So 23.9.17 08:45 DEKAN Guaraní Alej FK B   (HL6J)
So 23.9.17 10:00 DEKAN Pornolištičky Příkopy FC   (HL8K)
So 21.10.17 08:45 DEKAN Klucy PFS Huňáč PK   (HL7I)
So 21.10.17 10:00 DEKAN Nulová šance Deportivo bez Coruna B   (HL7I)
So 28.10.17 11:15 P2 Well Done Homogen 1.FC A   (HL6J)
So 28.10.17 12:30 P2 SoClose United Nádhera   (HL6J)

3. 12. 17 16:15 P3 Sokol Suchdol TJ Catchers SC 11. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili v dostatečném počtu.
Sokol Suchdol TJ Catchers SC
Tomáš Reilich – Jiří Čurda vs Jan Vlach – Jan Bejkovský, Petr Jech, Tomáš Pavlík, Marek Vandas
19. 11. 17 15:00 P3 Catchers SC Rychlá rota 10. 4:0 (3:0)
Rychlé, čisté utkání, kde rozhodla větší produktivita domácích. Jakub Macháček, Pavel Mašek
Catchers SC Rychlá rota
Tomáš Vitásek – Jan Bejkovský, Petr Jech, Tomáš Pavlík, Jan Táborský, Tomáš Tuček, Marek Vandas, Jan Vlach vs Jiří Hrnčíř – Jaroslav Bureš, Lukáš Hrnčíř, Jan Janura, Michal Krautwurm, Rudolf Kvapil, Marek Palán, Vojtěch Raiman, Daniel Vu
24. Jan Bejkovský
29. Marek Vandas
30. Jan Táborský
31. Tomáš Tuček
12. 11. 17 13:45 KBELY Palmeiras Prosek Catchers SC 9. 3:1 (2:0)
Dobrá úroveň zápasu, kde Palmeiras proměňovali šance a po zásluze zvítězili. Novotný
Palmeiras Prosek Catchers SC
Matěj Dlabola – Martin Daniš, Filip Dlabola, Tomáš Gaper, Marcel Macháček, Jakub Mejzlík, Pavel Mikulec, Petr Pochman, Tomáš Spanilý, Jakub Žilinský vs Jan Bejkovský – Miroslav Erben, Petr Jech, Tomáš Pavlík, Jan Táborský, Marek Vandas, Tomáš Veselý, Tomáš Vitásek, Jan Vlach, Michael Žabka
4. Filip Dlabola
24., 48. Tomáš Gaper
45. Marek Vandas
5. 11. 17 18:45 MIKU3 Catchers SC Malvazinky 1.FC 8. 1:2 (0:1)
Velmi vyrovnané utkání, ve kterém vyhráli o gól šťastnější hosté. Klail
Catchers SC Malvazinky 1.FC
Miroslav Erben – Jan Bejkovský, Petr Jech, Tomáš Pavlík, Jan Táborský, Tomáš Tuček, Marek Vandas, Tomáš Veselý, Tomáš Vitásek, Jan Vlach, Michael Žabka vs Benny Benkár – Josef Černý, Patrik Janoušek, Vlastimil Janoušek, Filip Novotný, Karel Rákosník, Pavel Rákosník, Jiří Šesták
57. Miroslav Erben 21 Tomáš Tuček 29. Karel Rákosník
52. Pavel Rákosník
29. 10. 17 13:45 TEMPO Posílej FC Catchers SC 7. 3:5 (2:1)
Hosté prokázali zkušenosti a ve druhé půli otočili utkání.
Posílej FC Catchers SC
Michal Kubiče – Jáchym Fales, Jakub Hrabě, Viktor Janiš, Maxmilián Péder, Matěj Pokorný, Nikola Šolaja, Martin Žáček vs Jan Vlach – Petr Jech, Tomáš Pavlík, Jan Táborský, Tomáš Tuček, Marek Vandas, Tomáš Veselý, Michael Žabka
8. Nikola Šolaja
21. Martin Žáček
33. Maxmilián Péder
2. Tomáš Tuček
32., 34. Jan Táborský
36., 40. Marek Vandas
22. 10. 17 16:15 DEKAN Catchers SC Květák 6. 2:2 (2:0)
Zasloužená remíza. Dobrý fotbal.
Catchers SC Květák
Miroslav Erben – Jan Bejkovský, Petr Jech, Jan Táborský, Tomáš Tuček, Marek Vandas, Tomáš Veselý, Tomáš Vitásek, Jan Vlach, Michael Žabka vs Štěpán Havel – Vít Havel, Radek Láska, Jiří Matějíček, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Václav Skála, Jan Tesař, Jakub Zálešák
15. Jan Táborský
26. Marek Vandas
43. Jan Tesař
60. Radek Láska
15. 10. 17 16:15 ZABEH Hustá pěna FC Catchers SC 5. 3:2 (1:1)
Pěna byla mírně lepší a zaslouženě vyhrála. Zápas odehraný v duchu fair play. Plucar
Hustá pěna FC Catchers SC
Petr Bráza – Daniel Beneš, David Gregora, Pavel Morda, Martin Provázek, Tomáš Sobota, Michal Stáňo, Lumír Stuchlý vs Jan Vlach – Miroslav Erben, Petr Jech, Jan Táborský, Tomáš Tuček, Marek Vandas, Tomáš Veselý, Michael Žabka
26. Martin Provázek
46. Petr Bráza
50. Michal Stáňo
26. Jan Táborský
41. Tomáš Veselý
8. 10. 17 20:00 DEKAN Catchers SC DDR FC 4. 7:1 (1:1)
Pohledné, do poločasu vyrovnané a kvalitní utkání. Hosty do poločasu držel výborný brankář, po půli ale domácí proměnili své šance a bylo rozhodnuto.
Catchers SC DDR FC
Jan Vlach – Jan Bejkovský, Miroslav Erben, Petr Jech, Tomáš Pavlík, Jan Táborský, Tomáš Tuček, Marek Vandas, Michael Žabka vs Michal Chovanec – Jaroslav Archman, Lukáš Chytráček, Bohumil Hrbáček, Jan Lejsek, Jan Pouska, Jakub Sedláček
4. Petr Jech
31., 50. Miroslav Erben
38., 46. Marek Vandas
56. Michael Žabka
58. Jan Táborský
16. Jakub Sedláček
24. 9. 17 18:45 ZABEH Catchers SC ZAK Praha 3. 3:5 (0:3)
Hosté byli celý první poločas lepší, ve druhém už to vypouštěli, ale domácím se podařilo jen snížit.
Catchers SC ZAK Praha
Jan Vlach – Jan Bejkovský, Miroslav Erben, Petr Jech, Tomáš Pavlík, Jan Táborský, Tomáš Tuček, Marek Vandas, Michael Žabka vs Ondřej Šíp – Jan Králíček, Richard Mezera, Petr Šimek, David Urban, Jan Vilímec, Jakub Zavázal, Matěj Zavázal
43., 56. Miroslav Erben
52. Michael Žabka
7. Richard Mezera
18. David Urban
23., 32., 47. Jan Vilímec
17. 9. 17 15:00 P3 Buzuluk Úvaly FC Catchers SC 2. 1:7 (0:5)
Domácí hráli pouze ve čtyřech, hosté početní výhodu využili a i přes bojovnost domácích si došli pro dva body. Kohout
Buzuluk Úvaly FC Catchers SC
Michal Miko – René Charvát, Milan Cibulec, Matěj Krček, Michael Řezáč, Jakub Votápek vs Miroslav Erben – Petr Jech, Jan Táborský, Tomáš Tuček, Marek Vandas, Tomáš Veselý
53. Jakub Votápek 9., 29., 60. Marek Vandas
17. Tomáš Tuček
23. Jan Táborský
30. Petr Jech
59. Tomáš Veselý
10. 9. 17 17:30 P2 Catchers SC Výlov 0.FC 1. 4:0 (1:0)
Vyrovnané a férové utkání. Pochvala oběma týmům za fair play. Václav Tejml, Slavomír Giertli
Catchers SC Výlov 0.FC
Jan Vlach – Jan Bejkovský, Miroslav Erben, Petr Jech, Jan Táborský, Tomáš Tuček, Marek Vandas, Michael Žabka vs Pavel Svoboda – Miloslav Cakl, Jiří Fexa, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Petr Soldát, Martin Vegricht, Roman Volráb