Po 11.9.17 19:30 DEKAN Jardovi Hřebíci Milenium Praha FC   (HL6A)
Po 11.9.17 20:45 DEKAN KáGéčko A Litrpůl FC   (HL6A)
St 11.10.17 17:45 ZABEH Executors United Athletico KMF   (HL7F)
St 11.10.17 19:00 ZABEH To mi stačí VET X-team   (VL3C)
St 11.10.17 20:15 ZABEH Deportivo Estudiantil FC A Pneuservis-Bartoušek   (HL4D)

24. 11. 17 18:00 ZAK Pyjavíce FK Hells Bells 1.FC 11. 5:0 (2:0)
Klidné utkání s hladkým průběhem.
Pyjavíce FK Hells Bells 1.FC
Lubomír Kraus – David Blatský, David Brožek, Jan Galetka, Zdeněk Kopelent, Jaroslav Kraus, Martin Matějček, Tomáš Vyležík vs Miroslav Štěpánek – Jiří Javůrek, Martin Koula, Pavel Mařata, Jan Matoušek, Daniel Nepevný, Miroslav Rosiar, Jaroslav Vlk
6. David Brožek
11., 55. Jan Galetka
50. Martin Matějček
60. David Blatský
8. 11. 17 19:00 P3 Fotbaloví bozi Pyjavíce FK 10. 0:6 k.
Za neustálého deště se odehrál zápas nepříliš kvalitní úrovně. Moc šancí k vidění nebylo. Janda
Fotbaloví bozi Pyjavíce FK
Radek Lhotský – Šimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Janoušek, Adam Kubricht, Daniel Res, Ondřej Schejbal vs Zdeněk Kopelent – David Blatský, Jan Friml, Jan Galetka, Jaroslav Kraus, Lubomír Kraus, Marek Majerníček, Martin Matějček, Tomáš Tominec, Tomáš Vyležík
43. Lubomír Kraus
3. 11. 17 19:30 DEKAN Pyjavíce FK Emergency 9. 4:1 (3:0)
Dva vlastní góly hlavou, každý na jiné straně, oba v začátcích dvou poločasů. Jinak vyrovnané, bojovné utkání s horší koncovkou Pyjavíce. Čapla
Pyjavíce FK Emergency
Zdeněk Kopelent – Pavel Blahoňovský, David Blatský, David Brožek, Tomáš Brožek, Jan Friml, Jan Galetka, Pavel Hofrichter, Lubomír Kraus, Marek Majerníček, Karel Roubíček, Jaroslav Struhala, Tomáš Tominec, Tomáš Vyležík vs Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Josef Drábek, Tomáš Gasparovič, Štěpán Hegar, Martin Kalina, Juraj Kuka, Lukáš Mach, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, Jiří Sokolář
1. OG
7., 10. Tomáš Vyležík
54. David Blatský
34. OG
26. 10. 17 20:45 MIKU2 Bylo nás pět plus jedna Pyjavíce FK 8. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání. Lehká převaha hostů nestačila na dobrý výsledek. Janků
Bylo nás pět plus jedna Pyjavíce FK
Adam Verner – Vojtěch Krpata, Ondřej Pípal, Václav Šámal, Dominik Turbák, Richard Vereb, Daniel Vodička vs Zdeněk Kopelent – David Blatský, Jan Friml, Lubomír Kraus, Marek Majerníček, Martin Matějček, Karel Roubíček, Tomáš Tominec
40. Václav Šámal
20. 10. 17 18:00 P3 Pyjavíce FK Young Guns Prag 7. 2:3 (1:1)
Celkem vyrovnané utkání, nakonec vyhráli šťastnější hosté.
Pyjavíce FK Young Guns Prag
Zdeněk Kopelent – Pavel Blahoňovský, David Blatský, David Brožek, Tomáš Brožek, Jan Friml, Jan Galetka, Pavel Hofrichter, Jaroslav Kraus, Lubomír Kraus, Marek Majerníček, Karel Roubíček, Jaroslav Struhala, Tomáš Tominec, Tomáš Vyležík vs Lukáš Nasli – Miloš Drha, Štěpán Faměra, Jakub Fejtek, Zdeněk Fejtek, Blahoslav Kříž, Michael Možný, Tomáš Plíšek
20. Tomáš Vyležík
57. David Blatský
19. Blahoslav Kříž
34. Tomáš Plíšek
40. Zdeněk Fejtek
13. 10. 17 17:45 ZABEH Sculpturo FC Pyjavíce FK 6. 2:2 (0:1)
Hned v 8. minutě překvapil favority krásnou střelou do šibenice Friml. Hned po poločase úřadovala Pyjavíce a Blatský po krásné kombinaci navýšil skóre na 2:0. Pak ale vývoj dvěma góly srovnal Vladyka. Jan Kehár, Jan Yousif
Sculpturo FC Pyjavíce FK
Michal Trojan – Jakub Charvát, Martin Homolka, David Sysel, Filip Tomáš, Miloš Vladyka vs Zdeněk Kopelent – David Blatský, David Brožek, Tomáš Brožek, Jan Friml, Pavel Hofrichter, Jaroslav Kraus, Lubomír Kraus, Karel Roubíček, Tomáš Vyležík
44., 45. Miloš Vladyka 8. Jan Friml
35. David Blatský
6. 10. 17 19:30 LITVI Pyjavíce FK Real Praha A 5. 3:2 (2:2)
Svižný zápas odehrán v duchu fair play.
Pyjavíce FK Real Praha A
Zdeněk Kopelent – Pavel Blahoňovský, David Blatský, Tomáš Brožek, Jan Friml, Jan Galetka, Pavel Hofrichter, Jaroslav Kraus, Lubomír Kraus, Marek Majerníček, Karel Roubíček, Jaroslav Struhala, Tomáš Tominec, Tomáš Vyležík vs Jakub Třešňák – Petr Bělohoubek, Miloš Čížkovský, Marek Gerschon, Petr Kellner, Filip Kubát, Lukáš Rottenberg
10. Karel Roubíček
12., 40. David Blatský
22. Marek Gerschon
26. Petr Kellner
29. 9. 17 19:15 P2 Zde je místo ... Pyjavíce FK 4. 4:3 (2:0)
Domácí vedli po poločase o dvě branky a zdálo se, že je rozhodnuto. Ve druhé půli hosté zabrali a podařilo se jim dokonce vyrovnat. V poslední minutě však domácí zaútočili a rozhodli o svém vítězství. Čapla
Zde je místo ... Pyjavíce FK
Jakub Tylš – Jiří Eckstein, David Komárek, Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Ondřej Příhonský, Jan Strnad vs Zdeněk Kopelent – Pavel Blahoňovský, David Blatský, David Brožek, Tomáš Brožek, Jan Friml, Jan Galetka, Pavel Hofrichter, Jaroslav Kraus, Lubomír Kraus, Marek Majerníček, Karel Roubíček, Tomáš Tominec, Tomáš Vyležík
56. Tomáš Tominec
22. 9. 17 19:15 P3 Pivní balet Pyjavíce FK 3. 3:1 (2:1)
Hosté se ujali vedení krásnou přímočarou akcí. Domácí však postupem času přebrali otěže zápasu a svou skvělou hrou duel otočili.
Pivní balet Pyjavíce FK
Jan Pilát – Marek Böhm, Michal Grau, Vít Petrák, Jan Šikl, Josef Soukup, Václav Švarc, Pavel Žák vs Jaroslav Kraus – David Brožek, Tomáš Brožek, Jan Friml, Jan Galetka, Pavel Hofrichter, Lubomír Kraus, Marek Majerníček, Karel Roubíček, Jaroslav Struhala, Tomáš Tominec, Tomáš Vyležík
29. Michal Grau
30. Marek Böhm
46. Vít Petrák
12. David Brožek
15. 9. 17 18:00 P2 Pyjavíce FK Nebeský bastardi 2. 0:1 (0:1)
Vyrovnané utkání se zajištěnou obranou. Janča
Pyjavíce FK Nebeský bastardi
Pavel Hofrichter – David Brožek, Tomáš Brožek, Jan Friml, Jaroslav Kraus, Lubomír Kraus, Karel Roubíček, Jaroslav Struhala, Tomáš Tominec vs Rudolf Maršák – Lukáš Andras, Lukáš Drdla, Filip Kavan, Jan Kopecký, Daniel Kronďák, Dominik Lipár, Lukáš Svěchota
16. Dominik Lipár
7. 9. 17 18:15 zzNOVOB Kaizer chiefs FC Pyjavíce FK 1. 2:3 (2:2)
Pyjavíce jako veteráni tahali celou dobu za kratší konec, ale svými zkušenostmi soupeře udolali. Michal Matějovský, Petr Máša
Kaizer chiefs FC Pyjavíce FK
Stanislav Špírek – Matěj Dyškant, David Gajer, Jaroslav Havlíček, Pavel Havlíček, Jan Neubauer, Miroslav Neužil, Filip Radomskij, Antonín Tlustý, Jakub Weiss vs Lubomír Kraus – David Brožek, Tomáš Brožek, Jan Friml, Pavel Hofrichter, Jaroslav Kraus, Karel Roubíček, Jaroslav Struhala, Tomáš Tominec