8. New Jersey Devils B 11 5 0 6 26:29 10

St 25.10.17 18:00 ZAK Sebranka FC VET Žalud United 1.PC VET   (VL4B)
St 25.10.17 19:15 ZAK Pajzovna FC GFC Regent A   (HL3B)
St 25.10.17 20:30 ZAK Red Leads Hlavonožci na niti FC   (HL6E)
Po 4.12.17 18:00 ZAK Steve Domácí potřeby A   (HL3A)
Po 4.12.17 19:15 ZAK Models FC Ferri FC   (HL4B)
Po 4.12.17 20:30 ZAK Rychlé pípy VET Blue devils VET   (VL4A)

27. 11. 17 19:00 P3 Torpédo Hulín FC Fugas CF B 11. 4:0 (1:0)
Pohledné utkání, ve kterém se Torpedo dostalo do vedení, které ve druhém poločase ještě dokázalo navýšit. Hošek
Torpédo Hulín FC Fugas CF B
Milan Víšek – František David, Jan Fujáček, Petr Jahn, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek vs Štěpán Honzík – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Boris Kaliský, Jan Klozar, Jan Kron, Petr Sova, Jan Stiborek
20., 39. Petr Valenta
46. Jan Pucherna
57. Petr Jahn
13. 11. 17 20:15 METE2 Dukla Praha FK Torpédo Hulín FC 10. 3:3 (2:1)
Do utkání vstoupili lépe domácí, ale hosté se dokázali záhy také chytit a hru vyrovnat. Ve druhé půli museli hosté dotahovat a byli po většinu času lepším týmem. Nakonec domácí vyrovnali ze standardní situace a hosté velkou šancí před koncem zápasu nevyužili. František Tůma, Josef Molák
Dukla Praha FK Torpédo Hulín FC
Tibor Szenczi – Radek Dvořák, Jiří Němec, Linda Nguyenová, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Martin Rothe, Adam Stoklasa, Šimon Trýb vs Milan Víšek – František David, Jan Fujáček, Petr Jahn, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek
7., 16. Martin Rothe
51. Radek Dvořák
10. Petr Pucherna
35. Jan Fujáček
46. Petr Valenta
6. 11. 17 20:15 METE1 Torpédo Hulín FC Vysmátí zajíci A 9. 6:0 k.
30. 10. 17 20:15 METE2 Zelení študáci Torpédo Hulín FC 8. 2:6 (1:2)
Zápas, ve kterém byli od začátku hráči Torpéda lepší, což brankově vyjádřili ve druhé půli. Zasloužená výhra hostů. Janča
Zelení študáci Torpédo Hulín FC
Jan Mařík – Pavel Fiala, Michal Gertner, Kamil Molnár, Petr Seidl, Zbyněk Svoboda vs Milan Víšek – František David, Jan Fujáček, Petr Jahn, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek
27. Kamil Molnár
55. Michal Gertner
4., 60. František David
14. Petr Pucherna
32. Petr Jahn
49., 54. Petr Valenta
23. 10. 17 20:15 METE1 Slovan Amatéři Torpédo Hulín FC 7. 1:4 (0:1)
Zápas se odehrál v režii hostí, kteří kontrolovali celý zápas až ke zdárnému konci.
Slovan Amatéři Torpédo Hulín FC
Leoš Navrátil – Dušan Fojtík, Vojtěch Haninger, Jan Hořejší, Jan Kmeť, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil, Marek Rucki, Stanislav Tvaroh vs Milan Víšek – František David, Jan Fujáček, Petr Jahn, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek
51. Tomáš Konečný 29. Petr Valenta
31. Petr Pucherna
51. Petr Jahn
60. Jan Pucherna
16. 10. 17 20:15 METE2 Torpédo Hulín FC Prague St. Gentlemen 6. 2:2 (0:0)
Pěkné, rychlé utkání přesahující úroveň sedmé ligy. Krásné okamžiky s hezkými kombinacemi. Opravdu pěkný fotbal. Oba brankáři skvěle zachytali a remíza je spravedlivá.
Torpédo Hulín FC Prague St. Gentlemen
Milan Víšek – František David, Jan Fujáček, Petr Jahn, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek vs Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Jakub Karfilát, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, Filip Tvrzický, František Vomáčka, Ondřej Wallesch, Štěpán Zajíček
41. Michal Kodr
51. Petr Valenta
39. Vladimír Koucký
56. Filip Tvrzický
9. 10. 17 20:15 METE2 Praetorians FC B Torpédo Hulín FC 5. 3:0 (1:0)
Vyrovnané utkání hrané téměř bez vyložených šancí. Domácí to málo, co měli, dokázali proměnit a zaslouženě vyhráli. Šťástka
Praetorians FC B Torpédo Hulín FC
Martin Provazník – Václav Eis, Lukáš Houška, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Jiří Sander, Michal Šefr, Jiří Wiesner vs Milan Víšek – František David, Jan Fujáček, Petr Jahn, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna
25. Michal Šefr
41. Václav Eis
56. Petr Provazník
2. 10. 17 20:15 METE2 Torpédo Hulín FC New Jersey Devils B 4. 2:3 (1:3)
Kvalitní utkání hrané ve velkém nasazení z obou stran. Hosté si vypracovali dvoubrankový náskok v prvním poločase, který dokázali i přes snížení udržet. Tomáš Hrubý
Torpédo Hulín FC New Jersey Devils B
Milan Víšek – František David, Jan Fujáček, Petr Jahn, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek vs Petr Mecera – Jan Bleha, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Michal Pelich, Václav Perlík
24., 34. Petr Valenta 8. Jaroslav Mareček
9. Jan Lukeš
23. Petr Mecera
25. 9. 17 19:00 P2 Manchlastr FC Torpédo Hulín FC 3. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, které pro sebe v závěru rozhodli šťastnější domácí.
Manchlastr FC Torpédo Hulín FC
Jakub Bečvář – Jakub Čížkovský, Marek Filko, Antonín Lanhaus ml., Robert Němec, David Tejnor, Matěj Veselý, Pavel Vondrášek, Matěj Závorka vs Milan Víšek – František David, Jan Fujáček, Petr Jahn, Jan Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek
22., 57. Robert Němec
33. Matěj Veselý
24. Petr Žaloudek
44. Jan Pucherna
18. 9. 17 20:15 METE2 Torpédo Hulín FC Limita 2. 3:1 (2:0)
Vyrovnané utkání na svoji stranu strhli důraznější hráči Torpéda Hulín.
Torpédo Hulín FC Limita
Milan Víšek – František David, Jan Fujáček, Petr Jahn, Jan Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek vs Radek Matoušek – Jan Kuzník, Radomír Martínek, Filip Matoušek, Martin Prokop, Michal Šťastný, Tomáš Zderadička, Vojtěch Zderadička
8. Petr Jahn
19. Petr Valenta
40. Jan Fujáček
38. Radomír Martínek
4. 9. 17 20:15 METE1 Hubertův Tuřín Torpédo Hulín FC 1. 1:2 (1:1)
Utkání plné nepřesností, Hulín soupeře přetlačil. Lukáš Havlíček, Jakub Krebs
Hubertův Tuřín Torpédo Hulín FC
Karel Musil – Jan Grebík, David Jelínek, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Michal Macek, Matyáš Vocetka, Filip Vymyslický vs Milan Víšek – František David, Jan Fujáček, Petr Jahn, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta