Ne 15.10.17 11:15 P3 Mall 1.FC Levá fuska   (HL7J)
Ne 15.10.17 12:30 P3 Modrý balet A Česlo   (HL7K)
Pá 3.11.17 18:00 MALES 4077 DUCKS Power Rangers   (HL3C)
Pá 3.11.17 19:15 MALES Pekárna Kabát Elita národa TJ   (HL8J)
Út 21.11.17 18:15 DEKAN JUDr. Brouk Pytlík Namo FC   (HL7D)
Út 21.11.17 19:30 DEKAN A.G.Č.V. Torpedo Ohrobec SKA   (HL3A)

7. 12. 17 18:15 BECH Šejk Peterka Švárni šuhaji 11. 0:6 (0:0)
Utkání bylo předčasně ukončeno po zranění dvou hráčů domácích. Roman Kinský, Šimon Tittel
Šejk Peterka Švárni šuhaji
Michal Žůrek – David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Petr Hach, Filip Krejča vs Milan Mikuš – Norbert Bartovič, Martin Kováč, Milan Kurilla, Peter Lipták, Marián Revay
23. 11. 17 20:15 P1 Švárni šuhaji S nadhledem 10. 6:2 (4:1)
Rozhodčí se nedostavil.
Švárni šuhaji S nadhledem
Milan Mikuš – Filip Halm, Martin Kováč, Milan Kurilla, Peter Lipták, Štefan Lipták, Marián Revay vs Lukáš Braunsperger – Pavel Gerschon, Tomáš Kratochvíl, Jaroslav Malenovský, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Vojtěch Vinklárek, Lukáš Zelený
2. Peter Lipták
3. Martin Kováč
22. Marián Revay
26., 48., 54. Milan Kurilla
11. Vojtěch Vinklárek
37. Lukáš Zelený
9. 11. 17 19:30 MIKU4 CFG Suchdol Švárni šuhaji 9. 1:2 (1:2)
Suchdol předvedl velmi dobrý výkon, kdy proti favoritu by si z utkání zasloužil alespoň bod. Boubín
CFG Suchdol Švárni šuhaji
Vojtěch Doležal – Libor Bican, Petr Coka, Jiří Fejfar, Lukáš Hofman, Luděk Markvart, David Murár, Bohumír Nepožítek, Michal Novák, Jaroslav Novotný, Jiří Pavlíček, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Milan Mikuš – Norbert Bartovič, Jaroslav Fibichr, Filip Halm, Martin Kováč, Štefan Lipták, Marián Revay
12. David Murár 3. Štefan Lipták
5. OG
31. 10. 17 18:15 MIKU4 Švárni šuhaji Rošambo 8. 7:1 (4:1)
Bojovné utkání, které nabídlo spoustu šancí, ale nakonec se rozehráli domácí a zaslouženě vyhráli.
Švárni šuhaji Rošambo
Milan Mikuš – Norbert Bartovič, Jaroslav Fibichr, Milan Kurilla, Peter Lipták, Štefan Lipták, Marián Revay vs Daniel Borodáč – Martin Černý, Jakub Hlinovský, Martin Šamalík, Marek Sič, Vojtěch Šusta, Jan Židlický
1., 29. Marián Revay
15., 34., 40. Štefan Lipták
23. Norbert Bartovič
39. Peter Lipták
12. Jan Židlický
26. 10. 17 19:30 HANSP Ravens FC Švárni šuhaji 7. 6:1 (2:0)
Vzhledem k počtu hráčů jednostranné utkání.
Ravens FC Švárni šuhaji
Michal Vacek – Karel Brigant, Vojtěch Chalupa, Martin Doubek, Jiří Futera, Jakub Horáček, Petr Hradecký, Martin Huml, Tomáš Machů vs Milan Kurilla – Jaroslav Fibichr, Martin Kováč, Štefan Lipták, Marián Revay
1., 54. Martin Huml
15., 32. Jakub Horáček
35. Martin Doubek
53. Jiří Futera
46. Štefan Lipták
18. 10. 17 17:30 ARIT Švárni šuhaji Napoleoni 6. 2:1 (1:0)
Utkání průměrné úrovně vyhrál šťastnější tým. Remíza by zápasu slušela více.
Švárni šuhaji Napoleoni
Milan Mikuš – Matej Demčík, Jaroslav Fibichr, Filip Halm, Milan Kurilla, Štefan Lipták, Marián Revay vs Milan Vojtěch – Jiří Fuciman, Tomáš Juritka, Jiří Kohout, Daniel Koubek, Denis Maizner, David Schleif, Milan Šimek, Jan Utěšený
21. Štefan Lipták
32. OG
33. Tomáš Juritka
12. 10. 17 18:15 MIKU4 Lipnice Švárni šuhaji 5. 1:4 (1:1)
Hosté včas zabrali a otočili utkání ve svůj prospěch.
Lipnice Švárni šuhaji
Juraj Nožár – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Jakub Jágl, Richard Kubát, Petr Kumžák, Hynek Kunstmüller, Filip Žák vs Milan Mikuš – Norbert Bartovič, Jaroslav Fibichr, Filip Halm, Martin Kováč, Milan Kurilla, Štefan Lipták, Marián Revay
10. Marek Frýdl 12., 37. Filip Halm
43., 44. Milan Kurilla
3. 10. 17 20:45 ARIT Švárni šuhaji Lazareth 4. 4:0 (1:0)
První poločas vyhráli Švarni šuhaji, ale ani Lazareth nebyl bez šancí. Jenže žádnou neproměnil. Ve druhém poločase Šuhaji přidali další góly a zaslouženě zvítězili. Husák
Švárni šuhaji Lazareth
Filip Halm – Norbert Bartovič, Jaroslav Fibichr, Martin Kováč, Milan Kurilla, Peter Lipták, Štefan Lipták, Marián Revay vs Marian Holub – Zbyněk Brada, Tomáš Hobza, Vít Jankovský, Filip Lukeš, Ondřej Matějka, Martin Ořešník, Juraj Vrla, Daniel Žalman
5. Jaroslav Fibichr
44. Peter Lipták
50. Martin Kováč
59. Norbert Bartovič
20. 9. 17 20:30 STER2 Kopanda team FC Švárni šuhaji 3. 2:3 (1:0)
Bojovné utkání, oba celky předvedly nadstandardní výkon. Větší chuť po výhře projevili Švarní šuhaji a vyhráli.
Kopanda team FC Švárni šuhaji
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Vojtěch Miler vs Milan Mikuš – Norbert Bartovič, Matej Demčík, Jaroslav Fibichr, Filip Halm, Štefan Lipták, Marián Revay
13. Martin Ďuríček
41. Vojtěch Miler
50., 55. Jaroslav Fibichr
58. Filip Halm
12. 9. 17 18:00 MALES Švárni šuhaji Houbařův Ráj 2. 1:2 (0:0)
Vyrovnané utkání plné nepřesných přihrávek. Janča
Švárni šuhaji Houbařův Ráj
Milan Mikuš – Matej Demčík, Jaroslav Fibichr, Filip Halm, Martin Kováč, Štefan Lipták, Marián Revay vs Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Tomáš Komárek, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Jiří Pokorný, Lukáš Snopek, Jakub Vejnar, Jakub Zais
51. Martin Kováč 45. Aleš Paldus
50. Jan Charvát
7. 9. 17 19:15 MOTO3 Švárni šuhaji Tutto bene B 1. 5:3 (4:1)
V 1. půli aktivnější domácí, ve 2. půli se hosté sebrali a dostali se na jednogólové manko, avšak domácí své skóre v poslední minutě navýšili a vyhráli.   Hauptmann
Švárni šuhaji Tutto bene B
Martin Kováč – Norbert Bartovič, Matej Demčík, Milan Kurilla, Štefan Lipták, Marián Revay vs Zdeňka Kabeláčová – Igor Brázda, Jan Krejčí, Jiří Küfner, Jiří Novák, David Pham, Jiří Ruprecht, Marek Surovčík