Seznam týmů, 6. liga, skupina L

Tým Barvy dresů
Fernet team Říčany oranžová, šedá
Taggart modrá, oranžová
Tým Jakuba Harapáta černá
S.T.R.U.P. zelená
s.Oliver A bílá, červená
Protector 1320 FC červeno-černá, světle modrá
Paraguay červeno-bílá, modrá
NBND FC zeleno-bílá, modro-bílá
Komety FC B modro-bílá, oranžová
Hattrick Prosek FC fialová, červeno-černá
Benda OFC žluto-černá, černá
Avengers FC černá, žlutá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina L

Utkání Datum Čas Hřiště
NBND FCs.Oliver A Ne 10.9. 16:00 HOSTI
Komety FC BS.T.R.U.P. Ne 10.9. 16:15 MIKU1
Benda OFCTým Jakuba Harapáta Ne 10.9. 16:15 P1
ParaguayProtector 1320 FC Ne 10.9. 18:45 HANSP
Hattrick Prosek FCTaggart Ne 10.9. 19:00 METE1
Avengers FCFernet team Říčany Ne 10.9. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
TaggartKomety FC B Ne 17.9. 15:00 ZAK
Avengers FCBenda OFC Ne 17.9. 16:15 P1
S.T.R.U.P.NBND FC Ne 17.9. 17:30 MIKU3
Fernet team ŘíčanyProtector 1320 FC Ne 17.9. 18:30 HOSTI
s.Oliver AParaguay Ne 17.9. 18:45 ZABEH
Tým Jakuba HarapátaHattrick Prosek FC Ne 17.9. 19:00 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
NBND FCTaggart Ne 24.9. 16:00 HOSTI
Komety FC BTým Jakuba Harapáta Ne 24.9. 16:15 MIKU1
Benda OFCFernet team Říčany Ne 24.9. 16:15 P1
Protector 1320 FCs.Oliver A Ne 24.9. 17:15 HOSTI
ParaguayS.T.R.U.P. Ne 24.9. 18:45 HANSP
Hattrick Prosek FCAvengers FC Ne 24.9. 19:00 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Benda OFCHattrick Prosek FC Ne 1.10. 16:15 P1
Avengers FCKomety FC B Ne 1.10. 17:30 MIKU3
S.T.R.U.P.Protector 1320 FC Ne 1.10. 17:30 MIKU2
Tým Jakuba HarapátaNBND FC Ne 1.10. 18:30 HOSTI
TaggartParaguay Ne 1.10. 18:45 HANSP
Fernet team Říčanys.Oliver A Ne 1.10. 18:45 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
NBND FCAvengers FC Ne 8.10. 16:00 HOSTI
Komety FC BBenda OFC Ne 8.10. 17:30 MIKU4
s.Oliver AS.T.R.U.P. Ne 8.10. 18:45 ZABEH
ParaguayTým Jakuba Harapáta Ne 8.10. 18:45 HANSP
Hattrick Prosek FCFernet team Říčany Ne 8.10. 18:45 BECH
Protector 1320 FCTaggart Ne 8.10. 19:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Benda OFCNBND FC Ne 15.10. 16:15 P1
Tým Jakuba HarapátaProtector 1320 FC Ne 15.10. 17:15 HOSTI
Fernet team ŘíčanyS.T.R.U.P. Ne 15.10. 17:30 MIKU3
Avengers FCParaguay Ne 15.10. 18:45 HANSP
Taggarts.Oliver A Ne 15.10. 18:45 ZABEH
Hattrick Prosek FCKomety FC B Ne 15.10. 19:00 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
NBND FCHattrick Prosek FC Ne 22.10. 16:00 HOSTI
Komety FC BFernet team Říčany Ne 22.10. 16:15 MIKU3
S.T.R.U.P.Taggart Ne 22.10. 17:30 MIKU2
s.Oliver ATým Jakuba Harapáta Ne 22.10. 18:45 ZABEH
ParaguayBenda OFC Ne 22.10. 18:45 HANSP
Protector 1320 FCAvengers FC Ne 22.10. 19:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Benda OFCProtector 1320 FC Ne 29.10. 16:15 P1
Komety FC BNBND FC Ne 29.10. 17:30 MIKU4
Tým Jakuba HarapátaS.T.R.U.P. Ne 29.10. 17:30 MIKU2
Avengers FCs.Oliver A Ne 29.10. 18:45 ZABEH
Hattrick Prosek FCParaguay Ne 29.10. 19:00 METE1
Fernet team ŘíčanyTaggart Ne 29.10. 20:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
TaggartTým Jakuba Harapáta Ne 5.11. 15:00 P2
NBND FCFernet team Říčany Ne 5.11. 16:00 HOSTI
Protector 1320 FCHattrick Prosek FC Ne 5.11. 17:15 HOSTI
S.T.R.U.P.Avengers FC Ne 5.11. 17:30 MIKU3
s.Oliver ABenda OFC Ne 5.11. 18:45 ZABEH
ParaguayKomety FC B Ne 5.11. 18:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
NBND FCParaguay Ne 12.11. 16:00 HOSTI
Benda OFCS.T.R.U.P. Ne 12.11. 16:15 P1
Avengers FCTaggart Ne 12.11. 16:15 P2
Komety FC BProtector 1320 FC Ne 12.11. 17:30 MIKU4
Fernet team ŘíčanyTým Jakuba Harapáta Ne 12.11. 17:30 LITVI
Hattrick Prosek FCs.Oliver A Ne 12.11. 19:00 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Tým Jakuba HarapátaAvengers FC Ne 26.11. 17:30 MIKU4
TaggartBenda OFC Ne 26.11. 17:30 MIKU3
S.T.R.U.P.Hattrick Prosek FC Ne 26.11. 17:30 MIKU2
s.Oliver AKomety FC B Ne 26.11. 17:30 MIKU1
Protector 1320 FCNBND FC Ne 26.11. 17:30 HOSTI
ParaguayFernet team Říčany Ne 26.11. 17:30 HANSP