Po 4.9.17 18:15 BECH Klika CFA Lunochod 1.MFK A   (HL8I)
Po 4.9.17 19:30 BECH Premiéra TV - Nowatron Turman VET   (VL3A)
Po 4.9.17 20:45 BECH Admira 97 Tycho de Brahe FC A   (HL6B)
Ne 15.10.17 18:45 ZABEH Taggart s.Oliver A   (HL6L)
Ne 15.10.17 20:00 ZABEH SAS fans Sací komando Modřany   (HL4E)

3. 12. 17 15:00 ZAK Horst 1.FC Alkmar 11. 0:2 (0:0)
Vyrovnaný zápas. Oba týmy měly šance na vítězství. Rozhodl větší počet hráčů na střídačce týmu Alkmar. Yan Bastrykin, Michel Matrossov
Horst 1.FC Alkmar
Milan Kašpar – Jakub Havlín, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Václav Nič, Martin Pistulka vs Jan Rozkovec – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Josef Jeřábek, Tomáš Mandík, Tomáš Pospíchal, Hynek Tomíček, Jan Veselý
54. Jáchym Horáček
59. Hynek Tomíček
19. 11. 17 18:45 P1 Alkmar Rasta Velbloudi 10. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání ve velmi vysokém tempu se zaslouženou remízou. Tomáš Strnad, Miroslav Ženíšek
Alkmar Rasta Velbloudi
Tomáš Mandík – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Josef Jeřábek, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Jan Rozkovec, Hynek Tomíček, Jan Veselý vs Alexandr Czapek – Šimon Dušek, Pavel Fábera, Jan Kolísko, Filip Kožíšek, Ondřej Sekyrka, Marek Vaculík
6. Jáchym Horáček
47. Jan Veselý
8. Ondřej Sekyrka
44. Filip Kožíšek
12. 11. 17 17:30 P2 Fifty-two faders Alkmar 9. 2:1 (1:0)
Hezké vyrovnané utkání.
Fifty-two faders Alkmar
Jakub Milion – Daniel Bím, Jiří Dušek, Matouš Kapek, Vít Máchal, Jakub Nedvěd, Tomáš Šťastný, Jakub Toušek vs Jan Rozkovec – Josef Jeřábek, Tomáš Mandík, Tomáš Pospíchal, Hynek Tomíček, Jan Veselý
23., 37. Vít Máchal 58. Josef Jeřábek
5. 11. 17 15:00 ZAK Alkmar Česlo 8. 4:1 (0:1)
Pohledné utkání, ve kterém byli domácí lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
Alkmar Česlo
Tomáš Pospíchal – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Josef Jeřábek, Tomáš Mandík, Jan Rozkovec, Hynek Tomíček vs Jan Šustr – Vladimír Černák, Michal Klumpar, Petr Maršoun, Miroslav Pavelka, Jiří Pučálka, Peter Rusňák
45. Jáchym Horáček
49., 58., 59. Tomáš Mandík
17. Jiří Pučálka
29. 10. 17 13:45 ZAK Bad Boys FC Alkmar 7. 1:2 (0:0)
Dynamické utkání skončilo těsným vítězstvím hostů.
Bad Boys FC Alkmar
Jonathan Vopěnka – Daniel Doležal, Milan Doležal, Jiří Fořt, David Holub, Jan Hradecký, Michal Jonáš, Martin Konečný, Václav Kremer, Petr Milovanovič, Daniel Nicolosi, Tomáš Sedláček vs Tomáš Mandík – Josef Jeřábek, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Hynek Tomíček, Jan Veselý
38. Michal Jonáš 33. Hynek Tomíček
39. Tomáš Mandík
58. Hynek Tomíček
22. 10. 17 18:45 MIKU3 Alkmar Na zdraví p.Macháčka 6. 2:4 (2:1)
Pohledné utkání, domácí hráli s jedním střídáním a to rozhodlo. Michal Dalibába
Alkmar Na zdraví p.Macháčka
Tomáš Mandík – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Josef Jeřábek, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Jan Rozkovec vs Jan Markalous – David Balun, Jakub Drbohlav, Lukáš Horna, Ondřej Jesenský, Tomáš Komoň, Jáchym Lukeš, David Martínek, Michal Nehasil, Michael Touška
53. Michal Nehasil
13. 10. 17 19:00 ZABEH Princ Praha FC Alkmar 5. 7:1 (3:0)
Kvalitní utkání odpovídající úrovni sedmé ligy. Odehráno v duchu fair-play. Jan Kehár, Jan Yousif
Princ Praha FC Alkmar
Jaroslav Pospíšil – Van Vuong Chu, Lubomír Nakládal, Ladislav Novotný, Martin Sehnal, Ondřej Sehnal, Petr Smolka, Pavel Urbanec vs Tomáš Mandík – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Josef Jeřábek, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Hynek Tomíček
6. Pavel Urbanec
11. Ondřej Sehnal
26., 46., 58., 60. Petr Smolka
51. Van Vuong Chu
57. Hynek Tomíček
8. 10. 17 18:45 MIKU3 Améby AFC B Alkmar 3. 5:2 (2:0)
Utkání dobré úrovně skončilo vítězstvím týmu Améby.
Améby AFC B Alkmar
Ivan Lach – Richard Adamec, Marek Čekan, Jakub Ehespanner, František Kroužil, Petr Maxa, Pavel Pařízek, Ivan Souček vs Jan Rozkovec – Martin Čermák, Jakub Černý, Jáchym Horáček, Josef Jeřábek, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Hynek Tomíček
9. Pavel Pařízek
10., 60. Jakub Ehespanner
44. OG
46. František Kroužil
40. Jáchym Horáček
1. 10. 17 20:00 MIKU3 Alkmar Vzteklé Želvičky 4. 3:2 (3:1)
V prvním poločase to vypadalo na třígólový příděl Alkmaru a skutečně se tak stalo, pouze v poslední minutě dokázaly Vzteklé Želvičky aspoň snížit na 1:3. Ve druhém poločase se střídaly útoky na obou stranách. Vzteklé Želvičky snížily na rozdíl gólu a drama bylo do poslední minuty. Husák
Alkmar Vzteklé Želvičky
Tomáš Pospíchal – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Josef Jeřábek, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Jan Rozkovec, Hynek Tomíček vs Pavel Štěrba – Karel Dám, Tomáš Kougl, Jiří Šolek, Marek Stejskal, Jakub Tománek, Jiří Tomášek, Karel Winter
7. Martin Čermák
23. Tomáš Pospíchal
29. Martin Pinc
30. Jiří Tomášek
50. Tomáš Kougl
17. 9. 17 16:15 P3 Alkmar Modrý balet A 2. 6:3 (5:0)
Lepší připravenost a fyzička rozhodla o výhře Alkmaru.
Alkmar Modrý balet A
Tomáš Pospíchal – Martin Čermák, Jáchym Horáček, Josef Jeřábek, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Jan Rozkovec, Hynek Tomíček vs Petr Převrátil – Petr Cihelka, Robert Digoň, Jan Drobný, Peter Kunca, Pavel Malý, Michael Šípek