Seznam týmů, 7. liga, skupina I

Tým Barvy dresů
Šnek FC B modro-žlutá
SG-II Butovice oranžovo-černá
K+K Fotbal Team červeno-žlutá, černo-žlutá
Ross Crock červeno-černá, oranžová
Kalich club Žižkov žluto-černá, zelená
Prague United červeno-černá
Nulová šance zelená, žlutá
Klucy PFS růžovo-černá, modro-bílá
Profesoři oranžová, žlutá
Huňáč PK modrá
Deportivo bez Coruna B modro-černá, žlutá
Brazzers Praha FC černo-oranžová

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina I

Utkání Datum Čas Hřiště
Nulová šancePrague United So 9.9. 08:45 TEMPO
ProfesořiRoss Crock So 9.9. 10:00 ZABEH
Deportivo bez Coruna BSG-II Butovice So 9.9. 10:00 ZAK
Klucy PFSKalich club Žižkov So 9.9. 11:15 P1
Brazzers Praha FCŠnek FC B So 9.9. 11:15 P2
Huňáč PKK+K Fotbal Team So 28.10. 10:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Ross CrockKlucy PFS So 16.9. 08:45 LITVI
Šnek FC BPrague United So 16.9. 08:45 TEMPO
K+K Fotbal TeamProfesoři So 16.9. 10:00 ZABEH
Brazzers Praha FCDeportivo bez Coruna B So 16.9. 11:15 KBELY
SG-II ButoviceHuňáč PK So 16.9. 11:15 DEKAN
Kalich club ŽižkovNulová šance So 16.9. 11:15 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Prague UnitedKalich club Žižkov So 23.9. 10:00 TEMPO
ProfesořiSG-II Butovice So 23.9. 10:00 ZABEH
Huňáč PKBrazzers Praha FC So 23.9. 10:00 P3
Deportivo bez Coruna BŠnek FC B So 23.9. 10:00 ZAK
Nulová šanceRoss Crock So 23.9. 11:15 P1
Klucy PFSK+K Fotbal Team So 23.9. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Deportivo bez Coruna BHuňáč PK So 30.9. 08:45 ZAK
Ross CrockPrague United So 30.9. 08:45 TEMPO
Šnek FC BKalich club Žižkov So 30.9. 10:00 P2
Brazzers Praha FCProfesoři So 30.9. 11:15 P3
SG-II ButoviceKlucy PFS So 30.9. 11:15 HANSP
K+K Fotbal TeamNulová šance So 30.9. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Nulová šanceSG-II Butovice So 7.10. 08:45 DEKAN
Kalich club ŽižkovRoss Crock So 7.10. 10:00 P2
Prague UnitedK+K Fotbal Team So 7.10. 10:00 TEMPO
ProfesořiDeportivo bez Coruna B So 7.10. 10:00 ZABEH
Klucy PFSBrazzers Praha FC So 7.10. 11:15 ZABEH
Huňáč PKŠnek FC B So 7.10. 11:15 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
SG-II ButovicePrague United So 14.10. 08:45 TEMPO
Šnek FC BRoss Crock So 14.10. 08:45 ZAK
Huňáč PKProfesoři So 14.10. 10:00 ZABEH
Deportivo bez Coruna BKlucy PFS So 14.10. 11:15 ZABEH
Brazzers Praha FCNulová šance So 14.10. 11:15 P1
K+K Fotbal TeamKalich club Žižkov So 14.10. 11:15 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Prague UnitedBrazzers Praha FC So 21.10. 08:45 TEMPO
Klucy PFSHuňáč PK So 21.10. 08:45 DEKAN
Kalich club ŽižkovSG-II Butovice So 21.10. 10:00 P2
Nulová šanceDeportivo bez Coruna B So 21.10. 10:00 DEKAN
ProfesořiŠnek FC B So 21.10. 10:00 ZABEH
Ross CrockK+K Fotbal Team So 21.10. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Deportivo bez Coruna BPrague United So 4.11. 08:45 TEMPO
ProfesořiKlucy PFS So 4.11. 10:00 ZABEH
Brazzers Praha FCKalich club Žižkov So 4.11. 10:00 P1
SG-II ButoviceRoss Crock So 4.11. 10:00 ZAK
Huňáč PKNulová šance So 4.11. 11:15 P1
Šnek FC BK+K Fotbal Team So 4.11. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Prague UnitedHuňáč PK So 11.11. 08:45 TEMPO
K+K Fotbal TeamSG-II Butovice So 11.11. 10:00 TEMPO
Ross CrockBrazzers Praha FC So 11.11. 10:00 P3
Kalich club ŽižkovDeportivo bez Coruna B So 11.11. 10:00 P2
Nulová šanceProfesoři So 11.11. 10:00 ZABEH
Klucy PFSŠnek FC B So 11.11. 10:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
ProfesořiPrague United So 28.10. 11:15 ZABEH
Huňáč PKKalich club Žižkov Pa 17.11. 10:00 P3
Brazzers Praha FCK+K Fotbal Team Pa 17.11. 10:00 P2
Klucy PFSNulová šance Pa 17.11. 11:15 P3
Deportivo bez Coruna BRoss Crock Pa 17.11. 11:15 P2
Šnek FC BSG-II Butovice Pa 17.11. 11:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
SG-II ButoviceBrazzers Praha FC So 2.12. 10:00 P3
K+K Fotbal TeamDeportivo bez Coruna B So 2.12. 10:00 DEKAN
Ross CrockHuňáč PK So 2.12. 10:00 P2
Kalich club ŽižkovProfesoři So 2.12. 10:00 P1
Prague UnitedKlucy PFS So 2.12. 10:00 TEMPO
Nulová šanceŠnek FC B So 2.12. 10:00 ZAK