Rozpis pískání, 8. liga, skupina A

Senioři Praha A

Út 12.9. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 12.9. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
St 4.10. 18:15 Litvínovská LITVI
St 4.10. 19:30 Litvínovská LITVI
St 4.10. 20:45 Litvínovská LITVI

Traktor Praha A

Út 19.9. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 19.9. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
St 11.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 11.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 11.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC

England United FC

Čt 12.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 12.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 12.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Čt 2.11. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 2.11. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 2.11. 20:30 Koráb SC KORAB

Guláš FC

Čt 26.10. 18:15 Aritma ARIT
Čt 26.10. 19:30 Aritma ARIT
Čt 26.10. 20:45 Aritma ARIT
Čt 16.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 16.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 16.11. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Bröndby codein IF

Pa 27.10. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 27.10. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 27.10. 20:30 Zákostelní ZAK
Čt 16.11. 18:15 Aritma ARIT
Čt 16.11. 19:30 Aritma ARIT
Čt 16.11. 20:45 Aritma ARIT

Ústavan 01 KK

Čt 2.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 2.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 2.11. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 20.11. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 20.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 20.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Medvědi B

Út 12.9. 19:15 Motorlet MOTO2
Út 12.9. 20:30 Motorlet MOTO2
Čt 9.11. 18:15 Aritma ARIT
Čt 9.11. 19:30 Aritma ARIT
Čt 9.11. 20:45 Aritma ARIT

Yakuza

Út 5.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Út 5.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Út 5.9. 20:30 Zákostelní ZAK
St 22.11. 18:15 Děkanka DEKAN
St 22.11. 19:30 Děkanka DEKAN
St 22.11. 20:45 Děkanka DEKAN

PFC Kodymka B

Ne 1.10. 16:15 Běchovice 2 BECH
Ne 1.10. 17:30 Běchovice 2 BECH
Ne 15.10. 17:30 Běchovice 2 BECH
Ne 15.10. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 22.10. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 22.10. 20:00 Běchovice 2 BECH

Digi Prague FC

Út 10.10. 19:15 Motorlet MOTO2
Út 10.10. 20:30 Motorlet MOTO2
Pa 17.11. 08:45 Pražačka P2
Pa 17.11. 10:00 Pražačka P2
Pa 17.11. 11:15 Pražačka P2

Vysmátí zajíci B

Út 19.9. 19:15 Štěrboholy STER1
Út 19.9. 20:30 Štěrboholy STER1
Út 17.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 17.10. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Út 7.11. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 7.11. 19:15 Hrabákova HRAB3

Zmaštěný stroje SC

Ne 8.10. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 8.10. 17:30 Záběhlice ZABEH
St 25.10. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 25.10. 20:45 Tempo FC TEMPO
Čt 23.11. 19:00 Pražačka P3
Čt 23.11. 20:15 Pražačka P3