Rozpis pískání, 7. liga, skupina F

Athletico KMF

Út 21.3. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 21.3. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 21.3. 20:45 Litvínovská LITVI
Čt 8.6. 17:00 Běchovice 2 BECH
Čt 8.6. 18:15 Běchovice 2 BECH

Hulla hulla FC

Út 4.4. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 4.4. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 4.4. 20:45 Litvínovská LITVI
Čt 27.4. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Čt 27.4. 18:45 Kbely Spartak KBELY

Guatemalské ještěrky

Po 29.5. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 29.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 29.5. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Út 20.6. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 20.6. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 20.6. 20:30 Malešice AFK MALES

Praetorians FC A

Ne 23.4. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 23.4. 20:00 Tempo FC TEMPO
So 13.5. 11:15 Hanspaulka HANSP
So 13.5. 12:30 Hanspaulka HANSP

Executors United

Út 4.4. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 4.4. 20:15 Meteor 8 METE1
Út 25.4. 19:00 Motorlet MOTO1
Út 25.4. 20:15 Motorlet MOTO1
Po 15.5. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 15.5. 19:15 Hrabákova HRAB1

One Team, One Dream

Po 3.4. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 3.4. 20:15 Meteor 8 METE2
Po 24.4. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 24.4. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Ne 21.5. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 21.5. 20:00 Tempo FC TEMPO

AC SK Viktoria 1905

Pa 7.4. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 7.4. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Pa 28.4. 18:15 Litvínovská LITVI
Pa 28.4. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 15.5. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 15.5. 20:15 Meteor 8 METE2

Boží bojovníci

St 5.4. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 5.4. 20:45 Tempo FC TEMPO
Út 25.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 25.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 15.5. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 15.5. 20:15 Motorlet MOTO2

Sean team B

Pa 5.5. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 5.5. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
St 24.5. 19:00 Pražačka P2
St 24.5. 20:15 Pražačka P2
Po 12.6. 19:00 Pražačka P1
Po 12.6. 20:15 Pražačka P1

Virtus Praha FK

Ne 2.4. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 2.4. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Pa 26.5. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 26.5. 20:30 Zákostelní ZAK
St 14.6. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 14.6. 19:15 Běchovice SC SCBEC

DHL Brohemians

Pa 31.3. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 31.3. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 22.5. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 22.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 16.6. 18:00 Pražačka P1
Pa 16.6. 19:15 Pražačka P1

Serfy.cz

Ne 26.3. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 26.3. 17:30 Mikulova MIKU4
St 3.5. 19:15 Štěrboholy STER3
St 3.5. 20:30 Štěrboholy STER3
Út 23.5. 19:00 Pražačka P3
Út 23.5. 20:15 Pražačka P3