Seznam týmů, 7. liga, skupina G

Tým Barvy dresů
Tutto bene B bílá, černá
Šejk Peterka červeno-bílá, modrá
S nadhledem žlutá, zelená
CFG Suchdol žluto-černá, bílá
Rošambo tmavě modrá, červená
Napoleoni černá, bílá
Ravens FC černá, žlutá
Lipnice bílá, modrá
Lazareth černá
Kopanda team FC bílo-černá
Houbařův Ráj oranžová, černá
Švárni šuhaji modrá, žlutá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina G

Utkání Datum Čas Hřiště
LipniceRošambo Čt 7.9. 18:15 MIKU2
Švárni šuhajiTutto bene B Čt 7.9. 19:15 MOTO3
NapoleoniRavens FC Čt 7.9. 19:30 HANSP
Kopanda team FCS nadhledem Čt 7.9. 20:30 MOTO1
Houbařův RájŠejk Peterka Čt 7.9. 20:45 BECH
LazarethCFG Suchdol Čt 28.9. 18:15 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Švárni šuhajiHoubařův Ráj Út 12.9. 18:00 MALES
S nadhledemLazareth Út 12.9. 20:45 HOSTI
RošamboNapoleoni St 13.9. 20:30 STER2
CFG SuchdolLipnice Čt 14.9. 19:30 MIKU4
Tutto bene BRavens FC Čt 14.9. 19:30 HANSP
Šejk PeterkaKopanda team FC Čt 14.9. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Houbařův RájTutto bene B Út 19.9. 20:30 KORAB
Kopanda team FCŠvárni šuhaji St 20.9. 20:30 STER2
LipniceS nadhledem Čt 21.9. 18:15 MIKU2
Ravens FCRošambo Čt 21.9. 19:30 HANSP
NapoleoniCFG Suchdol Čt 21.9. 19:30 MIKU4
LazarethŠejk Peterka Čt 21.9. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Tutto bene BRošambo Út 3.10. 18:15 SLIVE
Švárni šuhajiLazareth Út 3.10. 20:45 ARIT
Houbařův RájKopanda team FC St 4.10. 20:45 MIKU1
S nadhledemNapoleoni Čt 5.10. 17:00 ARIT
CFG SuchdolRavens FC Čt 5.10. 19:30 MIKU3
Šejk PeterkaLipnice Čt 5.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
LazarethHoubařův Ráj Út 10.10. 18:15 ARIT
Kopanda team FCTutto bene B St 11.10. 17:45 P1
LipniceŠvárni šuhaji Čt 12.10. 18:15 MIKU4
RošamboCFG Suchdol Čt 12.10. 19:30 MIKU3
Ravens FCS nadhledem Čt 12.10. 19:30 HANSP
NapoleoniŠejk Peterka Čt 12.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Kopanda team FCLazareth Po 16.10. 20:45 ARIT
S nadhledemRošambo Út 17.10. 20:30 KORAB
Švárni šuhajiNapoleoni St 18.10. 17:30 ARIT
Houbařův RájLipnice Čt 19.10. 18:15 MIKU2
Tutto bene BCFG Suchdol Čt 19.10. 18:15 MIKU4
Šejk PeterkaRavens FC Čt 19.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
LazarethTutto bene B Čt 26.10. 17:00 DEKAN
LipniceKopanda team FC Čt 26.10. 18:15 MIKU1
CFG SuchdolS nadhledem Čt 26.10. 19:30 MIKU1
Ravens FCŠvárni šuhaji Čt 26.10. 19:30 HANSP
RošamboŠejk Peterka Čt 26.10. 20:45 BECH
NapoleoniHoubařův Ráj Čt 26.10. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Švárni šuhajiRošambo Út 31.10. 18:15 MIKU4
Kopanda team FCNapoleoni St 1.11. 17:30 ARIT
LazarethLipnice Čt 2.11. 18:15 MIKU4
Houbařův RájRavens FC Čt 2.11. 19:30 HANSP
Tutto bene BS nadhledem Čt 2.11. 20:30 MOTO3
Šejk PeterkaCFG Suchdol Čt 2.11. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
RošamboHoubařův Ráj Út 7.11. 19:15 KORAB
NapoleoniLazareth St 8.11. 17:30 ARIT
LipniceTutto bene B Čt 9.11. 18:15 MIKU1
CFG SuchdolŠvárni šuhaji Čt 9.11. 19:30 MIKU4
Ravens FCKopanda team FC Čt 9.11. 19:30 HANSP
S nadhledemŠejk Peterka Čt 9.11. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
LipniceNapoleoni Čt 23.11. 18:00 MALES
Tutto bene BŠejk Peterka Čt 23.11. 19:15 MALES
LazarethRavens FC Čt 23.11. 19:30 ARIT
Kopanda team FCRošambo Čt 23.11. 19:30 HOSTI
Houbařův RájCFG Suchdol Čt 23.11. 19:30 MIKU2
Švárni šuhajiS nadhledem Čt 23.11. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Šejk PeterkaŠvárni šuhaji Čt 7.12. 18:15 BECH
S nadhledemHoubařův Ráj Čt 7.12. 19:00 METE2
CFG SuchdolKopanda team FC Čt 7.12. 19:00 METE1
RošamboLazareth Čt 7.12. 19:00 P3
Ravens FCLipnice Čt 7.12. 19:00 P2
NapoleoniTutto bene B Čt 7.12. 19:00 P1