St 13.9.17 17:00 HANSP 64! FC Kobylisy B Credit Praha FC   (HL8H)
St 13.9.17 18:15 HANSP Karcinogenní Pendula Bona AC   (HL5E)
St 13.9.17 19:30 HANSP Torpedo Cannabis La Famiglia   (HL4C)
Čt 5.10.17 17:00 HANSP Estudiantes VET B Daltonové VET   (VL4D)
Čt 5.10.17 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Partizan Praha VET   (VL3C)
Čt 5.10.17 19:30 HANSP MVS Recycled Sananim Legends   (VL4C)

28. 11. 17 18:00 KORAB Prtzalona C.F. El Barto 11. 6:0 (1:0)
Po vyrovnaném prvním poločase se Prtzalona rapidně zlepšila, což vedlo k debaklu. Procházka
Prtzalona C.F. El Barto
David Sedliský – Ondřej Bartoš, Patrik Diamant, Pavel Hrabec, Filip Kebrt, Martin Schönfeld, Tomáš Stejskal, Michal Vojta vs Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Jakub Karhánek, Hynek Petřík, Josef Piškula, Jan Zdrálek
29. Michal Vojta
33., 50. Tomáš Stejskal
34. Ondřej Bartoš
37. OG
48. Pavel Hrabec
14. 11. 17 19:30 PRKOP El Barto Parta AC 10. 5:1 (2:1)
Vyrovnané utkání plné hezkých akcí na obou stranách. V závěru utkání rozhodli domácí třemi rychlými góly o svém vítězství.
El Barto Parta AC
Patrik Janda – Jan Chytil, Jakub Karhánek, Jiří Mařík, Marek Pelán, Hynek Petřík, Josef Piškula vs Jakub Vokatý – David Bakalář, Marek Csémi, Petr Csémi, Tomáš Klevcov, Petr Kruml, Jan Sihelník
8., 21. Jakub Karhánek
49., 55. Josef Piškula
56. Hynek Petřík
14. Petr Csémi
7. 11. 17 19:30 PRKOP Orosený Paragraf El Barto 9. 0:4 (0:3)
Překvapivé, ale zasloužené vítězství hostujícího týmu. Favorit utkání nenašel zbraň proti bojovnému týmu El Barto a výbornému výkonu jeho brankáře. Mlynařík
Orosený Paragraf El Barto
David Zdvořáček – Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Martin Kouba, Jan Nohejl, Miroslav Ostádal, Václav Pelikán, Milan Vrchotka vs Patrik Janda – Jan Chytil, Jakub Karhánek, Jiří Mařík, Marek Pelán, Hynek Petřík, Ondřej Vokáč, Jan Zdrálek
3., 28. Hynek Petřík
7. Jakub Karhánek
56. Marek Pelán
31. 10. 17 19:30 PRKOP El Barto Black mamba IBD 8. 13:0 (2:0)
Zatímco první půle byla celkem vyrovnaná, druhá vyzněla jednoznačně pro domácí. Jakub Zíma, Jakub Mareš
El Barto Black mamba IBD
Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Jakub Karhánek, Hynek Petřík, Josef Piškula, Ondřej Vokáč vs Jiří Mastný – Ondřej Farkaš, Jan Hulvert, Pavel Kolář, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Stanislav Šmerda
4., 46., 51., 56. Hynek Petřík
9., 37., 40. Jakub Karhánek
34., 60. Matouš Černý
44., 55. Ondřej Vokáč
45., 50. Josef Piškula
24. 10. 17 19:30 PRKOP El Barto Nova LFC B 1. 2:2 (1:0)
Zasloužená remíza ve vcelku kvalitním zápase, který měl parametry 3.-4. ligy. Husák
El Barto Nova LFC B
Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Jakub Karhánek, Jiří Mařík, Hynek Petřík, Ondřej Vokáč, Jan Zdrálek vs Jan Kroj – René Černý, Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Petr Janeš, Petr Mikula, Patrik Musil, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml.
29. Jakub Karhánek
34. Matouš Černý
31., 42. Tomáš Jandečka
17. 10. 17 19:30 PRKOP Viktor 1.FC El Barto 7. 2:6 (1:3)
El Barto jasně ovládlo zápas. Od začátku měli jeho hráči víc ze hry. Jan Páv ml., Jaroslav Nováček
Viktor 1.FC El Barto
Jakub Novák – Luis Fernando Casas, Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Petr Procházka, Tomáš Puč, Pavel Vozka, Daniel Žížala vs Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Jakub Karhánek, Marek Pelán, Hynek Petřík, Josef Piškula, Ondřej Vokáč, Jan Zdrálek
10. Tomáš Puč
59. Matouš Kačaba
2. Marek Pelán
20. Jakub Karhánek
26., 56. Hynek Petřík
34., 57. Ondřej Vokáč
10. 10. 17 19:30 PRKOP El Barto Killing power FC 6. 5:0 (2:0)
Velmi vyrovnaný poločas. Běhavost převážila nad zkušeností dvěma slepenými góly. Ve druhé polovině převládl fyzický fond. Aleš Řeřicha, Ondřej Štika
El Barto Killing power FC
Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Jakub Karhánek, Hynek Petřík, Ondřej Vokáč, Jan Zdrálek vs Miloš Malec – Pavel Buřil, Jan Hrdina, Milan Hromas, Tomáš Popek, Daniel Preis, Petr Tomáš
20. Jan Zdrálek
22., 31. Hynek Petřík
38. Jakub Karhánek
57. OG
10 Hynek Petřík
3. 10. 17 20:30 SCBEC Horoušany FC El Barto 5. 4:2 (2:0)
Bojovné utkání solidní úrovně. Hosté mohli pomýšlet na lepší výsledek, nebýt ovšem jejich tragického zakončení. Voldán
Horoušany FC El Barto
Petr Piroš – Jakub Bednář, David Horák, Filip Nechanský, Zdeněk Nechvátal, Petr Procházka, Tomáš Regner, Tomáš Růžička, Kamil Sládek vs Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Jakub Karhánek, Jiří Mařík, Hynek Petřík, Josef Piškula, Ondřej Vokáč, Jan Zdrálek
10. Tomáš Regner
14. Kamil Sládek
46. Tomáš Růžička
55. OG
31. Josef Piškula
32. Jakub Karhánek
26. 9. 17 20:30 MOTO1 El Barto VZ 4. 5:2 (1:0)
Domácí si v klidu pohlídali výhru.
El Barto VZ
Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Jakub Karhánek, Jiří Mařík, Marek Pelán, Josef Piškula, Ondřej Vokáč vs Marek Petráček – Tomáš Černý, Pavel Hladík, Petr Kasalický, Jakub Petráček, Ivan Žalmánek
29. Jiří Mařík
34., 46. Ondřej Vokáč
42., 53. Jakub Karhánek
44. Tomáš Černý
55. Jakub Petráček
19. 9. 17 19:30 PRKOP El Barto Sorry FC 3. 2:3 (1:2)
V prvním poločase se FC Sorry povedl dokonalý obrat z 0:1 na 2:1. Šance se střídaly na obou stranách, ve druhém poločase Sorry přidalo další gól. El Barto dokázalo těsně před koncem pouze snížit. Husák
El Barto Sorry FC
Patrik Janda – Jan Chytil, Marek Pelán, Josef Piškula, Ondřej Vokáč, Jan Zdrálek vs Petr Schwank – Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, David Šimek, Michal Šístek, Jakub Sochor, Vilém Svoboda
5. Jan Chytil
58. Ondřej Vokáč
21. Jakub Sochor
28. David Šimek
39. Gustav Ondrejčík
12. 9. 17 18:00 HRAB1 Netopýr TFC El Barto 2. 6:0 (2:0)
Netopýr svého soupeře jasně přehrál a po zásluze zvítězil. Boubín
Netopýr TFC El Barto
Petr Hlůžek – Petr Exler, Martin Hoskovec, Jakub Nosek, Daniel Novák, Jiří Vajnar, Michal Zbořil vs Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Jakub Karhánek, Hynek Petřík, Ondřej Vokáč, Jan Zdrálek