Čt 21.9.17 19:15 MOTO1 Indiana Team VET K.F.C. FC VET   (VL4C)
Čt 21.9.17 20:30 MOTO1 Jawa-Suprtechno B Podolka FC SUP   (SVL3C)
Čt 12.10.17 19:15 MOTO1 Ministerstvo obrany VET VŠSK MFF UK VET B   (VL4B)
Čt 12.10.17 20:30 MOTO1 Dehet Old 1.FC SUP Kickers 1990 ČFC   (SVL3B)
St 22.11.17 18:00 HRAB3 Forejt FC Perpetis   (HL8E)
St 22.11.17 19:15 HRAB3 Holota FC Toyota FC   (HL7E)

28. 11. 17 18:15 BECH Orosený Paragraf Horoušany FC 11. 2:4 (2:0)
Domácí měli lepší start do zápasu, kdy se dostali po zásluze do dvoubrankového vedení. Poté ale přenechali otěže zápasu hostům, kteří své šance proměnili až ve druhé půli, kdy domácí přehrávali.
Orosený Paragraf Horoušany FC
David Zdvořáček – Aleš Blahut, Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Jan Nohejl, Miroslav Ostádal, Tomáš Probst, Milan Vrchotka vs Petr PirošJakub Bednář, František Bouda, David Horák, Zdeněk Nechvátal, Petr Procházka, Tomáš Regner, Tomáš Růžička, Kamil Sládek
11. Milan Vrchotka
15. Pavel Bret
31. Petr Procházka
34., 57. Jakub Bednář
38. Tomáš Růžička
14. 11. 17 20:30 SCBEC Horoušany FC Black mamba IBD 10. 7:3 (1:3)
Zápas dobré úrovně. V prvním poločase lepší hráči Mamby, kteří zaslouženě vedli. Ve druhém poločase se obraz hry změnil a díky střelci Růžičkovi Horoušany skóre otočily.
Horoušany FC Black mamba IBD
Petr Piroš – Jakub Bednář, František Bouda, David Horák, Petr Procházka, Tomáš Regner, Tomáš Růžička, Kamil Sládek vs Tomáš Mašek – Michal Bušek, Jan Hulvert, Pavel Kolář, Milan Lukáš, Radek Lukáš
1. Jakub Bednář
32., 39., 44., 59. Tomáš Růžička
42. Tomáš Regner
57. Petr Procházka
5., 26. Jan Hulvert
14. Michal Bušek
7. 11. 17 20:30 SCBEC Viktor 1.FC Horoušany FC 9. 2:5 (1:2)
Domácí ve 25. minutě z penalty za ruku obránce vyrovnali, ale z protiútoku šli hosté opět do vedení, které postupně zvyšovali až na konečných 5:2. Domácí se snažili, hráli sympatický fotbal, ovšem hosté byli lepší v obraně a důraznější v útoku, navíc nastřelili dvě tyče. Rataj
Viktor 1.FC Horoušany FC
Jakub Novák – Luis Fernando Casas, Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Petr Procházka, Tomáš Puč, Ondřej Šváb, Daniel Viana, Daniel Žížala vs Petr Piroš – František Bouda, David Horák, Filip Nechanský, Zdeněk Nechvátal, Petr Procházka, Tomáš Růžička, Kamil Sládek
25., 45. Petr Procházka 2., 37. Tomáš Růžička
25. Petr Procházka
43. František Bouda
50. Kamil Sládek
31. 10. 17 20:30 SCBEC Horoušany FC Killing power FC 8. 7:6 (4:2)
Krásné utkání s pěknou přestřelkou. Bojovalo se až do posledních minut. Kovařík
Horoušany FC Killing power FC
Zdeněk Nechvátal – František Bouda, David Horák, Filip Nechanský, Petr Piroš, Petr Procházka, Tomáš Regner, Tomáš Růžička, Kamil Sládek vs Miloš Malec – Jan Hrdina, Milan Hromas, Petr Mlateček, Tomáš Popek, Daniel Preis, Petr Tomáš
60. Petr Tomáš
17. 10. 17 20:30 SCBEC Horoušany FC Sorry FC 7. 3:3 (2:0)
Vyrovnaný zápas z obou stran. Důrazný a plný soubojů. Remíza zasloužená. Klail
Horoušany FC Sorry FC
Petr Piroš – David Horák, Filip Nechanský, Zdeněk Nechvátal, Petr Procházka, Tomáš Regner, Tomáš Růžička, Kamil Sládek vs Petr Schwank – Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, David Šimek, Michal Šístek, Pavel Škirda, Jakub Sochor
45. Karol Peterčík
10. 10. 17 20:30 SCBEC VZ Horoušany FC 6. 0:1 (0:1)
Krásný fotbal z obou stran. VZ netrefovalo bránu. Josef Kubr, Jan Kunz
VZ Horoušany FC
Marek Petráček – Tomáš Černý, Tomáš Hájek, Petr Kasalický, Jaroslav Libíček, Jakub Petráček, Libor Pintér vs Petr Piroš – Jakub Bednář, František Bouda, David Horák, Filip Nechanský, Zdeněk Nechvátal, Petr Procházka, Tomáš Růžička, Kamil Sládek
13. František Bouda
3. 10. 17 20:30 SCBEC Horoušany FC El Barto 5. 4:2 (2:0)
Bojovné utkání solidní úrovně. Hosté mohli pomýšlet na lepší výsledek, nebýt ovšem jejich tragického zakončení. Voldán
Horoušany FC El Barto
Petr Piroš – Jakub Bednář, David Horák, Filip Nechanský, Zdeněk Nechvátal, Petr Procházka, Tomáš Regner, Tomáš Růžička, Kamil Sládek vs Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Jakub Karhánek, Jiří Mařík, Hynek Petřík, Josef Piškula, Ondřej Vokáč, Jan Zdrálek
10. Tomáš Regner
14. Kamil Sládek
46. Tomáš Růžička
55. OG
31. Josef Piškula
32. Jakub Karhánek
26. 9. 17 18:00 HRAB1 Netopýr TFC Horoušany FC 4. 1:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas skončil spravedlivou remízou.
Netopýr TFC Horoušany FC
Daniel Novák – Petr Exler, Stanislav Holeček, Martin Hoskovec, Tomáš Kubr, Jakub Nosek, Libor Rusek, Michal Zbořil vs Petr Piroš – František Bouda, David Horák, Robert Kocour, Filip Nechanský, Zdeněk Nechvátal, Tomáš Regner, Tomáš Růžička, Kamil Sládek
33. Libor Rusek 11. Tomáš Růžička 14. Petr Piroš
19. 9. 17 20:30 SCBEC Horoušany FC Nova LFC B 3. 0:2 (0:1)
Horoušany držely míč častěji, ale soupeřova obrana je k ničemu nepustila.
Horoušany FC Nova LFC B
Petr Piroš – David Horák, Robert Kocour, Filip Nechanský, Zdeněk Nechvátal, Petr Procházka, Tomáš Regner, Tomáš Růžička, Kamil Sládek vs Jan Kroj – René Černý, Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Petr Mikula, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml.
8. Jan Uhlíř ml.
53. Tomáš Jandečka
12. 9. 17 20:30 SCBEC Prtzalona C.F. Horoušany FC 2. 1:8 (0:1)
Pro diváky krásné utkání plné hezkých fotbalových akcí a krásných branek. Po chudém prvním poločase se ve druhém dějství s brankami roztrhl pytel. Zasloužená výhra Horoušan. Dufek
Prtzalona C.F. Horoušany FC
Martin Schönfeld – Ondřej Bartoš, Henrique De Assis Brito, Patrik Diamant, Pavel Hrabec, Filip Kebrt, David Sedliský, Tomáš Stejskal, Michal Vojta vs Petr Piroš – Jakub Bednář, František Bouda, David Horák, Filip Nechanský, Zdeněk Nechvátal, Petr Procházka, Tomáš Regner, Tomáš Růžička
50. OG 12. Zdeněk Nechvátal
39. Filip Nechanský
42., 49., 54. Tomáš Regner
44. Jakub Bednář
47. OG
52. Petr Procházka
5. 9. 17 20:30 SCBEC Horoušany FC Parta AC 1. 10:3 (4:3)
Velmi slušně hrané utkání v první půli. Druhý poločas rozhodl vítěz velkou produktivitou.
Horoušany FC Parta AC
Petr Piroš – František Bouda, David Horák, Tomáš Koubek, Filip Nechanský, Zdeněk Nechvátal, Petr Procházka, Tomáš Regner, Tomáš Růžička vs Jakub Vokatý – David Bakalář, Marek Csémi, Petr Csémi, Dušan Ježek, Lukáš Lexa, Patrik Lexa, Jan Sihelník