Ne 3.12.17 20:00 P3 Hajduk Hůrka A Notor Střešovice FC   (HL5G)

2. 12. 17 08:45 P3 Nádhera Guaraní 11. 4:5 (3:4)
Tomáš Dalibába – Stanislav Buňata, Michal Dalibába, František Novotný, Karel Semerád, Karel Slepička vs Enrique Montes Munoz – Taras Andriychuk, Julian Eliel Castillo Vela, Victor Garcia Saiz, Ezequiel González, Alcides Gabriel Grance Valiente, Santiago Herva Pintor, Ignacio Moris Morón
12., 26. Ignacio Moris Morón
13. Ezequiel González
16., 56. Santiago Herva Pintor
17. 11. 17 10:00 DEKAN City Lhotka FC Nádhera 10. 10:2 (0:0)
Zápas dvou rozdílných poločasů. První poločas byl bojovný a vyrovnaný a na obou stranách bylo k vidění málo šancí. Ve druhém poločase hosté fyzicky odpadli a domácí si otevřeli střelnici.
City Lhotka FC Nádhera
Miroslav Landa – Tomáš Černý, Milan Dědek, Zdeněk Halada, David Kubalík, Miroslav Landa ml., Přemysl Rozkopal, Ladislav Špička, Lukáš Vaněček, Jiří Verner vs Tomáš Dalibába – Petr Antoš, Michal Dalibába, František Novotný, Karel Semerád, Jakub Votruba
56. OG
11. 11. 17 08:45 DEKAN Nádhera Alej FK B 9. 7:2 (1:0)
Po vyrovnaném prvním poločase Nádhera spustila gólovou smršť a vyrobila si dostatečný náskok. Alej pak stačila jen upravit výsledek. Husák
Nádhera Alej FK B
Tomáš Dalibába – Petr Antoš, Stanislav Buňata, Michal Dalibába, Karel Semerád, Jakub Votruba vs Radek Kuchař – Jan Grus, Petr Hanzalius, Ivan Karhan, Robert Konchanskyy, Tomáš Kubík, Petr Majer, Tomáš Pořízek, Jiří Sedláček
28., 51., 59. Petr Antoš
32., 37., 45. Jakub Votruba
44. Stanislav Buňata
34. Jiří Sedláček
60. Robert Konchanskyy
28. 10. 17 12:30 P2 SoClose United Nádhera 8. 7:0 (3:0)
Domácí od začátku zápasu lepším týmem. Zasloužená výhra. Vostatek
SoClose United Nádhera
Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf vs Radek Dupal – Petr Antoš, Stanislav Buňata, Michal Dalibába, Martin Linhart, Karel Semerád, Jakub Votruba
7., 19., 43., 54. Ondřej Anýž
25. OG
32. David Čapek
46. Jan Rudolf
21. 10. 17 10:00 P3 Nádhera Homogen 1.FC A 7. 3:3 (1:2)
Homogen si držel celý zápas vedení, ale Nádhera vyrovnala díky dvěma přímým kopům. Celkově vyrovnané utkání.
Nádhera Homogen 1.FC A
Radek Dupal – Michal Dalibába, Tomáš Dalibába, Martin Linhart, František Novotný, Karel Semerád, Jakub Votruba vs Ondřej Šinágl – Tomáš Horník, David Hron, Lukáš Hron, Jakub Maňas, Pavel Mašek, Vít Mašek, Jan Plachý, Martin Prochaska, Petr Schimon
22. Michal Dalibába
46., 56. Karel Semerád
7. Vít Mašek
19. Petr Schimon
50. Jakub Maňas
14. 10. 17 10:00 P3 Well Done Nádhera 6. 3:2 (1:1)
Václav Krček, Radek Jahoda
Well Done Nádhera
Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Glib Kushnir, Stanislau Maskaliunets, Vladimir Timanov, Semen Troyan vs Tomáš Dalibába – Stanislav Buňata, Michal Dalibába, Martin Linhart, Karel Semerád, Karel Slepička, Jakub Votruba
2., 34. Nikita Baranovsky
43. Vladimir Timanov
6. Karel Slepička
38. Jakub Votruba
7. 10. 17 11:15 KBELY Kbelské vosy B Nádhera 5. 8:3 (0:1)
V prvním poločase hrály Vosy s Nádherou vyrovnané utkání, v tempu s plno šancemi, kdy Nádhera se štěstím skórovala. Ovšem druhý poločas byl jednoznačnou záležitostí Vos, kdy Nádhera odpadla, přestalo se jí dařit a v zápasu byla jednoznačnou záležitostí. Petr Vítek, Štěpán Pavlíček
Kbelské vosy B Nádhera
Marek Owsiany – Martin Budař, Vojtěch Češka, Jakub Mára, Lukáš Mejsnar, Michal Mejsnar, Roman Souček, Jan Traub vs Michal Dalibába – Petr Antoš, Stanislav Buňata, František Novotný, Karel Semerád, Karel Slepička, Jakub Votruba
52., 60. Stanislav Buňata
30. 9. 17 10:00 P1 Nádhera Hypochondři 4. 6:3 (2:0)
Pohledné, pohodové utkání. Oba týmy si zahrály hlavně směrem dopředu. Zasloužená výhra Nádhery. Kohout
Nádhera Hypochondři
Tomáš Dalibába – Petr Antoš, Stanislav Buňata, Michal Dalibába, Karel Semerád, Jakub Votruba vs Radim Hanzlík – Jaroslav Béreš, Jan Martinec, Jaroslav Šmejkal, Richard Trelo, Pavel Velkov
13. Karel Semerád
18. Petr Antoš
35., 41., 48. Jakub Votruba
37. Stanislav Buňata
45., 47. Pavel Velkov
49. Richard Trelo
23. 9. 17 10:00 BECH Hoptajch team Nádhera 3. 3:4 (1:2)
Utkání průměrné úrovně skončilo těsným vítězstvím týmu Nádhera. Trnka, Klail
Hoptajch team Nádhera
Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Jan Janeček, Jan Kendera, Robert Netušil, Robert Nykl, Marek Růžička, Václav Svoboda vs Radek Dupal – Petr Antoš, Stanislav Buňata, Michal Dalibába, František Novotný, Karel Semerád, Karel Slepička
60. Stanislav Buňata
16. 9. 17 10:00 LITVI Nádhera Plameňáci 1.FC B 2. 3:0 (2:0)
Zápas ve velmi dobrém tempu, ve kterém byli ozdobou oba brankáři. Rozhodla větší produktivita domácích.
Nádhera Plameňáci 1.FC B
Radek Dupal – Petr Antoš, Stanislav Buňata, Michal Dalibába, František Novotný, Karel Semerád, Karel Slepička vs Michal Jun – Lukáš Dajčar, Martin Duha, Petr Halo, David Kadleček, Štefan Kotlár, Jonáš Kryštof, Karel Pavlišín, Tomáš Pokorný, Karel Růžička, Václav Štefan
24., 29. Stanislav Buňata
59. Petr Antoš
9. 9. 17 08:45 BECH Hashlerka THC 1993 A Nádhera 1. 3:10 (1:2)
Zápas plný nepřesností, bylo vidět, že je to začátek sezóny. Vyhrál lepší tým. Radek Čebiš
Hashlerka THC 1993 A Nádhera
Tomáš Prchal – Petr Glamoš, Pavel Hromadník, Martin Kašík, Velizar Milanov, Ondřej Nývlt, František Podhorský, Jakub Táborský vs Michal Dalibába – Petr Antoš, Stanislav Buňata, Tomáš Dalibába, Ondřej Kec, Martin Linhart, František Novotný, Karel Semerád, Jakub Votruba