Rozpis pískání, 7. liga, skupina I

Huňáč PK

Ne 2.4. 12:30 Pražačka P1
Ne 2.4. 13:45 Pražačka P1
Ne 2.4. 15:00 Pražačka P1
Ne 23.4. 12:30 Pražačka P3
Ne 23.4. 13:45 Pražačka P3
Ne 23.4. 15:00 Pražačka P3

Kalich club Žižkov

Ne 26.3. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 26.3. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 28.5. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 28.5. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 28.5. 15:00 Tempo FC TEMPO

Nulová šance

Ne 9.4. 15:00 Mikulova MIKU2
Ne 9.4. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 9.4. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 4.6. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 4.6. 20:00 Zákostelní ZAK

Prague United

Ne 2.4. 15:00 Mikulova MIKU4
Ne 2.4. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 2.4. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 21.5. 12:30 Pražačka P1
Ne 21.5. 13:45 Pražačka P1
Ne 21.5. 15:00 Pražačka P1

Profesoři

Ne 2.4. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 2.4. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 2.4. 20:00 Tempo FC TEMPO
Ne 23.4. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 23.4. 20:00 Zákostelní ZAK

Ross Crock

Ne 9.4. 15:00 Mikulova MIKU3
Ne 9.4. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 9.4. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 14.5. 15:00 Záběhlice ZABEH
Ne 14.5. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 14.5. 17:30 Záběhlice ZABEH

Šnek FC B

Ne 2.4. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 2.4. 20:00 Děkanka DEKAN
So 29.4. 10:00 Kbely Spartak KBELY
So 29.4. 11:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 21.5. 16:15 Pražačka P1
Ne 21.5. 17:30 Pražačka P1

SG-II Butovice

Ne 9.4. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 9.4. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 14.5. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 14.5. 20:00 Běchovice 2 BECH
Ne 21.5. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 21.5. 17:30 Mikulova MIKU4

Klucy PFS

Út 4.4. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Út 4.4. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Po 24.4. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 24.4. 19:15 Hrabákova HRAB2
Po 26.6. 19:00 Pražačka P1
Po 26.6. 20:15 Pražačka P1

Brazzers Praha FC

Ne 9.4. 18:45 Pražačka P2
Ne 9.4. 20:00 Pražačka P2
St 26.4. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 26.4. 19:15 Hrabákova HRAB2
St 17.5. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 17.5. 19:15 Hrabákova HRAB3

Deportivo bez Coruna B

Ne 14.5. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 14.5. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 4.6. 18:45 Pražačka P1
Ne 4.6. 20:00 Pražačka P1
Ne 25.6. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 25.6. 20:00 Tempo FC TEMPO

K+K Fotbal Team

Ne 9.4. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 9.4. 20:00 Děkanka DEKAN
Ne 14.5. 18:45 Pražačka P3
Ne 14.5. 20:00 Pražačka P3
Ne 4.6. 18:45 Pražačka P2
Ne 4.6. 20:00 Pražačka P2