St 11.10.17 19:30 HOSTI Queens Park Club Vokra VV   (HL3B)
St 11.10.17 20:45 HOSTI GE Team Penco FC   (HL5D)

28. 11. 17 18:15 MIKU1 Viktor 1.FC Sorry FC 11. 2:6 (0:3)
Jakub Novák – Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Petr Procházka, Ondřej Šváb, Pavel Vozka, Daniel Žížala vs Petr Schwank – Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, David Šimek, Michal Šístek, Pavel Škirda
1., 50. Karol Peterčík
6., 43., 54. Michal Šístek
30. Michal Mertl
14. 11. 17 18:15 HANSP Sorry FC Nova LFC B 10. 6:1 (2:1)
Sorry lepší, ale zápas se zlomil až ve 46 min. po zbytečném pokřikování na rozhodčího střídačkou Novy. Poté je Sorry dorazilo a zaslouženě vyhrálo. Radek Martínek, Jan Kunz
Sorry FC Nova LFC B
Petr Schwank – Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, David Šimek, Michal Šístek, Pavel Škirda, Jakub Sochor vs Jan Kroj – René Černý, Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Petr Janeš, Petr Mikula, Patrik Musil, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml.
12., 51., 56. Michal Šístek
25. David Šimek
46. Karol Peterčík
52. Gustav Ondrejčík
19. Tomáš Jandečka
7. 11. 17 18:15 zzNOVOB Killing power FC Sorry FC 9. 0:2 (0:2)
Dobrý zápas v rychlém tempu, kde obrany převyšovaly útoky. Přece jen lepší hráči Sorry rozhodli zápas už v prvním poločase.
Killing power FC Sorry FC
Miloš Malec – Jan Hrdina, Milan Hromas, Petr Mlateček, Daniel Preis, Petr Tomáš vs Petr Schwank – Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, Michal Šístek, Pavel Škirda, Jakub Sochor, Vilém Svoboda
11. Michal Šístek
20. Jakub Sochor
31. 10. 17 18:00 HRAB2 Sorry FC Prtzalona C.F. 8. 6:1 (5:1)
Sorry se gólově zadařilo a vysoko vyhrálo, i když hra byla vyrovnanější než výsledek. Michal Jandl, Hošek
Sorry FC Prtzalona C.F.
Petr Schwank – Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, David Šimek, Michal Šístek, Jakub Sochor vs David Sedliský – Patrik Diamant, Tomáš Dušánek, Filip Kebrt, Tomáš Stejskal, Michal Vojta
3. Jakub Sochor
7., 10., 55. Michal Šístek
23. Gustav Ondrejčík
26. Michal Mertl
16. Tomáš Stejskal
17. 10. 17 20:30 SCBEC Horoušany FC Sorry FC 7. 3:3 (2:0)
Vyrovnaný zápas z obou stran. Důrazný a plný soubojů. Remíza zasloužená. Klail
Horoušany FC Sorry FC
Petr Piroš – David Horák, Filip Nechanský, Zdeněk Nechvátal, Petr Procházka, Tomáš Regner, Tomáš Růžička, Kamil Sládek vs Petr Schwank – Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, David Šimek, Michal Šístek, Pavel Škirda, Jakub Sochor
45. Karol Peterčík
10. 10. 17 18:00 MALES Sorry FC Parta AC 6. 7:2 (1:0)
Tým Sorry byl jasně lepší, měl více ze hry, k brankovišti pronikal bez většího odporu, byl rychlejší a fotbalovější. Janča
Sorry FC Parta AC
Petr Schwank – Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, David Šimek, Michal Šístek, Pavel Škirda, Jakub Sochor vs Petr Kruml – Marek Csémi, Petr Csémi, Dušan Ježek, Tomáš Klevcov, Jakub Vokatý
6., 31. Pavel Škirda
34., 42., 51. Michal Šístek
35. David Šimek
54. Gustav Ondrejčík
44. Dušan Ježek
53. Petr Csémi
3. 10. 17 19:30 STOD VZ Sorry FC 5. 0:0 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání skončilo zaslouženou bezbrankovou remízou. Janča
VZ Sorry FC
Ivan Žalmánek – Tomáš Černý, Tomáš Hájek, Petr Kasalický, Jaroslav Libíček, Jakub Petráček, Marek Petráček, Libor Pintér vs Petr Schwank – Pavel Kulík, Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, David Šimek, Michal Šístek, Pavel Škirda, Jakub Sochor
26. 9. 17 20:30 KORAB Sorry FC Orosený Paragraf 4. 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém domácí dlouho vedli o jednu branku, ale v poslední minutě se hostům podařilo vyrovnat. Kohout,Hauptmann
Sorry FC Orosený Paragraf
Petr Schwank – Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, Michal Šístek, Pavel Škirda, Jakub Sochor, Vilém Svoboda vs David Zdvořáček – Aleš Blahut, Martin Kouba, Miroslav Ostádal, Václav Pelikán, Tomáš Probst, Milan Vrchotka
17. Karol Peterčík 60. Václav Pelikán
19. 9. 17 19:30 PRKOP El Barto Sorry FC 3. 2:3 (1:2)
V prvním poločase se FC Sorry povedl dokonalý obrat z 0:1 na 2:1. Šance se střídaly na obou stranách, ve druhém poločase Sorry přidalo další gól. El Barto dokázalo těsně před koncem pouze snížit. Husák
El Barto Sorry FC
Patrik Janda – Jan Chytil, Marek Pelán, Josef Piškula, Ondřej Vokáč, Jan Zdrálek vs Petr Schwank – Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, David Šimek, Michal Šístek, Jakub Sochor, Vilém Svoboda
5. Jan Chytil
58. Ondřej Vokáč
21. Jakub Sochor
28. David Šimek
39. Gustav Ondrejčík
12. 9. 17 18:15 MIKU4 Sorry FC Black mamba IBD 2. 6:2 (3:0)
Jednoznačná výhra domácích. Michal Klimáček, Petr Skřivan
Sorry FC Black mamba IBD
Vilém Svoboda – Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Petr Schwank, David Šimek, Michal Šístek, Jakub Sochor vs Jiří Mastný – Michal Bušek, Ondřej Farkaš, Michal Fryš, Jaroslav Hulvert, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Jiří Nekula
9., 13., 20., 45. David Šimek
45. Gustav Ondrejčík
47. Michal Šístek
33. Michal Fryš
60. Jiří Nekula
5. 9. 17 18:00 HRAB1 Netopýr TFC Sorry FC 1. 3:5 (2:2)
Hosté měli s domácími problémy, ale zaslouženě vyhráli.
Netopýr TFC Sorry FC
Stanislav Holeček – Petr Exler, Martin Hoskovec, Daniel Novák, Jiří Vajnar, Michal Zbořil vs Petr Schwank – Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, David Šimek, Michal Šístek, Jakub Sochor, Vilém Svoboda