Pá 10.11.17 19:30 HOSTI The Penguins 6:5 B Torpedo Barrandov   (HL2B)
Ne 19.11.17 18:45 P3 AC Tylen Deus Vult   (HL8L)
Ne 19.11.17 20:00 P3 SAS fans Hustec   (HL4E)
St 6.12.17 19:30 MIKU3 Lucián FC A Řežem to United   (HL2B)
St 6.12.17 20:45 MIKU3 Opatovští kanonýři FC ALT 1.AK   (HL5E)

3. 12. 17 16:15 P1 Posílej FC ZAK Praha 11. 4:0 (2:0)
Klidný fotbálek odehraný spíše z povinnosti. ZAK si branku určitě zasloužil.
Michal Kubiče – Jáchym Fales, Jakub Hrabě, Viktor Janiš, Maxmilián Péder, Nikola Šolaja, Martin Žáček vs Ondřej Šíp – Adam Karásek, Jan Králíček, Zdeněk Randa ml., Jan Vilímec, Jakub Zavázal, Matěj Zavázal
9. Jakub Hrabě
15., 58., 60. Martin Žáček
12. 11. 17 13:45 TEMPO Posílej FC Hustá pěna FC 9. 5:4 (1:1)
Tým Posílej byl v prvním poločase vyspělejším důraznější a vytvořil si jednogólové vedení. Avšak Hustá pěna stihla ještě dokonce poločasu vyrovnat. Ve druhém poločase za hustého deště rozhodl tým Posílej. Husák
Posílej FC Hustá pěna FC
Michal Kubiče – Jáchym Fales, Jakub Hrabě, Viktor Janiš, Petr Novák, Maxmilián Péder, Matěj Pokorný, Nikola Šolaja, Martin Žáček vs Petr Bráza – Daniel Beneš, Adam Davídek, Tomáš Dvořák, David Gregora, Tomáš Sobota, Michal Stáňo, Lumír Stuchlý, Jakub Voldřich
60. Tomáš Sobota
5. 11. 17 20:00 DEKAN DDR FC Posílej FC 8. 1:7 (0:3)
Domácí hráli o jednoho hráče v poli oslabeni, což se projevilo na výsledku utkání. Hosté jednoznačně zvítězili. Procházka
DDR FC Posílej FC
Michal Chovanec – Lukáš Chytráček, Bohumil Hrbáček, Fedor Krajčík, Jan Pouska vs Michal Kubiče – Viktor Janiš, Petr Novák, Maxmilián Péder, Matěj Pokorný, Martin Žáček
46. Michal Chovanec 14., 33. Maxmilián Péder
15. Matěj Pokorný
29., 50., 58., 60. Martin Žáček
29. 10. 17 13:45 TEMPO Posílej FC Catchers SC 7. 3:5 (2:1)
Hosté prokázali zkušenosti a ve druhé půli otočili utkání.
Posílej FC Catchers SC
Michal Kubiče – Jáchym Fales, Jakub Hrabě, Viktor Janiš, Maxmilián Péder, Matěj Pokorný, Nikola Šolaja, Martin Žáček vs Jan Vlach – Petr Jech, Tomáš Pavlík, Jan Táborský, Tomáš Tuček, Marek Vandas, Tomáš Veselý, Michael Žabka
8. Nikola Šolaja
21. Martin Žáček
33. Maxmilián Péder
2. Tomáš Tuček
32., 34. Jan Táborský
36., 40. Marek Vandas
22. 10. 17 13:45 TEMPO Buzuluk Úvaly FC Posílej FC 6. 2:6 (1:1)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Smetana
Buzuluk Úvaly FC Posílej FC
Michal Miko – René Charvát, David Chlumecký, Milan Cibulec, Matěj Krček, Marco Moles, Daniel Řezáč, Michael Řezáč, Ján Urban vs Michal Kubiče – Jakub Hrabě, Viktor Janiš, Petr Novák, Maxmilián Péder, Matěj Pokorný, Martin Žáček
15., 57. René Charvát 3. Maxmilián Péder
36., 47., 55., 60. Martin Žáček
59. Petr Novák
15. 10. 17 17:30 MIKU4 Posílej FC Výlov 0.FC 5. 4:4 (3:1)
Férové utkání s dramatickým závěrem.
Posílej FC Výlov 0.FC
Martin ŽáčekJáchym Fales, Jakub Hrabě, Viktor Janiš, Michal Kubiče, Petr Novák, Matěj Pokorný, Nikola Šolaja vs Petr Soldát – Miloslav Cakl, Tomáš Fojt, Dávid Hriadel, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Pavel Tichomirov, Roman Volráb
17., 20. Martin Žáček
28. Jakub Hrabě
39. Viktor Janiš
27., 45., 49. Miloslav Cakl
58. Tomáš Fojt
8. 10. 17 13:45 HANSP Sokol Suchdol TJ Posílej FC 4. 10:5 (4:1)
Velmi pěkné utkání z obou stran, ve kterém vyhráli střelecky produktivní domácí. Paolo Galbani, Mohamed Hassan
Sokol Suchdol TJ Posílej FC
Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jakub Erler, Václav Erler, Milan Jarkovský, Jakub Krebs, Petr Maleček, Tomáš Reilich, Michal Zatrapa vs Michal Kubiče – Jáchym Fales, Jakub Hrabě, Viktor Janiš, Matěj Pokorný, Nikola Šolaja, Martin Žáček
57. Jakub Hrabě
1. 10. 17 18:45 MIKU2 Květák Posílej FC 10. 5:2 (2:2)
Výrazně mladší hosté dokázali v první půli držet s domácím Květákem krok. Ve druhé půli však inkasovali tři branky a prohráli. Čapla
Květák Posílej FC
Štěpán Havel – Vít Havel, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Václav Skála, Petr Solil, Jan Tesař, Jakub Zálešák vs Matěj Pokorný – Jáchym Fales, Jakub Hrabě, Viktor Janiš, Maxmilián Péder, Nikola Šolaja, Martin Žáček
21., 26. Michal Sitár
32., 46. Jan Tesař
35. Petr Solil
3. Martin Žáček
22. Maxmilián Péder
24. 9. 17 16:15 MIKU3 Posílej FC Rychlá rota 3. 3:5 (1:4)
Hosté byli lepší, fotbalovější. Zasloužená výhra. Procházka
Posílej FC Rychlá rota
Matěj Pokorný – Jáchym Fales, Viktor Janiš, Petr Novák, Maxmilián Péder, Nikola Šolaja, Martin Žáček vs Jiří HrnčířJaroslav Bureš, Jan Janura, Michal Krautwurm, Rudolf Kvapil, Marek Palán, Vojtěch Raiman
20. Maxmilián Péder
37. Nikola Šolaja
60. Petr Novák
6., 10., 29., 59. Jaroslav Bureš
15. Rudolf Kvapil
17. 9. 17 16:15 KBELY Palmeiras Prosek Posílej FC 2. 11:2 (6:1)
Naprosto jednoznačné utkání s ještě jednoznačnějším skóre. Brankostroj domácích odstartoval hned v 1. minutě nešťastným odrazem brankář Posílej, který byl paradoxně asi nejlepším hráčem hostů. Těm sice nešla upřít snaha, ale proti precizní obraně a nekompromisnímu útoku domácích neměli šanci. Pavel Potměšil
Palmeiras Prosek Posílej FC
Jakub Žilinský – Martin Daniš, Filip Dlabola, Matěj Dlabola, Tomáš Gaper, Jaroslav Lhota, Marcel Macháček, Jakub Mejzlík, Pavel Mikulec, Petr Pochman vs Viktor Janiš – Jáchym Fales, Michal Kubiče, Maxmilián Péder, Matěj Pokorný, Nikola Šolaja, Martin Žáček