Rozpis pískání, 7. liga, skupina H

Pyjavíce FK

Čt 27.4. 18:00 Štěrboholy STER1
Čt 27.4. 19:15 Štěrboholy STER1
Čt 27.4. 20:30 Štěrboholy STER1
Út 16.5. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 16.5. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 16.5. 20:45 Mikulova MIKU4

Hells Bells 1.FC

Čt 27.4. 18:15 Aritma ARIT
Čt 27.4. 19:30 Aritma ARIT
Čt 27.4. 20:45 Aritma ARIT
Po 15.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 15.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 15.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Pivní balet

St 22.3. 18:00 Hrabákova HRAB1
St 22.3. 19:15 Hrabákova HRAB1
Čt 8.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 8.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 8.6. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Sculpturo FC

Po 22.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 22.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 22.5. 20:15 Záběhlice ZABEH
Čt 15.6. 18:15 Zákostelní ZAK
Čt 15.6. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 15.6. 20:45 Zákostelní ZAK

Emergency

St 29.3. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 29.3. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 24.5. 18:00 Štěrboholy STER1
St 24.5. 19:15 Štěrboholy STER1
St 24.5. 20:30 Štěrboholy STER1

Zde je místo ...

Čt 30.3. 19:15 Štěrboholy STER1
Čt 30.3. 20:30 Štěrboholy STER1
St 19.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 19.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 23.5. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 23.5. 19:30 Slivenec AFK SLIVE

Fotbaloví bozi

St 12.4. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 12.4. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Út 2.5. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Út 2.5. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Po 22.5. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 22.5. 19:15 Hrabákova HRAB3

Bylo nás pět plus jedna

Pa 31.3. 18:00 Malešice AFK MALES
Pa 31.3. 19:15 Malešice AFK MALES
Ne 23.4. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 23.4. 20:00 Mikulova MIKU3
Čt 8.6. 19:00 Pražačka P3
Čt 8.6. 20:15 Pražačka P3

Young Guns Prag

Čt 13.4. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 13.4. 20:45 Zákostelní ZAK
Út 2.5. 19:00 Pražačka P1
Út 2.5. 20:15 Pražačka P1
Ne 4.6. 13:45 Pražačka P1
Ne 4.6. 15:00 Pražačka P1

Real Praha

Ne 9.4. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 9.4. 20:00 Mikulova MIKU4
St 3.5. 19:00 Pražačka P3
St 3.5. 20:15 Pražačka P3
Po 22.5. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 22.5. 20:15 Meteor 8 METE1

Kaizer chiefs FC

Ne 2.4. 15:00 Záběhlice ZABEH
Ne 2.4. 16:15 Záběhlice ZABEH
St 17.5. 19:00 Meteor 8 METE1
St 17.5. 20:15 Meteor 8 METE1
St 7.6. 19:00 Meteor 8 METE1
St 7.6. 20:15 Meteor 8 METE1

Nebeský bastardi

Ne 2.4. 17:30 Čechie Smíchov CESMI
Ne 2.4. 18:45 Čechie Smíchov CESMI
St 17.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 17.5. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
St 7.6. 19:00 Meteor 8 METE2
St 7.6. 20:15 Meteor 8 METE2