Rozpis pískání, 7. liga, skupina E

Viktoria Bítovská A

Po 27.3. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 27.3. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 27.3. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Čt 8.6. 19:00 Pražačka P2
Čt 8.6. 20:15 Pražačka P2

Tazmánští čertíci

Po 22.5. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 22.5. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 22.5. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 12.6. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 12.6. 20:30 Zákostelní ZAK

Viktorčin smích

Čt 25.5. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 25.5. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 25.5. 20:45 Mikulova MIKU1
Čt 15.6. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 15.6. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 15.6. 20:45 Mikulova MIKU1

Notorlet Stodůlky

Čt 27.4. 18:00 Štěrboholy STER3
Čt 27.4. 19:15 Štěrboholy STER3
Čt 27.4. 20:30 Štěrboholy STER3
Út 23.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 23.5. 19:30 Hanspaulka HANSP

Literpool United

Út 11.4. 19:00 Pražačka P3
Út 11.4. 20:15 Pražačka P3
Pa 23.6. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 23.6. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 23.6. 20:45 Děkanka DEKAN

Klamovská skvadra

Út 28.3. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 28.3. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 28.3. 20:45 Mikulova MIKU2
Čt 20.4. 18:00 Štěrboholy STER1
Čt 20.4. 19:15 Štěrboholy STER1
Čt 20.4. 20:30 Štěrboholy STER1

Kelímci 3.FC

Po 3.4. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 3.4. 19:15 Hrabákova HRAB2
Po 24.4. 18:45 Bílá Hora BIHOR
Po 24.4. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Po 12.6. 19:00 Pražačka P3
Po 12.6. 20:15 Pražačka P3

Yellow Dildos B

Út 4.4. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 4.4. 19:15 Hrabákova HRAB3
Út 25.4. 19:15 Štěrboholy STER1
Út 25.4. 20:30 Štěrboholy STER1
Út 16.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 16.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Určitě team Vršovice

Ne 26.3. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 26.3. 16:15 Hanspaulka HANSP
Pa 5.5. 18:00 Pražačka P3
Pa 5.5. 19:15 Pražačka P3
St 24.5. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 24.5. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Buchmeister team

St 17.5. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 17.5. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Út 6.6. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Út 6.6. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 28.6. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 28.6. 20:45 Tempo FC TEMPO

Holota FC

Pa 7.4. 18:00 Pražačka P3
Pa 7.4. 19:15 Pražačka P3
Pa 28.4. 18:00 Pražačka P3
Pa 28.4. 19:15 Pražačka P3
Ne 21.5. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 21.5. 11:15 Stodůlky Sokol STOD

Toyota FC

Čt 4.5. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 4.5. 20:45 Zákostelní ZAK
St 24.5. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 24.5. 19:15 Hrabákova HRAB2
Po 12.6. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 12.6. 20:15 Meteor 8 METE1