Seznam týmů, 7. liga, skupina J

Tým Barvy dresů
Talent Praha FC zeleno-černá, modrá
Sokol V.-Notorax B bílá, červená
Stodůlecký piráti červeno-bílá
Sedmikráskov Čimice růžová
Sarmat FC žlutá
Potíže žluto-černá, červená
Los Niňos M.B. bílá, zelená
Levá fuska bílo-černá
Legion Aliena černá
Basta fidli B vínová, červeno-bílá
Mall 1.FC červeno-bílá
Athletico Spořilov žluto-černá, modro-černá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina J

Utkání Datum Čas Hřiště
Levá fuskaSarmat FC Ne 10.9. 10:00 ZAK
Basta fidli BStodůlecký piráti Ne 10.9. 11:15 STOD
Mall 1.FCSokol V.-Notorax B Ne 10.9. 11:15 ZAK
Legion AlienaSedmikráskov Čimice Ne 10.9. 15:00 P3
Athletico SpořilovTalent Praha FC Ne 10.9. 17:30 ZABEH
Los Niňos M.B.Potíže Ne 10.9. 18:45 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Athletico SpořilovMall 1.FC So 16.9. 10:00 HOSTI
Sokol V.-Notorax BBasta fidli B Ne 17.9. 11:15 ZAK
Stodůlecký pirátiLegion Aliena Ne 17.9. 11:15 STOD
Sarmat FCLos Niňos M.B. Ne 17.9. 11:15 P3
Sedmikráskov ČimiceLevá fuska Ne 17.9. 17:30 P3
Talent Praha FCPotíže Ne 17.9. 18:45 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
PotížeSarmat FC Ne 24.9. 10:00 ZAK
Levá fuskaStodůlecký piráti Ne 24.9. 11:15 STOD
Legion AlienaSokol V.-Notorax B Ne 24.9. 11:15 ZAK
Mall 1.FCTalent Praha FC Ne 24.9. 11:15 TEMPO
Los Niňos M.B.Sedmikráskov Čimice Ne 24.9. 13:45 P2
Basta fidli BAthletico Spořilov Ne 24.9. 16:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Mall 1.FCBasta fidli B Ne 1.10. 10:00 ZAK
Sokol V.-Notorax BLevá fuska Ne 1.10. 11:15 ZAK
Stodůlecký pirátiLos Niňos M.B. Ne 1.10. 11:15 STOD
Talent Praha FCSarmat FC Ne 1.10. 11:15 HANSP
Athletico SpořilovLegion Aliena Ne 1.10. 16:15 ZABEH
Sedmikráskov ČimicePotíže Ne 1.10. 18:45 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Legion AlienaMall 1.FC So 7.10. 10:00 P3
Sarmat FCSedmikráskov Čimice Ne 8.10. 10:00 HANSP
PotížeStodůlecký piráti Ne 8.10. 11:15 STOD
Los Niňos M.B.Sokol V.-Notorax B Ne 8.10. 11:15 ZAK
Basta fidli BTalent Praha FC Ne 8.10. 15:00 P3
Levá fuskaAthletico Spořilov Ne 8.10. 16:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Mall 1.FCLevá fuska Ne 15.10. 11:15 P3
Sokol V.-Notorax BPotíže Ne 15.10. 11:15 ZAK
Stodůlecký pirátiSarmat FC Ne 15.10. 11:15 STOD
Talent Praha FCSedmikráskov Čimice Ne 15.10. 12:30 P1
Basta fidli BLegion Aliena Ne 15.10. 15:00 KBELY
Athletico SpořilovLos Niňos M.B. Ne 15.10. 15:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Los Niňos M.B.Mall 1.FC Ne 22.10. 10:00 MALES
Legion AlienaTalent Praha FC Ne 22.10. 10:00 HANSP
Sedmikráskov ČimiceStodůlecký piráti Ne 22.10. 11:15 STOD
Sarmat FCSokol V.-Notorax B Ne 22.10. 11:15 MALES
PotížeAthletico Spořilov Ne 22.10. 16:15 ZABEH
Levá fuskaBasta fidli B Ne 22.10. 16:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Athletico SpořilovSarmat FC So 28.10. 10:00 ZABEH
Mall 1.FCPotíže Ne 29.10. 10:00 ZAK
Sokol V.-Notorax BSedmikráskov Čimice Ne 29.10. 11:15 ZAK
Talent Praha FCStodůlecký piráti Ne 29.10. 11:15 STOD
Basta fidli BLos Niňos M.B. Ne 29.10. 16:15 ZAK
Legion AlienaLevá fuska Ne 29.10. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Sarmat FCMall 1.FC So 4.11. 12:30 P1
Los Niňos M.B.Legion Aliena Ne 5.11. 10:00 HANSP
Stodůlecký pirátiSokol V.-Notorax B Ne 5.11. 11:15 ZAK
Sedmikráskov ČimiceAthletico Spořilov Ne 5.11. 15:00 ZABEH
Levá fuskaTalent Praha FC Ne 5.11. 15:00 P3
PotížeBasta fidli B Ne 5.11. 16:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Mall 1.FCSedmikráskov Čimice Ne 12.11. 10:00 ZAK
Basta fidli BSarmat FC Ne 12.11. 11:15 HANSP
Talent Praha FCSokol V.-Notorax B Ne 12.11. 11:15 ZAK
Legion AlienaPotíže Ne 12.11. 12:30 KBELY
Athletico SpořilovStodůlecký piráti Ne 12.11. 15:00 ZABEH
Levá fuskaLos Niňos M.B. Ne 12.11. 17:45 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol V.-Notorax BAthletico Spořilov Ne 26.11. 11:15 ZAK
Stodůlecký pirátiMall 1.FC Ne 26.11. 11:15 MALES
Sedmikráskov ČimiceBasta fidli B Ne 26.11. 11:15 BECH
Sarmat FCLegion Aliena Ne 26.11. 11:15 HOSTI
PotížeLevá fuska Ne 26.11. 11:15 TEMPO
Los Niňos M.B.Talent Praha FC Ne 26.11. 11:15 DEKAN