Seznam týmů, 7. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Yugo FC červená, bílá
Weekend Warriors FC černá
Tream Deam FC žluto-černá
RAF Jinonice šedá, zelená
Legends are back modro-bílá, žlutá
Kulva PVC žluto-zelená, zeleno-žlutá
Kerata Chíjos oranžová, bílá
Chroustova lokomotiva bílá, zelená
Gambrinus VH zelená, bílá
F3N FC B oranžová, černá
Erectico TBC bílá
Airborne Příbram žlutá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Chroustova lokomotivaLegends are back Po 4.9. 18:15 HOSTI
F3N FC BTream Deam FC Po 4.9. 19:00 ZABEH
Airborne PříbramYugo FC Po 4.9. 19:00 METE2
Erectico TBCWeekend Warriors FC Po 4.9. 20:30 ZAK
Kerata ChíjosKulva PVC Út 5.9. 18:00 MALES
Gambrinus VHRAF Jinonice Út 5.9. 19:00 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Legends are backKerata Chíjos Po 11.9. 18:15 HOSTI
Yugo FCKulva PVC Po 11.9. 18:15 MIKU3
Tream Deam FCGambrinus VH Po 11.9. 19:00 ZABEH
Airborne PříbramErectico TBC Po 11.9. 20:30 ZAK
Weekend Warriors FCF3N FC B Po 11.9. 20:45 HANSP
RAF JinoniceChroustova lokomotiva Út 12.9. 18:00 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
Kulva PVCLegends are back Po 25.9. 18:15 HOSTI
Chroustova lokomotivaTream Deam FC Po 25.9. 19:00 ZABEH
F3N FC BAirborne Příbram Po 25.9. 20:15 METE1
Erectico TBCYugo FC Po 25.9. 20:30 ZAK
Gambrinus VHWeekend Warriors FC Po 25.9. 20:45 HANSP
Kerata ChíjosRAF Jinonice Út 26.9. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Yugo FCLegends are back Po 2.10. 18:15 HOSTI
Tream Deam FCKerata Chíjos Po 2.10. 19:00 ZABEH
Erectico TBCF3N FC B Po 2.10. 20:30 ZAK
Weekend Warriors FCChroustova lokomotiva Po 2.10. 20:45 HANSP
Airborne PříbramGambrinus VH Út 3.10. 19:00 METE2
RAF JinoniceKulva PVC Út 3.10. 19:30 SLIVE
Utkání Datum Čas Hřiště
Legends are backRAF Jinonice Po 9.10. 18:15 HOSTI
Kulva PVCTream Deam FC Po 9.10. 19:00 ZABEH
F3N FC BYugo FC Po 9.10. 19:00 METE2
Gambrinus VHErectico TBC Po 9.10. 20:30 ZAK
Kerata ChíjosWeekend Warriors FC Po 9.10. 20:45 HANSP
Chroustova lokomotivaAirborne Příbram Út 10.10. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Airborne PříbramKerata Chíjos Po 16.10. 17:45 ZABEH
Tream Deam FCLegends are back Po 16.10. 19:00 ZABEH
Yugo FCRAF Jinonice Po 16.10. 19:30 MIKU2
F3N FC BGambrinus VH Po 16.10. 20:15 DABLI
Erectico TBCChroustova lokomotiva Po 16.10. 20:30 ZAK
Weekend Warriors FCKulva PVC Po 16.10. 20:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Legends are backWeekend Warriors FC Po 23.10. 18:15 HOSTI
RAF JinoniceTream Deam FC Po 23.10. 19:00 ZABEH
Chroustova lokomotivaF3N FC B Po 23.10. 19:30 CESMI
Gambrinus VHYugo FC Po 23.10. 20:15 METE2
Kerata ChíjosErectico TBC Po 23.10. 20:30 ZAK
Kulva PVCAirborne Příbram Út 24.10. 20:15 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Airborne PříbramLegends are back Po 30.10. 18:15 HOSTI
Yugo FCTream Deam FC Po 30.10. 19:00 ZABEH
F3N FC BKerata Chíjos Po 30.10. 19:15 KORAB
Erectico TBCKulva PVC Po 30.10. 20:30 ZAK
Weekend Warriors FCRAF Jinonice Po 30.10. 20:45 HANSP
Gambrinus VHChroustova lokomotiva Út 31.10. 18:00 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Legends are backErectico TBC Po 6.11. 18:15 HOSTI
Chroustova lokomotivaYugo FC Po 6.11. 18:15 MIKU3
Tream Deam FCWeekend Warriors FC Po 6.11. 19:00 ZABEH
Kulva PVCF3N FC B Po 6.11. 20:15 METE2
Kerata ChíjosGambrinus VH Út 7.11. 18:00 MALES
RAF JinoniceAirborne Příbram Út 7.11. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
F3N FC BLegends are back Po 20.11. 18:15 HOSTI
Airborne PříbramTream Deam FC Po 20.11. 19:00 ZABEH
Yugo FCWeekend Warriors FC Po 20.11. 19:00 P2
Erectico TBCRAF Jinonice Po 20.11. 20:30 ZAK
Gambrinus VHKulva PVC Út 21.11. 18:00 KORAB
Chroustova lokomotivaKerata Chíjos Út 21.11. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Tream Deam FCErectico TBC Po 4.12. 20:30 KORAB
Weekend Warriors FCAirborne Příbram Po 4.12. 20:45 ARIT
RAF JinoniceF3N FC B Po 4.12. 20:45 CESMI
Legends are backGambrinus VH Po 4.12. 20:45 HOSTI
Kulva PVCChroustova lokomotiva Po 4.12. 20:45 MIKU4
Kerata ChíjosYugo FC Po 4.12. 20:45 DEKAN