Seznam týmů, 7. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Rebel Circus bílá, modrá
Real Spořilov rudá
Pivušky FC červeno-černá
FC 1869 žluto-černá, červeno-zelená
Namo FC modrá, zelená
Partizan Praha bílá, modrá
K.K.K. černo-bílá, černá
JZD Slivenec oranžová, červená
JUDr. Brouk Pytlík růžová, červená
J.R.Club B modro-vínová
Indiana Team zelená
Blue Elephants modrá, bílá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
K.K.K.Namo FC Út 5.9. 18:15 MIKU3
Indiana TeamReal Spořilov Út 5.9. 19:15 MOTO3
JZD SlivenecPartizan Praha Út 5.9. 19:30 SLIVE
JUDr. Brouk PytlíkFC 1869 Út 5.9. 20:45 MIKU3
J.R.Club BPivušky FC St 6.9. 18:15 HANSP
Blue ElephantsRebel Circus St 6.9. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Blue ElephantsIndiana Team Út 12.9. 19:15 MOTO2
Partizan PrahaK.K.K. Út 12.9. 19:15 MOTO3
FC 1869JZD Slivenec Út 12.9. 19:30 SLIVE
Pivušky FCJUDr. Brouk Pytlík Út 12.9. 20:45 MIKU1
Rebel CircusNamo FC St 13.9. 18:00 HRAB3
Real SpořilovJ.R.Club B St 13.9. 18:15 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
K.K.K.FC 1869 Út 19.9. 18:15 MIKU3
Indiana TeamRebel Circus Út 19.9. 19:15 MOTO3
JZD SlivenecPivušky FC Út 19.9. 19:30 SLIVE
Namo FCPartizan Praha Út 19.9. 20:30 MOTO1
JUDr. Brouk PytlíkReal Spořilov Út 19.9. 20:45 MIKU4
J.R.Club BBlue Elephants St 20.9. 18:15 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Indiana TeamJ.R.Club B Út 26.9. 19:15 MOTO1
Rebel CircusPartizan Praha Út 26.9. 19:15 MOTO2
Real SpořilovJZD Slivenec Út 26.9. 19:30 SLIVE
Pivušky FCK.K.K. Út 26.9. 20:15 METE1
Blue ElephantsJUDr. Brouk Pytlík Út 26.9. 20:45 MIKU3
FC 1869Namo FC Út 3.10. 18:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Partizan PrahaFC 1869 Út 10.10. 19:15 MOTO2
JZD SlivenecBlue Elephants Út 10.10. 19:30 SLIVE
K.K.K.Real Spořilov Út 10.10. 20:30 KORAB
JUDr. Brouk PytlíkIndiana Team Út 10.10. 20:45 MIKU3
J.R.Club BRebel Circus St 11.10. 17:00 HANSP
Namo FCPivušky FC St 11.10. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Blue ElephantsK.K.K. Út 17.10. 18:15 MIKU4
Indiana TeamJZD Slivenec Út 17.10. 19:15 MOTO3
Pivušky FCPartizan Praha Út 17.10. 20:30 MOTO1
Rebel CircusFC 1869 Út 17.10. 20:30 MOTO3
J.R.Club BJUDr. Brouk Pytlík Út 17.10. 20:45 MIKU3
Real SpořilovNamo FC St 18.10. 20:30 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
K.K.K.Indiana Team Út 24.10. 19:15 MOTO3
JZD SlivenecJ.R.Club B Út 24.10. 19:30 SLIVE
FC 1869Pivušky FC Út 24.10. 20:30 MOTO2
Partizan PrahaReal Spořilov Út 24.10. 20:30 MOTO1
Namo FCBlue Elephants Út 24.10. 20:45 LITVI
JUDr. Brouk PytlíkRebel Circus Út 24.10. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Real SpořilovFC 1869 Út 31.10. 18:00 HRAB3
Indiana TeamNamo FC Út 31.10. 19:15 MOTO2
Blue ElephantsPartizan Praha Út 31.10. 19:15 MOTO3
JUDr. Brouk PytlíkJZD Slivenec Út 31.10. 20:45 MIKU4
Rebel CircusPivušky FC St 1.11. 18:15 HANSP
J.R.Club BK.K.K. Čt 2.11. 18:00 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Pivušky FCReal Spořilov Út 14.11. 17:00 HANSP
Namo FCJ.R.Club B Út 14.11. 18:15 HOSTI
Partizan PrahaIndiana Team Út 14.11. 19:15 MOTO2
FC 1869Blue Elephants Út 14.11. 20:30 MOTO2
JZD SlivenecRebel Circus Út 14.11. 20:30 MOTO1
K.K.K.JUDr. Brouk Pytlík Út 14.11. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
JUDr. Brouk PytlíkNamo FC Út 21.11. 18:15 DEKAN
J.R.Club BPartizan Praha Út 21.11. 19:15 MOTO3
Indiana TeamFC 1869 Út 21.11. 19:15 MOTO2
JZD SlivenecK.K.K. Út 21.11. 20:30 MOTO1
Blue ElephantsPivušky FC St 22.11. 19:15 HRAB2
Rebel CircusReal Spořilov St 22.11. 19:30 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
K.K.K.Rebel Circus Út 5.12. 19:15 MALES
Real SpořilovBlue Elephants Út 5.12. 19:30 MIKU4
Pivušky FCIndiana Team Út 5.12. 19:30 MIKU3
FC 1869J.R.Club B Út 5.12. 19:30 MIKU2
Partizan PrahaJUDr. Brouk Pytlík Út 5.12. 19:30 MIKU1
Namo FCJZD Slivenec Út 5.12. 19:30 ZAK