Rozpis pískání, 7. liga, skupina L

DDR FC

Ne 1.10. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 1.10. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 1.10. 17:30 Tempo FC TEMPO
So 4.11. 10:00 Zákostelní ZAK
So 4.11. 11:15 Zákostelní ZAK
So 4.11. 12:30 Zákostelní ZAK

Palmeiras Prosek

Ne 1.10. 17:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 1.10. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 1.10. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Po 6.11. 19:15 Motorlet MOTO3
Po 6.11. 20:30 Motorlet MOTO3

Výlov 0.FC

So 16.9. 08:45 Hostivař SK HOSTI
So 16.9. 10:00 Hostivař SK HOSTI
So 16.9. 11:15 Hostivař SK HOSTI
So 7.10. 10:00 Pražačka P2
So 7.10. 11:15 Pražačka P2
So 7.10. 12:30 Pražačka P2

Malvazinky 1.FC

So 9.9. 11:15 Pražačka P2
So 9.9. 12:30 Pražačka P2
So 7.10. 10:00 Litvínovská LITVI
So 7.10. 11:15 Litvínovská LITVI
So 28.10. 08:45 Děkanka DEKAN
So 28.10. 10:00 Děkanka DEKAN

Buzuluk Úvaly FC

Ne 1.10. 15:00 Pražačka P1
Ne 1.10. 16:15 Pražačka P1
Ne 1.10. 17:30 Pražačka P1
So 4.11. 10:00 Pražačka P2
So 4.11. 11:15 Pražačka P2
So 4.11. 12:30 Pražačka P2

Květák

So 16.9. 10:00 Záběhlice ZABEH
So 16.9. 11:15 Záběhlice ZABEH
So 21.10. 10:00 Pražačka P1
So 21.10. 11:15 Pražačka P1
So 11.11. 08:45 Zákostelní ZAK
So 11.11. 10:00 Zákostelní ZAK

Catchers SC

So 23.9. 08:45 Děkanka DEKAN
So 23.9. 10:00 Děkanka DEKAN
So 21.10. 08:45 Děkanka DEKAN
So 21.10. 10:00 Děkanka DEKAN
So 28.10. 11:15 Pražačka P2
So 28.10. 12:30 Pražačka P2

Rychlá rota

So 9.9. 11:15 Pražačka P1
So 9.9. 12:30 Pražačka P1
So 7.10. 08:45 Děkanka DEKAN
So 7.10. 10:00 Děkanka DEKAN
Ne 26.11. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 26.11. 17:30 Mikulova MIKU2

ZAK Praha

So 30.9. 11:15 Hanspaulka HANSP
So 30.9. 12:30 Hanspaulka HANSP
So 21.10. 10:00 Pražačka P2
So 21.10. 11:15 Pražačka P2
Ne 26.11. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 26.11. 17:30 Mikulova MIKU3

Sokol Suchdol TJ

Po 4.9. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 4.9. 20:15 Meteor 8 METE1
Ne 1.10. 18:45 Pražačka P1
Ne 1.10. 20:00 Pražačka P1
Út 10.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 10.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Hustá pěna FC

Po 4.9. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 4.9. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Ne 1.10. 18:45 Pražačka P2
Ne 1.10. 20:00 Pražačka P2
Út 14.11. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 14.11. 19:15 Hrabákova HRAB1

Posílej FC

Pa 10.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 10.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 19.11. 18:45 Pražačka P3
Ne 19.11. 20:00 Pražačka P3
St 6.12. 19:30 Mikulova MIKU3
St 6.12. 20:45 Mikulova MIKU3