Seznam týmů, 7. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Sorry FC červená
Nova LFC B červeno-modrá, žlutá
Prtzalona C.F. žlutá, černá
Parta AC červeno-černá, červená
Orosený Paragraf červená
Black mamba IBD černo-žlutá
Viktor 1.FC bílá, černá
Killing power FC černo-bílá
Horoušany FC černá, červeno-bílá
VZ modrá
El Barto černá, zelená
Netopýr TFC žlutá, červeno-bílá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
VZPrtzalona C.F. Út 5.9. 17:45 ZABEH
Killing power FCOrosený Paragraf Út 5.9. 18:00 HRAB3
Netopýr TFCSorry FC Út 5.9. 18:00 HRAB1
Viktor 1.FCBlack mamba IBD Út 5.9. 18:15 MIKU2
Horoušany FCParta AC Út 5.9. 20:30 SCBEC
El BartoNova LFC B Út 24.10. 19:30 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
Netopýr TFCEl Barto Út 12.9. 18:00 HRAB1
Parta ACKilling power FC Út 12.9. 18:00 SCBEC
Sorry FCBlack mamba IBD Út 12.9. 18:15 MIKU4
Nova LFC BVZ Út 12.9. 20:30 MOTO3
Prtzalona C.F.Horoušany FC Út 12.9. 20:30 SCBEC
Orosený ParagrafViktor 1.FC Út 12.9. 20:30 MOTO2
Utkání Datum Čas Hřiště
Black mamba IBDOrosený Paragraf Út 19.9. 18:00 HRAB3
VZNetopýr TFC Út 19.9. 18:00 HRAB1
Viktor 1.FCParta AC Út 19.9. 18:15 MIKU2
Killing power FCPrtzalona C.F. Út 19.9. 18:15 NOVOB
El BartoSorry FC Út 19.9. 19:30 PRKOP
Horoušany FCNova LFC B Út 19.9. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Netopýr TFCHoroušany FC Út 26.9. 18:00 HRAB1
Nova LFC BKilling power FC Út 26.9. 19:15 MOTO3
El BartoVZ Út 26.9. 20:30 MOTO1
Prtzalona C.F.Viktor 1.FC Út 26.9. 20:30 MALES
Sorry FCOrosený Paragraf Út 26.9. 20:30 KORAB
Parta ACBlack mamba IBD Út 26.9. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Killing power FCNetopýr TFC Út 3.10. 18:00 HRAB1
Orosený ParagrafParta AC Út 3.10. 18:15 HANSP
VZSorry FC Út 3.10. 19:30 STOD
Viktor 1.FCNova LFC B Út 3.10. 20:30 MOTO1
Horoušany FCEl Barto Út 3.10. 20:30 SCBEC
Black mamba IBDPrtzalona C.F. Út 21.11. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Netopýr TFCViktor 1.FC Út 10.10. 18:00 HRAB1
Sorry FCParta AC Út 10.10. 18:00 MALES
El BartoKilling power FC Út 10.10. 19:30 PRKOP
VZHoroušany FC Út 10.10. 20:30 SCBEC
Nova LFC BBlack mamba IBD Út 10.10. 20:30 MOTO1
Prtzalona C.F.Orosený Paragraf Út 10.10. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Black mamba IBDNetopýr TFC Út 17.10. 18:00 HRAB1
Parta ACPrtzalona C.F. Út 17.10. 18:15 MIKU3
Killing power FCVZ Út 17.10. 18:15 MIKU2
Viktor 1.FCEl Barto Út 17.10. 19:30 PRKOP
Orosený ParagrafNova LFC B Út 17.10. 20:30 MOTO2
Horoušany FCSorry FC Út 17.10. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Netopýr TFCOrosený Paragraf Út 31.10. 18:00 HRAB1
Sorry FCPrtzalona C.F. Út 31.10. 18:00 HRAB2
VZViktor 1.FC Út 31.10. 18:15 MIKU3
El BartoBlack mamba IBD Út 31.10. 19:30 PRKOP
Horoušany FCKilling power FC Út 31.10. 20:30 SCBEC
Nova LFC BParta AC Čt 2.11. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
Parta ACNetopýr TFC Út 7.11. 18:00 HRAB1
Killing power FCSorry FC Út 7.11. 18:15 NOVOB
Orosený ParagrafEl Barto Út 7.11. 19:30 PRKOP
Black mamba IBDVZ Út 7.11. 19:30 CESMI
Viktor 1.FCHoroušany FC Út 7.11. 20:30 SCBEC
Prtzalona C.F.Nova LFC B Čt 9.11. 18:15 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Netopýr TFCPrtzalona C.F. Út 14.11. 18:00 HRAB1
Sorry FCNova LFC B Út 14.11. 18:15 HANSP
VZOrosený Paragraf Út 14.11. 19:30 STOD
El BartoParta AC Út 14.11. 19:30 PRKOP
Horoušany FCBlack mamba IBD Út 14.11. 20:30 SCBEC
Killing power FCViktor 1.FC Út 14.11. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Prtzalona C.F.El Barto Út 28.11. 18:00 KORAB
Nova LFC BNetopýr TFC Út 28.11. 18:15 MIKU4
Parta ACVZ Út 28.11. 18:15 MIKU3
Orosený ParagrafHoroušany FC Út 28.11. 18:15 BECH
Black mamba IBDKilling power FC Út 28.11. 18:15 MIKU2
Viktor 1.FCSorry FC Út 28.11. 18:15 MIKU1