Rozpis pískání, 7. liga, skupina I

Huňáč PK

Ne 17.9. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 17.9. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 17.9. 20:00 Mikulova MIKU4
Ne 8.10. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 8.10. 10:00 Hanspaulka HANSP
Ne 8.10. 11:15 Hanspaulka HANSP

Kalich club Žižkov

Ne 8.10. 18:45 Pražačka P1
Ne 8.10. 20:00 Pražačka P1
Ne 5.11. 17:30 Běchovice 2 BECH
Ne 5.11. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 5.11. 20:00 Běchovice 2 BECH

Nulová šance

Ne 10.9. 18:45 Pražačka P1
Ne 10.9. 20:00 Pražačka P1
Ne 5.11. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 5.11. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 5.11. 20:00 Mikulova MIKU4

Prague United

Ne 10.9. 11:15 Hanspaulka HANSP
Ne 10.9. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 10.9. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 12.11. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 12.11. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 12.11. 20:00 Mikulova MIKU1

Profesoři

Ne 24.9. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 24.9. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 12.11. 17:30 Běchovice 2 BECH
Ne 12.11. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 12.11. 20:00 Běchovice 2 BECH

Ross Crock

Ne 10.9. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 10.9. 20:00 Mikulova MIKU4
Ne 1.10. 10:00 Hanspaulka HANSP
Ne 1.10. 11:15 Hanspaulka HANSP
Ne 22.10. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 22.10. 15:00 Zákostelní ZAK

Šnek FC B

Ne 17.9. 16:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 17.9. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Ne 8.10. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 8.10. 20:00 Zákostelní ZAK
Ne 29.10. 16:15 Hanspaulka HANSP
Ne 29.10. 17:30 Hanspaulka HANSP

SG-II Butovice

Ne 1.10. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 1.10. 19:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 22.10. 18:45 Pražačka P2
Ne 22.10. 20:00 Pražačka P2
Ne 12.11. 18:45 Pražačka P3
Ne 12.11. 20:00 Pražačka P3

Klucy PFS

Ne 10.9. 12:30 Běchovice 2 BECH
Ne 10.9. 13:45 Běchovice 2 BECH
Ne 22.10. 17:30 Čechie Smíchov CESMI
Ne 22.10. 18:45 Čechie Smíchov CESMI
Ne 19.11. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 19.11. 19:45 Hostivař SK HOSTI

Brazzers Praha FC

Ne 10.9. 17:45 Meteor 8 METE1
Ne 10.9. 19:00 Meteor 8 METE1
Ne 8.10. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 8.10. 20:00 Děkanka DEKAN
Ne 29.10. 18:45 Pražačka P2
Ne 29.10. 20:00 Pražačka P2

Deportivo bez Coruna B

Ne 17.9. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 17.9. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 15.10. 18:45 Pražačka P3
Ne 15.10. 20:00 Pražačka P3
Ne 5.11. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 5.11. 18:45 Hanspaulka HANSP

K+K Fotbal Team

Ne 17.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 17.9. 20:00 Tempo FC TEMPO
Ne 15.10. 18:45 Pražačka P2
Ne 15.10. 20:00 Pražačka P2
Ne 5.11. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 5.11. 17:15 Hostivař SK HOSTI