12. Hashlerka THC 1993 A 11 1 1 9 20:45 3

Ne 10.9.17 18:45 MIKU3 Améby AFC B Rasta Velbloudi   (HL7K)
Ne 10.9.17 20:00 MIKU3 MTPCH Hustec   (HL4E)
Ne 1.10.17 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Komety FC A   (HL5I)
Ne 1.10.17 18:45 DEKAN Old boys Bohemia Chips Tycho de Brahe VET   (VL4E)
Ne 22.10.17 18:45 SCBEC Rumové pralinky FC Stříbrný hroch C   (HL8N)
Ne 22.10.17 20:00 SCBEC Dropa FC A Hajduk Hůrka A   (HL5G)

2. 12. 17 08:45 P1 Hoptajch team Well Done 11. 1:1 (1:1)
Vyrovnané utkání. Hodně střel, ale nepřesné. Parádní obrana, vracel se i útok. Janča
Hoptajch team Well Done
Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Jan Kendera, Robert Netušil, Robert Nykl, Marek Růžička, Václav Svoboda vs Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Stanislau Maskaliunets, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov, Semen Troyan
29. Marek Růžička 30. Oleksii Ostrenskyi
17. 11. 17 08:45 P1 Well Done SoClose United 10. 5:2 (1:1)
Hezké, velmi slušně hrané utkání, ve druhé půli dokázali domácí potrestat nedůslednost v obraně hostí. Petr Slivka, Tomáš Hrdý
Well Done SoClose United
Andrii Iakymenko – Andrey Abroskin, Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Glib Kushnir, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov, Semen Troyan vs Lukáš Klíma – Filip Anýž, Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, René Kováč, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf
17., 43. Nikita Baranovsky
38. Semen Troyan
52., 55. Andrey Abroskin
13. Igor Grytsyk
59. Jan Rudolf
11. 11. 17 10:00 LITVI Plameňáci 1.FC B Well Done 9. 0:3 (0:2)
Zaslouženě zvítězil lepší tým. Jaromír Kubík
Plameňáci 1.FC B Well Done
Pavel Havlina – Lukáš Dajčar, Petr Halo, Michal Jun, David Kadleček, Roman Laštovka, Karel Pavlišín, Tomáš Pokorný, Karel Růžička vs Andrii Iakymenko – Andrey Abroskin, Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Stanislau Maskaliunets, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov, Semen Troyan
14., 22. Andrey Abroskin
56. Nikita Baranovsky
4. 11. 17 08:45 DEKAN Alej FK B Well Done 1. 0:2 (0:1)
Hosté měli hru pod kontrolou a zaslouženě berou oba body.
Alej FK B Well Done
Robert Konchanskyy – Jan Grus, Petr Hanzalius, Tomáš Jauker, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Tomáš Pořízek vs Andrii Iakymenko – Andrey Abroskin, Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Stanislau Maskaliunets, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov, Semen Troyan
20. Semen Troyan
45. Oleksii Ostrenskyi
28. 10. 17 11:15 P2 Well Done Homogen 1.FC A 8. 5:2 (1:2)
První poločas byl velice vyrovnaný. Ve druhém byli domácí jasně lepší a zaslouženě otočili zápas ve svůj prospěch. Vostatek
Well Done Homogen 1.FC A
Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Stanislau Maskaliunets, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov, Semen Troyan vs Tomáš Horník – Jonáš Bartoš, David Hron, Lukáš Hron, Jakub Maňas, Pavel Mašek, Vít Mašek, Petr Schimon, Vladimír Zeman
10. Oleksii Ostrenskyi
38., 48. Nikita Baranovsky
44. Semen Troyan
59. Vladimir Timanov
8. Jonáš Bartoš
19. Jakub Maňas
21. 10. 17 11:15 BECH Hashlerka THC 1993 A Well Done 7. 1:1 (0:1)
Husák
Hashlerka THC 1993 A Well Done
Tomáš Prchal – Bohuslav Čmelík, Aleš Hodaň, Martin Kašík, Velizar Milanov, Ondřej Nývlt, Milan Pristaš, Jakub Táborský vs Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Iegor Martynov, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov, Semen Troyan
52. Jakub Táborský 15. Nikita Baranovsky
14. 10. 17 10:00 P3 Well Done Nádhera 6. 3:2 (1:1)
Václav Krček, Radek Jahoda
Well Done Nádhera
Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Glib Kushnir, Stanislau Maskaliunets, Vladimir Timanov, Semen Troyan vs Tomáš Dalibába – Stanislav Buňata, Michal Dalibába, Martin Linhart, Karel Semerád, Karel Slepička, Jakub Votruba
2., 34. Nikita Baranovsky
43. Vladimir Timanov
6. Karel Slepička
38. Jakub Votruba
7. 10. 17 11:15 TEMPO Guaraní Well Done 5. 2:10 (1:3)
Jednoznačná dominance na straně hostů. Martin Sazma, Vladimír Kupka
Guaraní Well Done
Enrique Montes Munoz – Taras Andriychuk, Julian Eliel Castillo Vela, Ezequiel González, Alcides Gabriel Grance Valiente, Santiago Herva Pintor, Ignacio Moris Morón, Jairo Sacipa, Juan José Zamphirópolos vs Andrii Iakymenko – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Vladimir Timanov, Semen Troyan
12. Santiago Herva Pintor
45. Ignacio Moris Morón
15., 29., 60. Semen Troyan
21., 55., 59. Iegor Martynov
37., 44., 50. Vladimir Timanov
57. Raul Galinurov
30. 9. 17 11:15 KBELY Well Done Kbelské vosy B 4. 3:3 (2:2)
Kbelské vosy třikrát vedly, ale soupeř třikrát vyrovnal, a tak se zrodila remíza. Hošek
Well Done Kbelské vosy B
Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Vladimir Timanov, Semen Troyan vs Marek Owsiany – Lukáš Beneš, Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Dušan Kučera, Tomáš Máchal, Kryštof Mejsnar, Jaroslav Souček, Roman Souček, Jan Traub
28. Jan Traub
24. 9. 17 15:00 P3 City Lhotka FC Well Done 3. 2:7 (2:7)
V první půli vyrovnaný zápas se po přestávce změnil v kanonádu hostí.
City Lhotka FC Well Done
Miroslav Landa – Tomáš Černý, Milan Dědek, David Kubalík, Miroslav Landa ml., Ladislav Špička vs Andrii Iakymenko – Andrey Abroskin, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Vladimir Timanov, Semen Troyan
8. Miroslav Landa
19. Milan Dědek
1., 24. Semen Troyan
7., 25. Iegor Martynov
20., 27. Stanislau Maskaliunets
23. Vladimir Timanov
16. 9. 17 11:15 ZABEH Well Done Hypochondři 2. 1:4 (0:0)
V první půli se hrálo vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách. Do druhé půle vstoupili lépe domácí, ale do konce utkání stříleli góly už jen hosté, a zaslouženě zvítězili.
Well Done Hypochondři
Andrii Iakymenko – Andrey Abroskin, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Vladimir Timanov, Semen Troyan vs Michal Hejč – Jan Martinec, Martin Peňáz, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov, Pavol Volkay