Rozpis pískání, 7. liga, skupina B

Gambrinus VH

Čt 14.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 14.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 14.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Út 28.11. 19:00 Pražačka P3
Út 28.11. 20:15 Pražačka P3

Kerata Chíjos

Čt 21.9. 18:15 Aritma ARIT
Čt 21.9. 19:30 Aritma ARIT
Čt 21.9. 20:45 Aritma ARIT
St 11.10. 19:00 Meteor 8 METE1
St 11.10. 20:15 Meteor 8 METE1

Kulva PVC

St 27.9. 18:15 Děkanka DEKAN
St 27.9. 19:30 Děkanka DEKAN
St 27.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 17.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 17.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 17.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Chroustova lokomotiva

Út 24.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 24.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 24.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 13.11. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 13.11. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 13.11. 20:30 Koráb SC KORAB

Erectico TBC

Po 11.9. 18:00 Zákostelní ZAK
St 1.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 1.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 1.11. 20:30 Běchovice SC SCBEC
St 29.11. 19:00 Meteor 8 METE1
St 29.11. 20:15 Meteor 8 METE1

RAF Jinonice

Po 4.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 4.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 4.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Pa 24.11. 18:00 Pražačka P1
Pa 24.11. 19:15 Pražačka P1
Pa 24.11. 20:30 Pražačka P1

F3N FC B

Út 19.9. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 19.9. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 19.9. 20:30 Koráb SC KORAB
Út 10.10. 18:15 Aritma ARIT
Út 10.10. 19:30 Aritma ARIT
Út 10.10. 20:45 Aritma ARIT

Legends are back

St 20.9. 18:00 Štěrboholy STER1
St 20.9. 19:15 Štěrboholy STER1
St 20.9. 20:30 Štěrboholy STER1
Út 10.10. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 10.10. 19:15 Hrabákova HRAB1

Weekend Warriors FC

Út 5.9. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 5.9. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 5.9. 20:30 Koráb SC KORAB
Út 5.12. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 5.12. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 5.12. 20:45 Mikulova MIKU2

Tream Deam FC

St 13.9. 19:00 Meteor 8 METE2
St 13.9. 20:15 Meteor 8 METE2
St 4.10. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 4.10. 19:15 Hrabákova HRAB2
Út 24.10. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Út 24.10. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Airborne Příbram

Ne 17.9. 16:15 Pražačka P2
Ne 17.9. 17:30 Pražačka P2
St 25.10. 19:30 Děkanka DEKAN
St 25.10. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 14.11. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 14.11. 20:45 Stodůlky Sokol STOD

Yugo FC

Ne 17.9. 16:15 Pražačka P3
Ne 17.9. 17:30 Pražačka P3
Pa 3.11. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 3.11. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 22.11. 19:00 Pražačka P3
St 22.11. 20:15 Pražačka P3