Mašek
55. Matěj Voda
17. OG
32., 36., 52. Dejan Bača
40., 50. Matěj Kolář
22. 9. 17 19:30 HANSP Ol´school Fellas BK Rito Pls 3. 1:5 (0:3)
Rito se brzy dostalo do dvoubrankového vedení a celý zápas mělo pod kontrolou. Soupeři se sice podařilo za stavu 0:3 jednou skórovat, ale to bylo vše. Rito zvítězilo zcela zaslouženě. Josef Dufek, Petr Buchta
Ol´school Fellas BK Rito Pls
Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Lukáš Kettner, Jan Kolář, Ondřej Kolář, Martin Mašek, Jiří Štádler, Daniel Vaculík, Matěj Voda vs Martin Charvát – Filip Bouček, Michal Černý, Martin Hlubuček, Jan Kalhous, Ondřej Kára, David Lipert, Jakub Nezbeda, Pavel Rašplička, Ladislav-Matyáš Turek
32. Ondřej Kolář 10. Martin Hlubuček
12. Pavel Rašplička
26. Jan Kalhous
48. Jakub Nezbeda
56. Filip Bouček
15. 9. 17 19:30 HANSP Social Members FC Ol´school Fellas BK 2. 1:0 (0:0)
Napínavé utkání až do konečného hvizdu. Social Members se více tlačili do koncovky a byli o chloupek lepším týmem. Procházka