Rozpis pískání, 7. liga, skupina G

CFG Suchdol

Po 20.3. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 20.3. 20:15 Meteor 8 METE2
Út 6.6. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 6.6. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 6.6. 20:30 Malešice AFK MALES

Šejk Peterka

Út 21.3. 19:00 Pražačka P2
Út 21.3. 20:15 Pražačka P2
St 7.6. 18:15 Mikulova MIKU3
St 7.6. 19:30 Mikulova MIKU3
St 7.6. 20:45 Mikulova MIKU3

Lazareth

St 17.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 17.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 17.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 5.6. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 5.6. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 5.6. 20:15 Záběhlice ZABEH

Houbařův Ráj

St 5.4. 19:15 Štěrboholy STER2
St 5.4. 20:30 Štěrboholy STER2
St 7.6. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 7.6. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 7.6. 20:45 Běchovice 2 BECH

Rošambo

Út 11.4. 19:00 Pražačka P2
Út 11.4. 20:15 Pražačka P2
Út 27.6. 18:15 Zákostelní ZAK
Út 27.6. 19:30 Zákostelní ZAK
Út 27.6. 20:45 Zákostelní ZAK

Kopanda team FC

St 29.3. 18:00 Štěrboholy STER2
St 29.3. 19:15 Štěrboholy STER2
St 29.3. 20:30 Štěrboholy STER2
Čt 27.4. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 27.4. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 27.4. 20:45 Mikulova MIKU3

S nadhledem

Út 4.4. 19:15 Štěrboholy STER1
Út 4.4. 20:30 Štěrboholy STER1
St 26.4. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 26.4. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Čt 18.5. 19:15 Štěrboholy STER3
Čt 18.5. 20:30 Štěrboholy STER3

Lipnice

Pa 7.4. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 7.4. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Pa 28.4. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 28.4. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Po 15.5. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 15.5. 19:15 Hrabákova HRAB2

Napoleoni

St 19.4. 18:00 Hrabákova HRAB1
St 19.4. 19:15 Hrabákova HRAB1
Út 16.5. 19:00 Motorlet MOTO3
Út 16.5. 20:15 Motorlet MOTO3
Po 5.6. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 5.6. 19:15 Hrabákova HRAB2

Ravens FC

Út 28.3. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Út 28.3. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Pa 26.5. 18:00 Pražačka P1
Pa 26.5. 19:15 Pražačka P1
St 14.6. 19:00 Pražačka P1
St 14.6. 20:15 Pražačka P1

Švárni šuhaji

Ne 9.4. 13:45 Pražačka P1
Ne 9.4. 15:00 Pražačka P1
St 26.4. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 26.4. 20:45 Tempo FC TEMPO
Čt 18.5. 19:30 Aritma ARIT
Čt 18.5. 20:45 Aritma ARIT

Tutto bene B

Pa 5.5. 18:00 Pražačka P1
Pa 5.5. 19:15 Pražačka P1
Út 23.5. 19:00 Motorlet MOTO3
Út 23.5. 20:15 Motorlet MOTO3
Po 12.6. 19:15 Štěrboholy STER1
Po 12.6. 20:30 Štěrboholy STER1