Rozpis pískání, 7. liga, skupina D

JUDr. Brouk Pytlík

St 13.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 13.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 13.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Út 7.11. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 7.11. 20:15 Meteor 8 METE2

FC 1869

St 20.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 20.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 20.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 9.10. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 9.10. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 9.10. 20:30 Koráb SC KORAB

Indiana Team

St 20.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 20.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 20.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 9.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 9.10. 20:45 Hanspaulka HANSP

Namo FC

St 4.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 4.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 4.10. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 23.10. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 23.10. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 23.10. 20:30 Zákostelní ZAK

Pivušky FC

Pa 8.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 8.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 5.10. 17:45 Pražačka P2
Čt 5.10. 19:00 Pražačka P2
Čt 5.10. 20:15 Pražačka P2

K.K.K.

Po 25.9. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 25.9. 19:15 Hrabákova HRAB3
Čt 19.10. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 19.10. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 19.10. 20:30 Koráb SC KORAB

J.R.Club B

Út 5.9. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 5.9. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 5.9. 20:30 Malešice AFK MALES
Po 27.11. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 27.11. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 27.11. 20:45 Děkanka DEKAN

Partizan Praha

Čt 2.11. 19:15 Motorlet MOTO3
Čt 2.11. 20:30 Motorlet MOTO3
Čt 30.11. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 30.11. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 30.11. 20:45 Mikulova MIKU3

Real Spořilov

Po 16.10. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 16.10. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 16.10. 20:45 Mikulova MIKU4
Út 7.11. 18:15 Aritma ARIT
Út 7.11. 19:30 Aritma ARIT
Út 7.11. 20:45 Aritma ARIT

JZD Slivenec

Pa 22.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Pa 22.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Pa 13.10. 18:15 Litvínovská LITVI
Pa 13.10. 19:30 Litvínovská LITVI
St 1.11. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 1.11. 19:15 Hrabákova HRAB2

Blue Elephants

Čt 7.9. 19:00 Pražačka P2
Čt 7.9. 20:15 Pražačka P2
Pa 3.11. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 3.11. 20:00 Tempo FC TEMPO
Út 21.11. 19:00 Pražačka P1
Út 21.11. 20:15 Pražačka P1

Rebel Circus

Pa 13.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 13.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 2.11. 19:30 Aritma ARIT
Čt 2.11. 20:45 Aritma ARIT
Po 20.11. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 20.11. 20:15 Ďáblice SK DABLI