Seznam týmů, 7. liga, skupina K

Tým Barvy dresů
Alkmar bílá
Rasta Velbloudi žlutá, černá
Česlo bílo-černá, žluto-černá
Na zdraví p.Macháčka modrá, oranžová
Vzteklé Želvičky žluto-černá, zeleno-černá
Modrý balet A modro-bílá
Horst 1.FC vínová, černá
Fifty-two faders bílá
Bad Boys FC žluto-červená
Princ Praha FC červená, bílá
Améby AFC B fialovo-černá, oranžová
Real Hagrid CF bílá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina K

Utkání Datum Čas Hřiště
Horst 1.FCModrý balet A Ne 10.9. 17:30 P1
Bad Boys FCNa zdraví p.Macháčka Ne 10.9. 17:30 CESMI
Princ Praha FCČeslo Ne 10.9. 18:45 ZABEH
Améby AFC BRasta Velbloudi Ne 10.9. 18:45 MIKU3
Real Hagrid CFAlkmar Ne 10.9. 18:45 P3
Fifty-two fadersVzteklé Želvičky Ne 8.10. 17:30 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Vzteklé ŽelvičkyHorst 1.FC Ne 17.9. 15:00 P2
AlkmarModrý balet A Ne 17.9. 16:15 P3
Na zdraví p.MacháčkaFifty-two faders Ne 17.9. 17:30 P1
Real Hagrid CFAméby AFC B Ne 17.9. 18:45 MIKU1
ČesloBad Boys FC Ne 17.9. 20:00 MIKU4
Rasta VelbloudiPrinc Praha FC Pa 6.10. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Modrý balet AVzteklé Želvičky Ne 24.9. 13:45 P3
Fifty-two fadersČeslo Ne 24.9. 17:30 P2
Bad Boys FCRasta Velbloudi Ne 24.9. 17:30 CESMI
Princ Praha FCReal Hagrid CF Ne 24.9. 18:30 HOSTI
Horst 1.FCNa zdraví p.Macháčka Ne 24.9. 18:45 MIKU4
Améby AFC BAlkmar Ne 8.10. 18:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Real Hagrid CFBad Boys FC Ne 1.10. 17:30 ZABEH
Rasta VelbloudiFifty-two faders Ne 1.10. 17:30 P1
Na zdraví p.MacháčkaModrý balet A Ne 1.10. 17:30 MIKU4
Améby AFC BPrinc Praha FC Ne 1.10. 18:45 MIKU1
ČesloHorst 1.FC Ne 1.10. 18:45 P3
AlkmarVzteklé Želvičky Ne 1.10. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Princ Praha FCAlkmar Pa 13.10. 19:00 ZABEH
Modrý balet AČeslo Ne 15.10. 12:30 P3
Horst 1.FCRasta Velbloudi Ne 15.10. 12:30 P2
Fifty-two fadersReal Hagrid CF Ne 15.10. 17:30 P2
Vzteklé ŽelvičkyNa zdraví p.Macháčka Ne 15.10. 18:45 MIKU4
Bad Boys FCAméby AFC B Ne 15.10. 18:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Rasta VelbloudiModrý balet A Ne 22.10. 15:00 P3
Real Hagrid CFHorst 1.FC Ne 22.10. 16:15 MIKU4
ČesloVzteklé Želvičky Ne 22.10. 16:15 P3
Princ Praha FCBad Boys FC Ne 22.10. 17:30 ZABEH
Améby AFC BFifty-two faders Ne 22.10. 18:45 MIKU1
AlkmarNa zdraví p.Macháčka Ne 22.10. 18:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Bad Boys FCAlkmar Ne 29.10. 13:45 ZAK
Vzteklé ŽelvičkyRasta Velbloudi Ne 29.10. 15:00 P2
Modrý balet AReal Hagrid CF Ne 29.10. 15:00 P1
Na zdraví p.MacháčkaČeslo Ne 29.10. 17:30 MIKU3
Fifty-two fadersPrinc Praha FC Ne 29.10. 17:30 P1
Horst 1.FCAméby AFC B Ne 29.10. 18:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Real Hagrid CFVzteklé Želvičky Ne 5.11. 13:45 P2
AlkmarČeslo Ne 5.11. 15:00 ZAK
Rasta VelbloudiNa zdraví p.Macháčka Ne 5.11. 16:15 CESMI
Bad Boys FCFifty-two faders Ne 5.11. 17:30 P2
Princ Praha FCHorst 1.FC Ne 5.11. 17:30 ZABEH
Améby AFC BModrý balet A Ne 5.11. 18:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Modrý balet APrinc Praha FC Pa 10.11. 19:00 ZABEH
ČesloRasta Velbloudi Ne 12.11. 16:15 P3
Na zdraví p.MacháčkaReal Hagrid CF Ne 12.11. 17:30 TEMPO
Horst 1.FCBad Boys FC Ne 12.11. 17:30 MIKU2
Fifty-two fadersAlkmar Ne 12.11. 17:30 P2
Vzteklé ŽelvičkyAméby AFC B Ne 12.11. 18:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Princ Praha FCVzteklé Želvičky Ne 19.11. 16:00 HOSTI
Real Hagrid CFČeslo Ne 19.11. 16:15 P3
Fifty-two fadersHorst 1.FC Ne 19.11. 17:30 P2
Bad Boys FCModrý balet A Ne 19.11. 18:45 MIKU3
Améby AFC BNa zdraví p.Macháčka Ne 19.11. 18:45 MIKU1
AlkmarRasta Velbloudi Ne 19.11. 18:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Rasta VelbloudiReal Hagrid CF Ne 3.12. 15:00 P3
ČesloAméby AFC B Ne 3.12. 15:00 TEMPO
Na zdraví p.MacháčkaPrinc Praha FC Ne 3.12. 15:00 P2
Vzteklé ŽelvičkyBad Boys FC Ne 3.12. 15:00 BECH
Modrý balet AFifty-two faders Ne 3.12. 15:00 P1
Horst 1.FCAlkmar Ne 3.12. 15:00 ZAK