Seznam týmů, 6. liga, skupina J

Tým Barvy dresů
Well Done modro-bílá, oranžová
SoClose United zelená, bílá
Homogen 1.FC A červeno-černá, modro-černá
Nádhera růžová, oranžová
Kbelské vosy B černo-fialová, žluto-černá
Hypochondři růžová, modro-černá
Hoptajch team bílo-černá, červená
Plameňáci 1.FC B růžová, černá
Hashlerka THC 1993 A zeleno-bílá
Guaraní bílá, červeno-bílá
City Lhotka FC bílá, černá
Alej FK B modro-bílá, žlutá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina J

Utkání Datum Čas Hřiště
Hashlerka THC 1993 ANádhera So 9.9. 08:45 BECH
GuaraníHomogen 1.FC A So 9.9. 08:45 ZAK
Hoptajch teamHypochondři So 9.9. 10:00 BECH
City Lhotka FCSoClose United So 9.9. 12:30 P2
Alej FK BWell Done So 4.11. 08:45 DEKAN
Plameňáci 1.FC BKbelské vosy B So 4.11. 10:00 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Alej FK BCity Lhotka FC So 16.9. 08:45 DEKAN
Homogen 1.FC AHashlerka THC 1993 A So 16.9. 08:45 ZAK
NádheraPlameňáci 1.FC B So 16.9. 10:00 LITVI
Well DoneHypochondři So 16.9. 11:15 ZABEH
Kbelské vosy BHoptajch team So 16.9. 12:30 KBELY
SoClose UnitedGuaraní Ne 17.9. 17:30 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
GuaraníAlej FK B So 23.9. 08:45 DEKAN
HypochondřiKbelské vosy B So 23.9. 10:00 P1
Hoptajch teamNádhera So 23.9. 10:00 BECH
Plameňáci 1.FC BHomogen 1.FC A So 23.9. 10:00 LITVI
Hashlerka THC 1993 ASoClose United Ne 24.9. 15:00 KBELY
City Lhotka FCWell Done Ne 24.9. 15:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Alej FK BHashlerka THC 1993 A So 30.9. 08:45 DEKAN
SoClose UnitedPlameňáci 1.FC B So 30.9. 10:00 LITVI
Homogen 1.FC AHoptajch team So 30.9. 10:00 BECH
NádheraHypochondři So 30.9. 10:00 P1
Well DoneKbelské vosy B So 30.9. 11:15 KBELY
City Lhotka FCGuaraní So 30.9. 12:30 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
HypochondřiHomogen 1.FC A So 7.10. 10:00 P1
Hoptajch teamSoClose United So 7.10. 10:00 BECH
Plameňáci 1.FC BAlej FK B So 7.10. 10:00 LITVI
Kbelské vosy BNádhera So 7.10. 11:15 KBELY
GuaraníWell Done So 7.10. 11:15 TEMPO
Hashlerka THC 1993 ACity Lhotka FC Ne 8.10. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Alej FK BHoptajch team So 14.10. 08:45 DEKAN
GuaraníHashlerka THC 1993 A So 14.10. 10:00 BECH
City Lhotka FCPlameňáci 1.FC B So 14.10. 10:00 LITVI
SoClose UnitedHypochondři So 14.10. 10:00 P1
Well DoneNádhera So 14.10. 10:00 P3
Homogen 1.FC AKbelské vosy B So 14.10. 11:15 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
NádheraHomogen 1.FC A So 21.10. 10:00 P3
HypochondřiAlej FK B So 21.10. 10:00 P1
Hoptajch teamCity Lhotka FC So 21.10. 10:00 BECH
Plameňáci 1.FC BGuaraní So 21.10. 10:00 LITVI
Hashlerka THC 1993 AWell Done So 21.10. 11:15 BECH
Kbelské vosy BSoClose United So 21.10. 12:30 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Alej FK BKbelské vosy B So 28.10. 08:45 DEKAN
Hashlerka THC 1993 APlameňáci 1.FC B So 28.10. 10:00 LITVI
GuaraníHoptajch team So 28.10. 10:00 BECH
City Lhotka FCHypochondři So 28.10. 11:15 P1
Well DoneHomogen 1.FC A So 28.10. 11:15 P2
SoClose UnitedNádhera So 28.10. 12:30 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Homogen 1.FC ASoClose United So 11.11. 08:45 ZAK
NádheraAlej FK B So 11.11. 08:45 DEKAN
HypochondřiGuaraní So 11.11. 10:00 P1
Hoptajch teamHashlerka THC 1993 A So 11.11. 10:00 BECH
Plameňáci 1.FC BWell Done So 11.11. 10:00 LITVI
Kbelské vosy BCity Lhotka FC So 11.11. 11:15 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Hashlerka THC 1993 AHypochondři So 4.11. 10:00 P2
Plameňáci 1.FC BHoptajch team Pa 17.11. 08:45 ZAK
Alej FK BHomogen 1.FC A Pa 17.11. 08:45 DEKAN
Well DoneSoClose United Pa 17.11. 08:45 P1
City Lhotka FCNádhera Pa 17.11. 10:00 DEKAN
GuaraníKbelské vosy B Pa 17.11. 12:30 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
SoClose UnitedAlej FK B So 2.12. 08:45 DEKAN
Homogen 1.FC ACity Lhotka FC So 2.12. 08:45 TEMPO
NádheraGuaraní So 2.12. 08:45 P3
Kbelské vosy BHashlerka THC 1993 A So 2.12. 08:45 ZAK
HypochondřiPlameňáci 1.FC B So 2.12. 08:45 P2
Hoptajch teamWell Done So 2.12. 08:45 P1