Rozpis pískání, 6. liga, skupina J

City Lhotka FC

Ne 10.9. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 10.9. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 10.9. 20:00 Záběhlice ZABEH
Ne 22.10. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 22.10. 17:30 Tempo FC TEMPO

Hashlerka THC 1993 A

Ne 17.9. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 17.9. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 22.10. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 22.10. 10:00 Hanspaulka HANSP
Ne 22.10. 11:15 Hanspaulka HANSP

Homogen 1.FC A

Ne 8.10. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 8.10. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 5.11. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 5.11. 10:00 Hanspaulka HANSP
Ne 5.11. 11:15 Hanspaulka HANSP

Hypochondři

Ne 8.10. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 8.10. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 8.10. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 29.10. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 29.10. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 29.10. 12:30 Zákostelní ZAK

Hoptajch team

Ne 24.9. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 24.9. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 24.9. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 15.10. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 15.10. 17:30 Mikulova MIKU1

Alej FK B

Ne 1.10. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 1.10. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 1.10. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 12.11. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 12.11. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 12.11. 12:30 Zákostelní ZAK

Guaraní

Ne 24.9. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 24.9. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 15.10. 16:15 Litvínovská LITVI
Ne 15.10. 17:30 Litvínovská LITVI
Ne 5.11. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 5.11. 20:00 Zákostelní ZAK

Kbelské vosy B

Ne 10.9. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 10.9. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 22.10. 18:45 Pražačka P1
Ne 22.10. 20:00 Pražačka P1
Ne 12.11. 18:45 Pražačka P1
Ne 12.11. 20:00 Pražačka P1

Well Done

Ne 10.9. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 10.9. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 1.10. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 1.10. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 22.10. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 22.10. 20:00 Běchovice SC SCBEC

Plameňáci 1.FC B

Ne 17.9. 12:30 Běchovice 2 BECH
Ne 17.9. 13:45 Běchovice 2 BECH
Ne 15.10. 16:15 Pražačka P3
Ne 15.10. 17:30 Pražačka P3
Ne 5.11. 12:30 Běchovice 2 BECH
Ne 5.11. 13:45 Běchovice 2 BECH

SoClose United

Ne 22.10. 18:45 Pražačka P3
Ne 22.10. 20:00 Pražačka P3
Ne 12.11. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 12.11. 20:00 Děkanka DEKAN
Ne 3.12. 18:45 Pražačka P1
Ne 3.12. 20:00 Pražačka P1

Nádhera

Ne 22.10. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 22.10. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 12.11. 17:30 Litvínovská LITVI
Ne 12.11. 18:45 Litvínovská LITVI
Ne 3.12. 18:45 Pražačka P3
Ne 3.12. 20:00 Pražačka P3