Rozpis pískání, 6. liga, skupina J

City Lhotka FC

Pa 24.3. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 24.3. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 11.6. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 11.6. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 11.6. 17:30 Tempo FC TEMPO

Hashlerka THC 1993 A

Ne 2.4. 12:30 Pražačka P3
Ne 2.4. 13:45 Pražačka P3
Ne 2.4. 15:00 Pražačka P3
Ne 14.5. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 14.5. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 14.5. 15:00 Tempo FC TEMPO

Homogen 1.FC A

Ne 26.3. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 26.3. 20:00 Zákostelní ZAK
Ne 21.5. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 21.5. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 21.5. 17:30 Tempo FC TEMPO

Hypochondři

Ne 2.4. 15:00 Mikulova MIKU1
Ne 2.4. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 2.4. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 21.5. 16:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 21.5. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Ne 21.5. 18:45 Kbely Spartak KBELY

Hoptajch team

Ne 2.4. 15:00 Mikulova MIKU2
Ne 2.4. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 2.4. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 14.5. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 14.5. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 14.5. 12:30 Stodůlky Sokol STOD

Alej FK B

Ne 2.4. 15:00 Mikulova MIKU3
Ne 2.4. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 2.4. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 21.5. 12:30 Pražačka P3
Ne 21.5. 13:45 Pražačka P3
Ne 21.5. 15:00 Pražačka P3

Guaraní

Ne 2.4. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 2.4. 20:00 Běchovice 2 BECH
Ne 23.4. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 23.4. 20:00 Běchovice 2 BECH
Ne 21.5. 18:45 Pražačka P1
Ne 21.5. 20:00 Pražačka P1

Kbelské vosy B

Ne 26.3. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 26.3. 20:00 Mikulova MIKU2
St 17.5. 18:00 Štěrboholy STER1
St 17.5. 19:15 Štěrboholy STER1
St 17.5. 20:30 Štěrboholy STER1

Well Done

Út 18.4. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 18.4. 19:30 Mikulova MIKU4
St 10.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 10.5. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Po 29.5. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 29.5. 20:45 Mikulova MIKU1

Plameňáci 1.FC B

Ne 2.4. 16:15 Pražačka P2
Ne 2.4. 17:30 Pražačka P2
Ne 4.6. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 4.6. 19:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 25.6. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 25.6. 20:00 Mikulova MIKU1

SoClose United

Út 28.3. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 28.3. 20:15 Meteor 8 METE2
Út 18.4. 19:00 Pražačka P1
Út 18.4. 20:15 Pražačka P1

Nádhera

Ne 2.4. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 2.4. 20:00 Mikulova MIKU4
Ne 23.4. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 23.4. 20:00 Děkanka DEKAN
Ne 14.5. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 14.5. 19:45 Hostivař SK HOSTI