Seznam týmů, 7. liga, skupina L

Tým Barvy dresů
ZAK Praha žlutá
Výlov 0.FC modrá, černá
Sokol Suchdol TJ modro-bílá, červená
Rychlá rota tmavě modrá, oranžová
Palmeiras Prosek žlutá, zelená
Malvazinky 1.FC oranžová, modrá
Posílej FC červená
Květák červená, bílá
Hustá pěna FC červená
DDR FC modro-bílá, oranžová
Catchers SC světle modrá
Buzuluk Úvaly FC žluto-černá, bílá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina L

Utkání Datum Čas Hřiště
Buzuluk Úvaly FCZAK Praha Ne 10.9. 15:00 P2
Posílej FCMalvazinky 1.FC Ne 10.9. 16:15 MIKU2
KvětákPalmeiras Prosek Ne 10.9. 16:15 DEKAN
Hustá pěna FCRychlá rota Ne 10.9. 17:30 MIKU4
Catchers SCVýlov 0.FC Ne 10.9. 17:30 P2
DDR FCSokol Suchdol TJ Ne 10.9. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol Suchdol TJHustá pěna FC Ne 17.9. 13:45 HANSP
Buzuluk Úvaly FCCatchers SC Ne 17.9. 15:00 P3
Rychlá rotaKvěták Ne 17.9. 16:15 DEKAN
Palmeiras ProsekPosílej FC Ne 17.9. 16:15 KBELY
ZAK PrahaMalvazinky 1.FC Ne 17.9. 18:45 MIKU2
Výlov 0.FCDDR FC Ne 17.9. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Malvazinky 1.FCPalmeiras Prosek Ne 24.9. 16:15 KBELY
Posílej FCRychlá rota Ne 24.9. 16:15 MIKU3
KvětákSokol Suchdol TJ Ne 24.9. 16:15 DEKAN
Hustá pěna FCVýlov 0.FC Ne 24.9. 17:45 METE1
Catchers SCZAK Praha Ne 24.9. 18:45 ZABEH
DDR FCBuzuluk Úvaly FC Ne 24.9. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol Suchdol TJPosílej FC Ne 8.10. 13:45 HANSP
Výlov 0.FCKvěták Ne 8.10. 16:15 DEKAN
ZAK PrahaPalmeiras Prosek Ne 8.10. 16:15 KBELY
Buzuluk Úvaly FCHustá pěna FC Ne 8.10. 17:30 MIKU2
Rychlá rotaMalvazinky 1.FC Ne 8.10. 17:30 CESMI
Catchers SCDDR FC Ne 8.10. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Malvazinky 1.FCSokol Suchdol TJ Ne 15.10. 13:45 HANSP
Palmeiras ProsekRychlá rota Ne 15.10. 16:15 KBELY
KvětákBuzuluk Úvaly FC Ne 15.10. 16:15 DEKAN
Hustá pěna FCCatchers SC Ne 15.10. 16:15 ZABEH
Posílej FCVýlov 0.FC Ne 15.10. 17:30 MIKU4
DDR FCZAK Praha Ne 15.10. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Buzuluk Úvaly FCPosílej FC Ne 22.10. 13:45 TEMPO
Sokol Suchdol TJPalmeiras Prosek Ne 22.10. 13:45 HANSP
Catchers SCKvěták Ne 22.10. 16:15 DEKAN
Výlov 0.FCMalvazinky 1.FC Ne 22.10. 18:45 MIKU4
DDR FCHustá pěna FC Ne 22.10. 20:00 DEKAN
ZAK PrahaRychlá rota Ne 22.10. 20:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Rychlá rotaSokol Suchdol TJ Ne 29.10. 13:45 HANSP
Posílej FCCatchers SC Ne 29.10. 13:45 TEMPO
Palmeiras ProsekVýlov 0.FC Ne 29.10. 15:00 KBELY
KvětákDDR FC Ne 29.10. 16:15 DEKAN
Malvazinky 1.FCBuzuluk Úvaly FC Ne 29.10. 17:30 ARIT
Hustá pěna FCZAK Praha Ne 29.10. 18:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Výlov 0.FCRychlá rota Ne 5.11. 13:45 P3
ZAK PrahaSokol Suchdol TJ Ne 5.11. 13:45 HANSP
Buzuluk Úvaly FCPalmeiras Prosek Ne 5.11. 15:00 KBELY
Hustá pěna FCKvěták Ne 5.11. 16:15 DEKAN
Catchers SCMalvazinky 1.FC Ne 5.11. 18:45 MIKU3
DDR FCPosílej FC Ne 5.11. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol Suchdol TJVýlov 0.FC Ne 12.11. 13:45 HANSP
Palmeiras ProsekCatchers SC Ne 12.11. 13:45 KBELY
Posílej FCHustá pěna FC Ne 12.11. 13:45 TEMPO
Rychlá rotaBuzuluk Úvaly FC Ne 12.11. 15:00 P2
KvětákZAK Praha Ne 12.11. 16:15 DEKAN
Malvazinky 1.FCDDR FC Ne 12.11. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
KvětákPosílej FC Ne 1.10. 18:45 MIKU2
Catchers SCRychlá rota Ne 19.11. 15:00 P3
Buzuluk Úvaly FCSokol Suchdol TJ Ne 19.11. 16:15 HANSP
Hustá pěna FCMalvazinky 1.FC Ne 19.11. 17:30 DEKAN
ZAK PrahaVýlov 0.FC Ne 19.11. 18:45 MIKU4
DDR FCPalmeiras Prosek Ne 19.11. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Výlov 0.FCBuzuluk Úvaly FC Ne 3.12. 16:15 BECH
Sokol Suchdol TJCatchers SC Ne 3.12. 16:15 P3
Rychlá rotaDDR FC Ne 3.12. 16:15 P2
Palmeiras ProsekHustá pěna FC Ne 3.12. 16:15 ZAK
Malvazinky 1.FCKvěták Ne 3.12. 16:15 TEMPO
Posílej FCZAK Praha Ne 3.12. 16:15 P1