Ne 12.11.17 20:00 DEKAN Tycho de Brahe VET Los Gigoalos VET   (VL4E)
Ne 3.12.17 18:45 P1 Old boys Bohemia Chips Los Gigoalos VET   (VL4E)
Ne 3.12.17 20:00 P1 Habet Praha FŇ Tutto bene A   (HL5G)

2. 12. 17 08:45 DEKAN SoClose United Alej FK B 11. 4:2 (2:1)
Zasloužená výhra fotbalovějších domácích. Duben
Igor Grytsyk – Filip Anýž, Ondřej Anýž, David Čapek, Lukáš Klíma, Jakub Rudolf vs Petr Hanzalius – Matěj Fejfar, Jan Grus, Tomáš Jauker, Radek Kaňka, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Tomáš Pořízek, Jiří Sedláček
60. Ondřej Anýž
11. Tomáš Jauker
49. Radek Kaňka
17. 11. 17 08:45 P1 Well Done SoClose United 10. 5:2 (1:1)
Hezké, velmi slušně hrané utkání, ve druhé půli dokázali domácí potrestat nedůslednost v obraně hostí. Petr Slivka, Tomáš Hrdý
Well Done SoClose United
Andrii Iakymenko – Andrey Abroskin, Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Glib Kushnir, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov, Semen Troyan vs Lukáš Klíma – Filip Anýž, Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, René Kováč, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf
17., 43. Nikita Baranovsky
38. Semen Troyan
52., 55. Andrey Abroskin
13. Igor Grytsyk
59. Jan Rudolf
11. 11. 17 08:45 ZAK Homogen 1.FC A SoClose United 9. 4:0 (2:0)
V prvním poločase docela vyrovnaný zápas, ve druhém poločase jasná převaha Homogenu.
Homogen 1.FC A SoClose United
Martin Prochaska – Jonáš Bartoš, David Hron, Lukáš Hron, Pavel Mašek, Jan Plachý, Petr Schimon, Vladimír Zeman vs Lukáš Klíma – Filip Anýž, Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf
20. Lukáš Hron
24., 50., 54. Vladimír Zeman
28. 10. 17 12:30 P2 SoClose United Nádhera 8. 7:0 (3:0)
Domácí od začátku zápasu lepším týmem. Zasloužená výhra. Vostatek
SoClose United Nádhera
Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf vs Radek Dupal – Petr Antoš, Stanislav Buňata, Michal Dalibába, Martin Linhart, Karel Semerád, Jakub Votruba
7., 19., 43., 54. Ondřej Anýž
25. OG
32. David Čapek
46. Jan Rudolf
21. 10. 17 12:30 KBELY Kbelské vosy B SoClose United 7. 3:3 (2:3)
Utkání, ve kterém většinou dominovali hosté, ale domácí v poslední minutě vybojovali remízu.
Kbelské vosy B SoClose United
Marek Owsiany – Lukáš Beneš, Martin Budař, Vojtěch Češka, Jakub Mára, Kryštof Mejsnar, Roman Souček, Jan Traub vs Lukáš Klíma – Filip Anýž, Ondřej Anýž, David Čapek, René Kováč, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf
28., 29. Vojtěch Češka
59. Jan Traub
11. Ondřej Anýž
16., 30. David Čapek
14. 10. 17 10:00 P1 SoClose United Hypochondři 6. 1:2 (0:2)
Průměrný zápas. Hosté byli o něco lepším a fotbalovějším týmem a tak zaslouženě vyhráli. Klail
SoClose United Hypochondři
Lukáš Klíma – Filip Anýž, Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf vs Radim HanzlíkJaroslav Béreš, Jan Martinec, David Němčík, Martin Peňáz, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov, Pavol Volkay
47. Jan Rudolf 9 Igor Grytsyk 21. Martin Peňáz
27. Pavol Volkay
9. Martin Peňáz
55. Robert Sýkora
7. 10. 17 10:00 BECH Hoptajch team SoClose United 5. 1:1 (0:1)
Hosté v prvním poločase lepším týmem, ačkoliv hráli bez jednoho hráče v poli. V druhém poločase byli hosté kompletní, ale zjevně jim docházely síly a domácí zaslouženě vyrovnali. David Turecký, René Turecký
Hoptajch team SoClose United
Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Jan Janeček, Jan Kendera, Robert Netušil, Marek Růžička, Václav Svoboda vs Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf
53. Václav Svoboda 10. Jan Rudolf
30. 9. 17 10:00 LITVI SoClose United Plameňáci 1.FC B 4. 3:3 (3:0)
Zasloužená remíza, domácí byli lepší v prvním poločase, Plameňáci po přestávce. Tomáš Horvát, Vítězslav Pech
SoClose United Plameňáci 1.FC B
Lukáš Klíma – Filip Anýž, Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf vs Martin Duha – Lukáš Dajčar, Petr Halo, Michal Jun, David Kadleček, Štefan Kotlár, Karel Pavlišín, Tomáš Pokorný, Václav Štefan
8., 26. Jan Rudolf
15. Ondřej Anýž
26 Igor Grytsyk 39., 51. Lukáš Dajčar
46. Karel Pavlišín
24. 9. 17 15:00 KBELY Hashlerka THC 1993 A SoClose United 3. 2:4 (0:1)
Průměrné utkání, o něco lepší a fotbalovější SoClose po zásluze zvítězili. Boris Novotný, Jiří Veselý
Hashlerka THC 1993 A SoClose United
Milan Pristaš – Bohuslav Čmelík, Martin Kašík, Velizar Milanov, Ondřej Nývlt, Jan Slepička, Tomáš Sokol vs Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf
48. Martin Kašík
57. Bohuslav Čmelík
21., 36. Jan Rudolf
47., 59. Ondřej Anýž
17. 9. 17 17:30 MIKU4 SoClose United Guaraní 2. 5:3 (5:3)
Vývoj zápasu se vyvíjel lépe pro Guaraní, ale domácí ukázali svou sílu a chuť zápas vyhrát. A to se jim podařilo.
SoClose United Guaraní
Lukáš Klíma – Filip Anýž, Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf vs Juan José Zamphirópolos – Taras Andriychuk, Julian Eliel Castillo Vela, Victor Garcia Saiz, Ezequiel González, Santiago Herva Pintor, Ignacio Moris Morón, Ruben Sanchez Garrote, Oleksandr Vovchuk, Yuriy Vovchuk
7., 9. Igor Grytsyk
8. Filip Anýž
22., 29. Jan Rudolf
5., 27. Ezequiel González
29. Santiago Herva Pintor
9. 9. 17 12:30 P2 City Lhotka FC SoClose United 1. 4:10 (3:1)
Pohledné utkání s množstvím gólů. Josef Černý
City Lhotka FC SoClose United
Miroslav Landa – Milan Dědek, Zdeněk Halada, Miroslav Landa ml., Ladislav Špička vs Lukáš Klíma – Filip Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, René Kováč, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf