Seznam týmů, 7. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Yellow Dildos B modro-žlutá, žlutá
Viktorčin smích modro-červená, černá
Určitě team Vršovice bílá, černá
Toyota FC červená, zelená
Tazmánští čertíci černo-žlutá, červená
Literpool United modrá, červená
Notorlet Stodůlky černo-červeno-bílá
Klamovská skvadra žlutá, zelená
Kelímci 3.FC zeleno-modrá, červeno-žlutá
Viktoria Bítovská A červená, modrá
Holota FC zelená
Buchmeister team červená

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
Viktoria Bítovská AUrčitě team Vršovice St 6.9. 17:00 HANSP
Kelímci 3.FCToyota FC St 6.9. 18:00 ZAK
Klamovská skvadraTazmánští čertíci St 6.9. 18:15 BECH
Buchmeister teamYellow Dildos B St 6.9. 18:45 ARIT
Notorlet StodůlkyLiterpool United St 6.9. 19:30 STOD
Holota FCViktorčin smích St 6.9. 20:15 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Buchmeister teamHolota FC St 13.9. 18:45 ARIT
Viktorčin smíchViktoria Bítovská A St 13.9. 19:30 NOVOB
Toyota FCKlamovská skvadra St 13.9. 19:30 BECH
Tazmánští čertíciNotorlet Stodůlky St 13.9. 19:30 STOD
Určitě team VršoviceKelímci 3.FC Po 23.10. 20:30 MOTO2
Yellow Dildos BLiterpool United Po 23.10. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
Literpool UnitedTazmánští čertíci Út 19.9. 18:00 SCBEC
Holota FCYellow Dildos B Út 19.9. 18:15 MIKU4
Kelímci 3.FCViktorčin smích Út 19.9. 20:15 METE2
Klamovská skvadraUrčitě team Vršovice Út 19.9. 20:30 MOTO2
Viktoria Bítovská ABuchmeister team St 20.9. 18:45 ARIT
Notorlet StodůlkyToyota FC St 20.9. 19:30 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Viktorčin smíchKlamovská skvadra Út 26.9. 19:15 SCBEC
Holota FCViktoria Bítovská A St 27.9. 18:15 MIKU2
Yellow Dildos BTazmánští čertíci St 27.9. 18:15 DEKAN
Buchmeister teamKelímci 3.FC St 27.9. 18:45 ARIT
Toyota FCLiterpool United St 27.9. 19:15 HRAB2
Určitě team VršoviceNotorlet Stodůlky St 27.9. 19:30 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Literpool UnitedUrčitě team Vršovice Út 3.10. 18:00 SCBEC
Kelímci 3.FCHolota FC Út 3.10. 19:15 KORAB
Tazmánští čertíciToyota FC Út 3.10. 20:30 MOTO3
Viktoria Bítovská AYellow Dildos B Út 3.10. 20:30 MOTO2
Klamovská skvadraBuchmeister team St 4.10. 18:45 ARIT
Notorlet StodůlkyViktorčin smích St 4.10. 19:30 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Viktoria Bítovská AKelímci 3.FC St 11.10. 18:15 NOVOB
Holota FCKlamovská skvadra St 11.10. 18:15 BECH
Buchmeister teamNotorlet Stodůlky St 11.10. 18:45 ARIT
Yellow Dildos BToyota FC St 11.10. 19:30 NOVOB
Určitě team VršoviceTazmánští čertíci St 11.10. 20:30 SCBEC
Viktorčin smíchLiterpool United St 11.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Kelímci 3.FCYellow Dildos B Út 17.10. 18:15 ARIT
Toyota FCUrčitě team Vršovice Út 17.10. 19:15 KORAB
Klamovská skvadraViktoria Bítovská A Út 17.10. 19:30 BECH
Tazmánští čertíciViktorčin smích Út 17.10. 20:15 METE2
Literpool UnitedBuchmeister team St 18.10. 18:45 ARIT
Notorlet StodůlkyHolota FC St 18.10. 19:30 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Yellow Dildos BUrčitě team Vršovice St 1.11. 17:00 HANSP
Kelímci 3.FCKlamovská skvadra St 1.11. 18:15 PRKOP
Holota FCLiterpool United St 1.11. 18:15 NOVOB
Buchmeister teamTazmánští čertíci St 1.11. 18:45 ARIT
Viktoria Bítovská ANotorlet Stodůlky St 1.11. 19:30 STOD
Viktorčin smíchToyota FC St 1.11. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Literpool UnitedViktoria Bítovská A Út 14.11. 18:00 SCBEC
Určitě team VršoviceViktorčin smích Út 14.11. 18:15 PRKOP
Tazmánští čertíciHolota FC Út 14.11. 19:15 KORAB
Klamovská skvadraYellow Dildos B Út 14.11. 20:30 MOTO3
Toyota FCBuchmeister team St 15.11. 18:45 ARIT
Notorlet StodůlkyKelímci 3.FC St 15.11. 19:30 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Kelímci 3.FCLiterpool United St 22.11. 18:15 LITVI
Buchmeister teamUrčitě team Vršovice St 22.11. 18:45 ARIT
Holota FCToyota FC St 22.11. 19:15 HRAB3
Klamovská skvadraNotorlet Stodůlky St 22.11. 19:30 STOD
Viktoria Bítovská ATazmánští čertíci St 22.11. 20:45 MIKU2
Yellow Dildos BViktorčin smích St 22.11. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Viktorčin smíchBuchmeister team St 6.12. 18:45 ARIT
Určitě team VršoviceHolota FC St 6.12. 19:00 TEMPO
Toyota FCViktoria Bítovská A St 6.12. 19:00 METE2
Tazmánští čertíciKelímci 3.FC St 6.12. 19:00 DEKAN
Literpool UnitedKlamovská skvadra St 6.12. 19:00 METE1
Notorlet StodůlkyYellow Dildos B St 6.12. 19:30 STOD