Seznam týmů, 6. liga, skupina K

Tým Barvy dresů
Strážci Pomeranče modrá, černá
Parádníci červená, bílá
Sever 1.FC červeno-černá, žlutá
Mestek 97 FC modro-bílá
PPPO zelená
Lucky team žlutá, modrá
Krabice  
Gang of Jan Palach žlutá, červená
Xichties FC zeleno-bílá, černá
Drsný šrouby oranžová, bílo-zelená
Černý pumy černá, modrá
Angmar A oranžová, modrá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina K

Utkání Datum Čas Hřiště
KrabiceLucky team Ne 10.9. 10:00 STOD
Angmar AStrážci Pomeranče Ne 10.9. 12:30 BECH
Černý pumyParádníci Ne 10.9. 15:00 P1
Xichties FCMestek 97 FC Ne 10.9. 17:30 HANSP
Gang of Jan PalachPPPO Ne 10.9. 18:45 P1
Drsný šroubySever 1.FC Ne 10.9. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Strážci PomerančeLucky team Ne 17.9. 10:00 STOD
Angmar AČerný pumy Ne 17.9. 12:30 BECH
PPPOKrabice Ne 17.9. 12:30 ZAK
ParádníciDrsný šrouby Ne 17.9. 16:15 ZAK
Sever 1.FCXichties FC Ne 17.9. 18:45 P2
Mestek 97 FCGang of Jan Palach Ne 29.10. 17:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Lucky teamPPPO Ne 24.9. 10:00 STOD
KrabiceMestek 97 FC Ne 24.9. 12:30 ZAK
Drsný šroubyAngmar A Ne 24.9. 12:30 BECH
Černý pumyStrážci Pomeranče Ne 24.9. 15:00 P1
Xichties FCParádníci Ne 24.9. 18:45 MIKU3
Gang of Jan PalachSever 1.FC Ne 24.9. 20:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Mestek 97 FCLucky team Ne 1.10. 10:00 STOD
Sever 1.FCKrabice Ne 1.10. 12:30 ZAK
Angmar AXichties FC Ne 1.10. 13:45 BECH
Černý pumyDrsný šrouby Ne 1.10. 15:00 P1
ParádníciGang of Jan Palach Ne 1.10. 15:00 BECH
Strážci PomerančePPPO Ne 1.10. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Lucky teamSever 1.FC Ne 8.10. 10:00 STOD
KrabiceParádníci Ne 8.10. 12:30 ZAK
Gang of Jan PalachAngmar A Ne 8.10. 15:00 BECH
Xichties FCČerný pumy Ne 8.10. 15:00 P1
Drsný šroubyStrážci Pomeranče Ne 8.10. 16:15 P3
PPPOMestek 97 FC Ne 8.10. 17:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
ParádníciLucky team Ne 15.10. 10:00 STOD
Drsný šroubyXichties FC Ne 15.10. 13:45 P3
Černý pumyGang of Jan Palach Ne 15.10. 15:00 P1
Angmar AKrabice Ne 15.10. 15:00 BECH
Sever 1.FCPPPO Ne 15.10. 15:00 P2
Strážci PomerančeMestek 97 FC Ne 15.10. 17:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Lucky teamAngmar A Ne 22.10. 10:00 STOD
PPPOParádníci Ne 22.10. 11:15 HANSP
KrabiceČerný pumy Ne 22.10. 15:00 P1
Mestek 97 FCSever 1.FC Ne 22.10. 17:30 HANSP
Gang of Jan PalachDrsný šrouby Ne 22.10. 18:45 BECH
Xichties FCStrážci Pomeranče Ne 22.10. 18:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Černý pumyLucky team So 4.11. 10:00 P3
Drsný šroubyKrabice Ne 5.11. 12:30 ZAK
Angmar APPPO Ne 5.11. 12:30 BECH
Xichties FCGang of Jan Palach Ne 5.11. 16:15 P3
ParádníciMestek 97 FC Ne 5.11. 17:30 HANSP
Strážci PomerančeSever 1.FC Ne 5.11. 20:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Lucky teamDrsný šrouby Ne 12.11. 10:00 STOD
KrabiceXichties FC Ne 12.11. 12:30 ZAK
PPPOČerný pumy Ne 12.11. 15:00 P1
Sever 1.FCParádníci Ne 12.11. 16:15 ZAK
Mestek 97 FCAngmar A Ne 12.11. 17:30 HANSP
Gang of Jan PalachStrážci Pomeranče Ne 12.11. 19:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Xichties FCLucky team Ne 19.11. 10:00 HANSP
Gang of Jan PalachKrabice Ne 19.11. 15:00 ZAK
Černý pumyMestek 97 FC Ne 19.11. 15:00 P1
Angmar ASever 1.FC Ne 19.11. 17:30 BECH
Strážci PomerančeParádníci Ne 19.11. 18:45 MIKU2
Drsný šroubyPPPO Ne 19.11. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
ParádníciAngmar A Ne 3.12. 11:15 P3
Sever 1.FCČerný pumy Ne 3.12. 11:15 P2
Mestek 97 FCDrsný šrouby Ne 3.12. 11:15 P1
PPPOXichties FC Ne 3.12. 11:15 TEMPO
Lucky teamGang of Jan Palach Ne 3.12. 11:15 DEKAN
KrabiceStrážci Pomeranče Ne 3.12. 11:15 ZAK