Rozpis pískání, 7. liga, skupina H

Pyjavíce FK

Po 11.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 11.9. 20:45 Děkanka DEKAN
St 11.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 11.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 11.10. 20:15 Záběhlice ZABEH

Hells Bells 1.FC

St 1.11. 18:15 Mikulova MIKU2
St 1.11. 19:30 Mikulova MIKU2
St 1.11. 20:45 Mikulova MIKU2
Út 21.11. 19:15 Motorlet MOTO3
Út 21.11. 20:30 Motorlet MOTO3

Pivní balet

Čt 2.11. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 2.11. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 2.11. 20:45 Mikulova MIKU3
Po 27.11. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 27.11. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 27.11. 20:30 Koráb SC KORAB

Sculpturo FC

Čt 26.10. 19:15 Motorlet MOTO3
Čt 26.10. 20:30 Motorlet MOTO3
Čt 16.11. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 16.11. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 16.11. 20:45 Mikulova MIKU4

Emergency

Čt 7.9. 19:15 Motorlet MOTO3
Čt 7.9. 20:30 Motorlet MOTO3
Čt 16.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 16.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 16.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Zde je místo ...

Út 3.10. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 3.10. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 3.10. 20:30 Koráb SC KORAB
Po 23.10. 19:15 Motorlet MOTO3
Po 23.10. 20:30 Motorlet MOTO3

Fotbaloví bozi

St 27.9. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 27.9. 20:45 Tempo FC TEMPO
Po 16.10. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 16.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 6.11. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 6.11. 19:15 Hrabákova HRAB1

Bylo nás pět plus jedna

Út 24.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 24.10. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 13.11. 19:15 Motorlet MOTO1
Po 13.11. 20:30 Motorlet MOTO1
Po 4.12. 19:00 Pražačka P1
Po 4.12. 20:15 Pražačka P1

Young Guns Prag

Ne 22.10. 10:00 Malešice AFK MALES
Ne 22.10. 11:15 Malešice AFK MALES
Čt 16.11. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 16.11. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 4.12. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 4.12. 20:15 Meteor 8 METE2

Real Praha

St 13.9. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 13.9. 20:45 Tempo FC TEMPO
Po 2.10. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 2.10. 20:30 Tempo FC TEMPO
Čt 7.12. 19:00 Meteor 8 METE1
Čt 7.12. 20:15 Meteor 8 METE1

Kaizer chiefs FC

Po 18.9. 19:00 Pražačka P2
Po 18.9. 20:15 Pražačka P2
Po 9.10. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 9.10. 20:30 Tempo FC TEMPO
Po 30.10. 19:00 Pražačka P3
Po 30.10. 20:15 Pražačka P3

Nebeský bastardi

Po 18.9. 19:15 Motorlet MOTO1
Po 18.9. 20:30 Motorlet MOTO1
Út 10.10. 19:00 Pražačka P2
Út 10.10. 20:15 Pražačka P2
Po 30.10. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 30.10. 20:30 Tempo FC TEMPO