12. Kalich club Žižkov 11 0 1 10 16:85 1

Ne 1.10.17 18:30 HOSTI Tým Jakuba Harapáta NBND FC   (HL6L)
Ne 1.10.17 19:45 HOSTI The Penguins 6:5 XXL Morová rána 1.FC VET   (VL3D)
Ne 22.10.17 18:45 P2 MTPCH Botič FC   (HL4E)
Ne 22.10.17 20:00 P2 S.N.F. A Balbín FC   (HL3D)
Ne 12.11.17 18:45 P3 Youngsters FC Prague Gunners   (HL4F)
Ne 12.11.17 20:00 P3 Steaua FC Hosthunters   (HL3D)

2. 12. 17 10:00 P3 SG-II Butovice Brazzers Praha FC A 11. 2:1 (1:1)
Zvítězil šťastnější tým. Procházka
SG-II Butovice Brazzers Praha FC A
Lukáš Krist – Vítězslav Černý, Michal Chytka, Jan Hanton, Přemysl Horký, Tomáš Slavík, Petr Staněk, Mario Stašák, Jan Surovec vs Tomáš Vlček – František Drábek, Petr Fifka, David Hospodka, Stanislav Mushka, Šimon Souček, Daniel Štěpánek
16. Mario Stašák
36. Vítězslav Černý
13 Vítězslav Černý 21. Šimon Souček
17. 11. 17 11:15 P1 Šnek FC B SG-II Butovice 10. 1:0 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání rozhodl gól minutu před koncem. Petr Slivka, Tomáš Hrdý
Šnek FC B SG-II Butovice
Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Tomáš Königsmark, Lukáš Mádr, Miroslav Neubauer, Pavel Váňa vs Lukáš Krist – Michal Chytka, Jan Hanton, Přemysl Horký, Petr Staněk, Mario Stašák, Jan Surovec
59. Lukáš Mádr
11. 11. 17 10:00 TEMPO K+K Fotbal Team SG-II Butovice 9. 2:4 (0:1)
Butovice byly lepším týmem a po zásluze zvítězily. Janča
K+K Fotbal Team SG-II Butovice
Erik Štěpnička – Karel Brousil, David Faber, Jan Hustoles, Jakub Ječmínek, Petr Misar, Tomáš Navrátil, Marek Novotný, Leonid Pavelko vs Lukáš Krist – Vítězslav Černý, Jan Hanton, Tomáš Slavík, Petr Staněk, Jan Surovec
42., 46. David Faber 20., 41., 57., 60. Vítězslav Černý
4. 11. 17 10:00 ZAK SG-II Butovice Ross Crock 8. 1:1 (1:0)
Butovice byly lepším týmem, nedokázaly to ale vyjádřit brankově. Procházka
SG-II Butovice Ross Crock
Lukáš Krist – Vítězslav Černý, Michal Chytka, Martin Hajdl, Jan Hanton, Přemysl Horký, Tomáš Slavík, Petr Staněk, Jan Surovec vs Petr Hájek – Lukáš Bucvan, Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Michal Jašpr, Jiří Kolář, Ladislav Kopfstein, Petr Liška, Adam Podroužek, Tomáš Přibyl
23. Přemysl Horký 34. Lukáš Bucvan
21. 10. 17 10:00 P2 Kalich club Žižkov SG-II Butovice 7. 0:9 (0:9)
Na konci první půle došlo ke zranění hráče domácích, kteří tak neměli dostatek hráčů k pokračování ve hře a zápas byl předčasně ukončen. Čapla, Čapla
Kalich club Žižkov SG-II Butovice
Petr Hromas – Boris Damjanov, Martin Grůša, Martin Kretík, Petr Novotný vs Lukáš Krist – Vítězslav Černý, Michal Chytka, Martin Hajdl, Jan Hanton, Přemysl Horký, Tomáš Slavík, Petr Staněk
10., 26. Martin Hajdl
12., 16. Tomáš Slavík
12. Přemysl Horký
18. Jan Hanton
21., 23. Vítězslav Černý
24. Michal Chytka
14. 10. 17 08:45 TEMPO SG-II Butovice Prague United 6. 7:3 (2:3)
Utkání dvou rozdílných poločasů. Hosté třikrát vedli, po přestávce se však prosadil soupeř.
SG-II Butovice Prague United
Jan Hanton – Vítězslav Černý, Přemysl Horký, Lukáš Krist, Tomáš Slavík, Petr Staněk, Mario Stašák vs Martin Hašek – Jan Borák, Tomáš Hájek, Lukáš Hartmann, Roman Jireš, Patrik Majer, Jaroslav Moc, Radim Tichý, Petr Uchytil
7. Přemysl Horký
24., 32., 59. Vítězslav Černý
39., 43. Petr Staněk
59. Tomáš Slavík
1., 23. Radim Tichý
22. Jan Borák
7. 10. 17 08:45 DEKAN Nulová šance SG-II Butovice 5. 0:3 (0:2)
Hosté si v první půli vypracovali dvoubrankový náskok, který ve druhé půli ještě navýšili a zaslouženě zvítězili. Domácí nedokázali proměnit žádnou ze svých šancí.
Nulová šance SG-II Butovice
Tomáš Axler – Jan Bernhardt, David Borovička, Leoš Buřval, Martin Dvořák, Václav Jindřich, Josef Klapal, David Nekola, Jiří Švec, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Lukáš Krist – Vítězslav Černý, Michal Chytka, Jan Hanton, Přemysl Horký, Jakub Ježek, Tomáš Slavík, Petr Staněk, Mario Stašák, Jan Surovec
10. Vítězslav Černý
22. Jan Hanton
33. Přemysl Horký
30. 9. 17 11:15 HANSP SG-II Butovice Klucy PFS 4. 4:2 (2:1)
Zasloužené vítězství týmu SG-II Butovice v jinak pěkném fotbalovém utkání. PFS Klucy doplatili na neproměňování šancí v obou poločasech. Husák
SG-II Butovice Klucy PFS
Jan Hanton – Vítězslav Černý, Michal Chytka, Přemysl Horký, Jakub Ježek, Petr Staněk vs Tomáš Vrňák – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Antonín Sander, Marek Vávra
2. Přemysl Horký
21., 54. Vítězslav Černý
53. Michal Chytka
27. Tomáš Kalenda
58. Tomáš Vrňák
14. Tomáš Novák
23. 9. 17 10:00 ZABEH Profesoři SG-II Butovice 3. 1:2 (0:2)
Průměrné utkání, ve kterém byli hosté lepší v kombinaci a hlavně v koncovce, a proto zaslouženě zvítězili.
Profesoři SG-II Butovice
František Hubr – Jan Brabenec, Václav Farský, Martin Nůsek, Michal Nůsek, Pavel Rozkovec, Benjamin Tuček, Josef Tureček, Nikolas Velios vs Lukáš Krist – Michal Chytka, Jan Hanton, Přemysl Horký, Jakub Ježek, Tomáš Slavík, Petr Staněk, Jan Surovec
44. Benjamin Tuček 8. Jan Hanton
25. Tomáš Slavík
30. Jan Hanton
42. Přemysl Horký
16. 9. 17 11:15 DEKAN SG-II Butovice Huňáč PK 2. 2:3 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání s dramatickou koncovkou. Vyhrál fotbalovější tým, i když po celé utkání prohrával. František Tůma, David Šefara
SG-II Butovice Huňáč PK
Lukáš Krist – Oldřich Časta, Vítězslav Černý, Michal Chytka, Jan Hanton, Přemysl Horký, Jakub Ježek, Tomáš Slavík, Petr Staněk, Martin Stupka vs Taras Vatral – Oleksiy Karabynosh, Eduard Lychynskyy, Dmytro Nahornyi, Radek Pekárek, Oleh Udut, Vladyslav Yash
37. Oldřich Časta
40. Přemysl Horký
49., 57., 60. Dmytro Nahornyi 53. Oleksiy Karabynosh
9. 9. 17 10:00 ZAK Deportivo bez Coruna B SG-II Butovice 1. 13:0 (7:0)
Utkání jednoznačného průběhu.
Deportivo bez Coruna B SG-II Butovice
Zdeněk Ševčík st. – Daniel Biderman, Lukáš Bürgel, Jaroslav Čepelka, Michal Hora, Petr Hrbek, Václav Krampera, Marek Myška, Ondřej Pöschl, Zdeněk Ševčík ml., Jiří Uchytil vs Lukáš Krist – Oldřich Časta, Vítězslav Černý, Jan Hanton, Jakub Ježek, Petr Staněk, Jan Surovec
11., 29., 59. Jiří Uchytil
14., 26., 34., 40., 43. Zdeněk Ševčík ml.