Út 24.10.17 17:00 HANSP Stýbla Ďáblic VET Tamu Pua 1.FC VET   (VL3B)
Út 24.10.17 18:15 HANSP Nova LFC A La Famiglia   (HL4C)
Út 24.10.17 19:30 HANSP Petřiny 09 FC Tak dort jo   (HL6D)

28. 11. 17 18:15 MIKU3 Parta AC VZ 11. 3:6 (1:2)
Nádherný zápas. Dva body by si zasloužily oba týmy. Český
Petr Kruml – David Bakalář, Marek Csémi, Petr Csémi, Tomáš Klevcov, Max Pížl, Jan Sihelník, Jakub Vokatý vs Marek Petráček – Tomáš Černý, Tomáš Hájek, Petr Kasalický, Jaroslav Libíček, Juraj Liška, Jakub Petráček, Libor Pintér, Ivan Žalmánek
52. David Bakalář
11., 31., 54. Jakub Petráček
30., 40., 46. Juraj Liška
14. 11. 17 19:30 PRKOP El Barto Parta AC 10. 5:1 (2:1)
Vyrovnané utkání plné hezkých akcí na obou stranách. V závěru utkání rozhodli domácí třemi rychlými góly o svém vítězství.
El Barto Parta AC
Patrik Janda – Jan Chytil, Jakub Karhánek, Jiří Mařík, Marek Pelán, Hynek Petřík, Josef Piškula vs Jakub Vokatý – David Bakalář, Marek Csémi, Petr Csémi, Tomáš Klevcov, Petr Kruml, Jan Sihelník
8., 21. Jakub Karhánek
49., 55. Josef Piškula
56. Hynek Petřík
14. Petr Csémi
7. 11. 17 18:00 HRAB1 Parta AC Netopýr TFC 9. 5:8 (2:5)
Jednoznačný první poločas nepředpovídal dramatickou podívanou. Domácí ale v druhém zabrali a sahali po vyrovnání, kterého se ale nakonec nedočkali.
Parta AC Netopýr TFC
Jakub Vokatý – David Bakalář, Marek Csémi, Petr Csémi, Dušan Ježek, Tomáš Klevcov, Patrik Lexa, Jan Sihelník vs Petr Hlůžek – Petr Exler, Martin Hoskovec, Tomáš Kubr, Jakub Nosek, Daniel Novák, Jiří Vajnar, Michal Zbořil
8., 36. Jan Sihelník
24. Petr Csémi
37., 39. Patrik Lexa
6., 26. Jakub Nosek
13., 16., 29., 32. Petr Exler
50., 55. Martin Hoskovec
2. 11. 17 20:30 MOTO1 Nova LFC B Parta AC 8. 0:1 (0:1)
v prvním poločase velmi zajímavé utkání s množstvím šancí na obou stranách. Šťastnější byla Parta, která vstřelila gól. Husák
Nova LFC B Parta AC
René Černý – Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Petr Janeš, Petr Mikula, Patrik Musil, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml. vs Jan Sihelník – David Bakalář, Marek Csémi, Petr Csémi, Dušan Ježek, Tomáš Klevcov, Petr Kruml, Jakub Vokatý
9. Petr Csémi
17. 10. 17 18:15 MIKU3 Parta AC Prtzalona C.F. 7. 4:4 (0:2)
Hosté rychle vedli 2:0, ale ve finále museli být rádi za remízu.
Parta AC Prtzalona C.F.
Petr Kruml – Marek Csémi, Petr Csémi, Tomáš Klevcov, Patrik Lexa, Jan Sihelník, Jakub Vokatý vs David Sedliský – Ondřej Bartoš, Henrique De Assis Brito, Patrik Diamant, Filip Kebrt, Martin Schönfeld, Tomáš Stejskal, Michal Vojta
35., 39., 44. Patrik Lexa
56. Petr Csémi
3., 8. Tomáš Stejskal
48., 50. Ondřej Bartoš
50. Martin Schönfeld
10. 10. 17 18:00 MALES Sorry FC Parta AC 6. 7:2 (1:0)
Tým Sorry byl jasně lepší, měl více ze hry, k brankovišti pronikal bez většího odporu, byl rychlejší a fotbalovější. Janča
Sorry FC Parta AC
Petr Schwank – Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, David Šimek, Michal Šístek, Pavel Škirda, Jakub Sochor vs Petr Kruml – Marek Csémi, Petr Csémi, Dušan Ježek, Tomáš Klevcov, Jakub Vokatý
6., 31. Pavel Škirda
34., 42., 51. Michal Šístek
35. David Šimek
54. Gustav Ondrejčík
44. Dušan Ježek
53. Petr Csémi
3. 10. 17 18:15 HANSP Orosený Paragraf Parta AC 5. 7:1 (2:1)
Pěkné bojovné utkání, ve kterém byli hosté více fotbalovým týmem, ale dokázali vstřelit jen jednu branku. Zato domácí se díky bojovnosti dostávali do zakončení.
Orosený Paragraf Parta AC
David Zdvořáček – Aleš Blahut, Zdeněk Dítě, Martin Kouba, Jan Nohejl, Václav Pelikán, Tomáš Probst, Milan Vrchotka vs Petr Kruml – David Bakalář, Marek Csémi, Petr Csémi, Patrik Lexa, Max Pížl
4., 22., 32. Jan Nohejl
40. Martin Kouba
45., 50. Milan Vrchotka
58. Václav Pelikán
20. Patrik Lexa
26. 9. 17 20:45 ARIT Parta AC Black mamba IBD 4. 4:8 (1:6)
Hrál se pěkný chytrý fotbal, zvlášť v první půli ze strany Mamby. Ve druhé půli se chytala i AC Parta. Hošek
Parta AC Black mamba IBD
Petr Kruml – David Bakalář, Marek Csémi, Petr Csémi, Dušan Ježek, Lukáš Lexa, Patrik Lexa, Jakub Vokatý vs Jiří Mastný – Michal Bušek, Ondřej Farkaš, Jaroslav Hulvert, Pavel Kolář, Milan Lukáš, Radek Lukáš
21. Milan Lukáš
19. 9. 17 18:15 MIKU2 Viktor 1.FC Parta AC 3. 4:3 (3:1)
Vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro domácí.
Viktor 1.FC Parta AC
Jakub Novák – Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Petr Procházka, Tomáš Puč, Ondřej Šváb, Pavel Vozka, Daniel Žížala vs Jakub Vokatý – David Bakalář, Marek Csémi, Petr Csémi, Dušan Ježek, Tomáš Klevcov, Patrik Lexa
7., 8. Ondřej Šváb
28. Petr Procházka
46. Tomáš Puč
21. Patrik Lexa
36. David Bakalář
58. Marek Csémi
12. 9. 17 18:00 SCBEC Parta AC Killing power FC 2. 1:2 (0:1)
Hezké utkání, ve kterém byli domácí aktivnější, ale své šance neproměnili. A proto hosté slaví vítězství 2:1. Dufek
Parta AC Killing power FC
Petr Kruml – David Bakalář, Marek Csémi, Petr Csémi, Dušan Ježek, Tomáš Klevcov, Jan Sihelník, Jakub Vokatý vs Miloš Malec – Pavel Buřil, Jan Hrdina, Milan Hromas, Lukáš Müller, Tomáš Popek, Daniel Preis, Petr Tomáš
57. David Bakalář 20. Tomáš Popek
38. Lukáš Müller
5. 9. 17 20:30 SCBEC Horoušany FC Parta AC 1. 10:3 (4:3)
Velmi slušně hrané utkání v první půli. Druhý poločas rozhodl vítěz velkou produktivitou.
Horoušany FC Parta AC
Petr Piroš – František Bouda, David Horák, Tomáš Koubek, Filip Nechanský, Zdeněk Nechvátal, Petr Procházka, Tomáš Regner, Tomáš Růžička vs Jakub Vokatý – David Bakalář, Marek Csémi, Petr Csémi, Dušan Ježek, Lukáš Lexa, Patrik Lexa, Jan Sihelník