Ne 29.10.17 17:30 MIKU3 Na zdraví p.Macháčka Česlo   (HL7K)
Ne 29.10.17 18:45 MIKU3 Horst 1.FC Améby AFC B   (HL7K)
Ne 29.10.17 20:00 MIKU3 Hajduk Hůrka A Čanda bůráků   (HL5G)
Po 13.11.17 19:30 HANSP Guláš FC Medvědi B   (HL8A)
Po 13.11.17 20:45 HANSP Nounejm Dynamit Vršovice   (HL8B)

3. 12. 17 11:15 P2 Sever 1.FC Černý pumy 11. 3:4 (2:2)
Vyrovnaný zápas. kdy měli hosté v první půli lepší střely, ale domácí snížili a vyrovnali s poločasovým hvizdem. Druhá půle se vyvíjela obdobně, ale hosté vítězství uhájili.
Sever 1.FC Černý pumy
Roman Kuba – Pavel Drinka, Karel Frankota, Karel Medek, Miloš Niesner, Petr Sysel, Petr Vydra vs Šimon Janoušek – Jan Furo, Josef Furo, Petr Jandourek, Marek Jurčík, Filip Kinkor, Jiří Koubek, Tomáš Malina, Jan Nosek
25., 30. Petr Sysel
48. Karel Medek
7. Josef Furo
24. Jan Nosek
45. Jan Furo
57. Filip Kinkor
19. 11. 17 17:30 BECH Angmar A Sever 1.FC 10. 1:2 (0:0)
Utkání by slušela remíza, vyhrál šťastnější.
Angmar A Sever 1.FC
Jaroslav Frencl – Václav Bíža, Josef Brožek, Jiří Černý, Oleg Cojocari, Vít Jursa, Miroslav Macháček, Tomáš Rulíšek, Jan Tlusťák vs Roman Kuba – Pavel Drinka, Karel Frankota, Jan Linhart, Karel Medek, Miloš Niesner, Petr Sysel, Petr Vydra
39. Josef Brožek 34. Karel Frankota
56. Pavel Drinka
12. 11. 17 16:15 ZAK Sever 1.FC Parádníci 9. 1:3 (0:0)
Zasloužená výhra hostů. Domácí vzdorovali do 46. minuty.
Sever 1.FC Parádníci
Roman Kuba – Pavel Drinka, Karel Frankota, Karel Medek, Miloš Niesner, Petr Sysel, Petr Vydra vs Robin Erde – Jan Brinar, Vladimír Faktor, Martin Moravec, Zdeněk Neužil, Marcel Patěk, Tomáš Peroutka, Vojtěch Urban
53. Petr Sysel 46. Zdeněk Neužil
49. Tomáš Peroutka
51. Marcel Patěk
5. 11. 17 20:00 ZABEH Strážci Pomeranče Sever 1.FC 8. 6:3 (3:1)
Souboj generací zvládli lépe mladší Strážci pomeranče.
Strážci Pomeranče Sever 1.FC
Jakub Lippert – Harry Löwit, Tomáš Prokš, Lukáš Stárek, Slavomír Stárek, Michal Stříbrský, Šimon Větrovský vs Roman Kuba – Pavel Drinka, Karel Frankota, Karel Medek, Miloš Niesner, Petr Sysel, Petr Vydra
14., 54. Šimon Větrovský
20. Tomáš Prokš
28., 44. Slavomír Stárek
51. Lukáš Stárek
8., 53. Petr Sysel
50. Pavel Drinka
22. 10. 17 17:30 HANSP Mestek 97 FC Sever 1.FC 7. 1:3 (0:2)
Sever nastoupil v sestavě, kde průměr byl 50 let. Proti nim o generaci mladší kluci a výsledek byl překvapivý. Ne, že by Mestek hrál špatně, ale kombinace hostů byly přesně do nohy. Přesnost a kvalita v zakončení rozhodly ve prospěch Severu. Janča
Mestek 97 FC Sever 1.FC
Lubomír Brychta – Lubomír Brychta, Jan Chlumský, Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Miroslav Malý, Oldřich Šára, Lubomír Vidman, Vlastimil Zajíc vs Roman Kuba – Pavel Drinka, Karel Frankota, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Petr Sysel, Petr Vydra
60. Jiří Čížek 17 Oldřich Šára 18. Karel Medek
19. Pavel Drinka
48. Rostislav Pulkrab
15. 10. 17 15:00 P2 Sever 1.FC PPPO 6. 0:10 (0:6)
Souboj dvou generací dopadl jednoznačně pro tu mladší. Čapla, Procházka
Sever 1.FC PPPO
Roman Kuba – Pavel Drinka, Karel Frankota, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Petr Sysel, Petr Vydra vs Patrik Chrást – Michal Blažek, Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Jan Chundela, Šimon Kasl, Ondřej Poula, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý
2., 30., 55. Michal Blažek
11., 29. Ondřej Čerbačeský
24., 52. Ondřej Poula
27. Sebastián Tauchen
50. Šimon Kasl
53. Ondřej Tichý
8. 10. 17 10:00 STOD Lucky team Sever 1.FC 5. 3:5 (2:3)
Lucky Team hrál víc než poločas jen ve čtyřech a poté už mu stejně nezbyly síly na otočení výsledku. Mlynařík
Lucky team Sever 1.FC
Dušan BlahaJosef Dašek, Jan Hajda, Stanislav Hoch, Vít Skramužský, Radek Tůma vs Roman Kuba – Pavel Drinka, Karel Frankota, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Petr Sysel, Petr Vydra
10., 34. Josef Dašek
14. Jan Hajda
7. Petr Sysel
14., 31. Petr Vydra
24. Rostislav Pulkrab
54. Pavel Drinka
1. 10. 17 12:30 ZAK Sever 1.FC Krabice 4. 4:1 (1:0)
Sever byl po celou dobu utkání lepším týmem.
Sever 1.FC Krabice
Roman Kuba – Pavel Drinka, Karel Frankota, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Petr Sysel vs Marek Fišer – Jan Bělohlávek, Martin Dvořák, Pavel Kafka, Pavel Lenfeld, Filip Loužecký, Petr Zikmunda
1., 37. Rostislav Pulkrab
51. Karel Frankota
53. Pavel Drinka
54. Jan Bělohlávek
24. 9. 17 20:00 ZABEH Gang of Jan Palach Sever 1.FC 3. 3:1 (1:1)
Domácí celý zápas jednoznačně lepší. Zasloužená výhra Gangu.
Gang of Jan Palach Sever 1.FC
Radek Dán – Demien Angelo Bambur, Dan Heuer, Ondřej Raček, Jindřich Šálek, Martin Žegklitz vs Roman Kuba – Pavel Drinka, Karel Frankota, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Petr Sysel, Petr Vydra
9. Demien Angelo Bambur
40. Martin Žegklitz
48. Ondřej Raček
2. Rostislav Pulkrab
17. 9. 17 18:45 P2 Sever 1.FC Xichties FC 2. 1:0 (0:0)
Slušně hrané utkání rozhodl jeden gól a Sever bere oba body. Hošek
Sever 1.FC Xichties FC
Roman Kuba – Pavel Drinka, Karel Frankota, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Petr Sysel, Petr Vydra vs Roman Pytlíček – Martin Bílek, Luboš Dlouhý, Václav Heřmánek, Jakub Horáček, Josef Kocourek, David Kremlík
46. Karel Medek
10. 9. 17 20:00 P3 Drsný šrouby Sever 1.FC 1. 3:1 (1:1)
V zápase byli iniciativnější Drsný šrouby, ale do vedení šli vl. gólem hráči Severu. Ale dlouho si vedení neudrželi a v poločase bylo srovnáno 1:1. Ve druhé půli to přes snahu Drsných šroubů dlouho vypadalo na remízu. Jenže v závěru se Severu povedlo dvakrát neubránit gólovky soupeře a pak odešli poraženi, i když po tuhém boji.
Drsný šrouby Sever 1.FC
Pavel Hájek – Bohdan Jelen, Roman Polz, Michal Roubal, Adam Šimáček, Tomáš Zahrádka, Tomáš Zídek, Michal Zlatoš vs Roman Kuba – Pavel Drinka, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Petr Sysel, Petr Vydra