Pá 15.9.17 18:15 PRKOP TJ Bohemia Chips 1980 Nekopnem si FC   (HL8J)
Pá 15.9.17 19:30 PRKOP Čanda bůráků President FC   (HL5G)
St 4.10.17 19:30 DEKAN Bílá pohroma R.I.P. B   (HL5F)
St 4.10.17 20:45 DEKAN Uličníci FC Primeira Equipe   (HL6E)
Po 23.10.17 18:45 BIHOR SK Elet Pětapůl TJ   (HL8G)
Po 23.10.17 20:00 BIHOR Prague City FC Divočáci   (HL8B)

7. 12. 17 19:00 P1 Napoleoni Tutto bene B 11. 2:3 (1:1)
První poločas byl naprosto vyrovnanou partií jak předvedenou hrou, tak výsledkem. Domácí skórovali z brejku a vydařené střele zprava, hosté vyrovnali po pěkně zahraném přímém kopu. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu. Domácí vedli, hosté po krásné akci skórovali. Poté domácím docházely síly, protože neměli střídání, a hosté dali v poslední minutě vítězný gól. Plucar
Napoleoni Tutto bene B
Milan Vojtěch – Tomáš Juritka, Jiří Kohout, Daniel Koubek, Denis Maizner, Milan Šimek, Jakub Stejskal vs Jakub Šimovček – Igor Brázda, Jiří Číp, Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Küfner, Jiří Marek, Jiří Novák, David Pham, Jiří Ruprecht, Matej Sekel, Marek Surovčík
8., 39. Daniel Koubek 17. Jan Krejčí
54., 60. Igor Brázda
23. 11. 17 19:15 MALES Tutto bene B Šejk Peterka 10. 6:0 k.
9. 11. 17 18:15 MIKU1 Lipnice Tutto bene B 9. 1:2 (0:0)
Velmi dobré utkání z obou stran. Hosté byli lepší v zakončení, což nakonec i přes závěrečný tlak domácích rozhodlo. Kohout
Lipnice Tutto bene B
Jakub Jágl – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Richard Kubát, Petr Kumžák, Hynek Kunstmüller, Juraj Nožár, Filip Žák vs Jakub Šimovček – Igor Brázda, Jiří Číp, Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Küfner, Jiří Marek, Jiří Novák, David Pham, Jiří Ruprecht, Matej Sekel, Marek Surovčík
59. Dalibor Bláha 31. Igor Brázda
52. Jiří Ruprecht
2. 11. 17 20:30 MOTO3 Tutto bene B S nadhledem 8. 12:3 (5:2)
Klidný zápas. Tým S nadhledem hrál se čtyřech v poli a Tutto Bene si v klidu zastřílelo.
Tutto bene B S nadhledem
Jakub Šimovček – Igor Brázda, Jiří Číp, Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Küfner, Jiří Marek, David Pham, Jiří Ruprecht, Matej Sekel, Marek Surovčík vs Lukáš Braunsperger – Antonín Beránek, Pavel Drobílek, Tomáš Kratochvíl, Jaroslav Malenovský, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Vojtěch Vinklárek, Lukáš Zelený
32. Michal Pilař
26. 10. 17 17:00 DEKAN Lazareth Tutto bene B 7. 1:5 (0:4)
Hosté byli lepším týmem a vytvořili si mnoho šancí. Vyhrál jasně fotbalovější a kompaktnější tým. Vostatek
Lazareth Tutto bene B
Marian Holub – Zbyněk Brada, Martin Fiala, Jiří Hobza, Tomáš Hobza, Michal Hošek, Filip Lukeš, Ondřej Matějka, Martin Ořešník, Juraj Vrla, Daniel Žalman vs Jakub Šimovček – Igor Brázda, Jiří Číp, Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Küfner, Jiří Marek, David Pham, Jiří Ruprecht, Matej Sekel, Marek Surovčík
32. Filip Lukeš 52 Martin Ořešník 7., 11. David Pham
19., 22. Igor Brázda
53. Jiří Ruprecht
19. 10. 17 18:15 MIKU4 Tutto bene B CFG Suchdol 6. 5:1 (1:1)
Zasloužené vítězství pro fotbalovější domácí. Čapla
Tutto bene B CFG Suchdol
Jiří Küfner – Igor Brázda, Jiří Číp, Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Marek, Jiří Novák, David Pham, Jiří Ruprecht, Marek Surovčík vs Vojtěch Doležal – Libor Bican, Petr Coka, Jiří Fejfar, Lukáš Hofman, David Murár, Bohumír Nepožítek, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
7., 47. Igor Brázda
42. David Pham
51. Jiří Číp
60. Jiří Ruprecht
16. Jaroslav Švestka
11. 10. 17 17:45 P1 Kopanda team FC Tutto bene B 5. 0:0 (0:0)
Velmi průměrné utkání skončilo spravedlivou remízou.
Kopanda team FC Tutto bene B
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Radek Janoušek, Martin Žižka vs Jakub Šimovček – Igor Brázda, Jiří Číp, Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Küfner, Jiří Marek, David Pham, Jiří Ruprecht, Matej Sekel, Marek Surovčík
3. 10. 17 18:15 SLIVE Tutto bene B Rošambo 4. 6:2 (1:1)
První poločas byl vyrovnaný a skončil nerozhodně. Ve druhé půli domácí zabrali a během několika minut rozhodli o svém vítězství, které v závěru ještě navýšili. Boubín
Tutto bene B Rošambo
Jakub Šimovček – Igor Brázda, Jiří Číp, Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Marek, Jiří Novák, David Pham, Jiří Ruprecht, Matej Sekel, Marek Surovčík vs Michal Papež – Daniel Borodáč, Jakub Hlinovský, Petr Hoffmann, Šimon Kozák, Marek Sič, Jan Židlický
10. David Pham
42., 60. Jiří Ruprecht
44., 60. Jan Krejčí
46. Igor Brázda
12. Jan Židlický
44. Daniel Borodáč
19. 9. 17 20:30 KORAB Houbařův Ráj Tutto bene B 3. 1:10 (1:4)
Zápas v jasné režii hostů, kdy domácí ve druhém poločase nestíhali, protože hráli bez střídání. Šťástka
Houbařův Ráj Tutto bene B
Vladimír Olšovský – Aleš Čornanič, Tomáš Komárek, Jiří Pokorný, Jakub Vejnar, Jakub Zais vs Jakub Šimovček – Igor Brázda, Jiří Číp, Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Küfner, Jiří Novák, David Pham, Jiří Ruprecht, Matej Sekel
28. Jiří Pokorný 10. Jan Krejčí
15., 20., 25., 50. Jiří Ruprecht
33., 35., 40. David Pham
37., 38. Jiří Novák
18. David Pham
14. 9. 17 19:30 HANSP Tutto bene B Ravens FC 2. 4:5 (2:4)
Ravens byli lepší v prvním poločase, kdy tomu odpovídal i výsledek. V závěru se již báli o výsledek, ale závěrečném tlaku odolali a utkání dotáhli do vítězného konce. Aleš Mecner, Tomáš Nykl
Tutto bene B Ravens FC
Jakub Šimovček – Igor Brázda, Jiří Číp, Zdeňka Kabeláčová, Jan Krejčí, Jiří Küfner, Jiří Marek, Jiří Novák, David Pham, Matej Sekel vs Michal Vacek – Vojtěch Chalupa, Martin Doubek, Jiří Futera, Jakub Horáček, Petr Hradecký, Martin Huml, Jakub Mechl
22. Jan Krejčí
25. Igor Brázda
48. Jiří Novák
52. Jiří Marek
13., 18., 28. Jakub Mechl
20., 35. Jiří Futera
7. 9. 17 19:15 MOTO3 Švárni šuhaji Tutto bene B 1. 5:3 (4:1)
V 1. půli aktivnější domácí, ve 2. půli se hosté sebrali a dostali se na jednogólové manko, avšak domácí své skóre v poslední minutě navýšili a vyhráli.   Hauptmann
Švárni šuhaji Tutto bene B
Martin Kováč – Norbert Bartovič, Matej Demčík, Milan Kurilla, Štefan Lipták, Marián Revay vs Zdeňka Kabeláčová – Igor Brázda, Jan Krejčí, Jiří Küfner, Jiří Novák, David Pham, Jiří Ruprecht, Marek Surovčík