Seznam týmů, 8. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Senioři Praha A tmavě modrá
Traktor Praha A oranžová, modrá
England United FC modrá, bílá
Guláš FC modro-bílá, bílá
Bröndby codein IF modro-bílá, černá
Ústavan 01 KK oranžová
Medvědi B červená
Yakuza modrá, oranžová
PFC Kodymka B bílo-modrá, zelená
Digi Prague FC modrá, bílá
Vysmátí zajíci B červená, bílá
Zmaštěný stroje SC bílá, růžová

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Guláš FCTraktor Praha A Po 4.9. 17:00 HANSP
Senioři Praha AÚstavan 01 KK Po 4.9. 18:00 HRAB1
Digi Prague FCYakuza Po 4.9. 18:00 KORAB
Bröndby codein IFZmaštěný stroje SC Po 4.9. 18:00 ZAK
Medvědi BPFC Kodymka B Po 4.9. 19:15 HRAB1
England United FCVysmátí zajíci B Po 4.9. 19:15 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Bröndby codein IFDigi Prague FC Po 18.9. 17:45 ZABEH
YakuzaEngland United FC Po 18.9. 18:00 HRAB2
Vysmátí zajíci BSenioři Praha A Po 18.9. 19:15 TEMPO
Ústavan 01 KKGuláš FC Po 18.9. 19:15 SCBEC
Zmaštěný stroje SCPFC Kodymka B Po 18.9. 19:15 HRAB2
Traktor Praha AMedvědi B Po 18.9. 20:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Senioři Praha AYakuza Po 11.9. 18:00 HRAB2
PFC Kodymka BTraktor Praha A Po 25.9. 19:15 HRAB2
Guláš FCVysmátí zajíci B Po 25.9. 19:15 TEMPO
England United FCBröndby codein IF Po 25.9. 19:15 KORAB
Medvědi BÚstavan 01 KK Po 25.9. 19:30 MIKU4
Digi Prague FCZmaštěný stroje SC Po 25.9. 20:15 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Zmaštěný stroje SCTraktor Praha A Po 2.10. 17:00 DEKAN
Bröndby codein IFSenioři Praha A Po 2.10. 18:00 HRAB1
YakuzaGuláš FC Po 2.10. 19:00 METE2
Digi Prague FCEngland United FC Po 2.10. 19:15 KORAB
Vysmátí zajíci BMedvědi B Po 2.10. 19:15 TEMPO
Ústavan 01 KKPFC Kodymka B Po 2.10. 19:15 HRAB2
Utkání Datum Čas Hřiště
Senioři Praha ADigi Prague FC Po 9.10. 18:00 HRAB2
Traktor Praha AÚstavan 01 KK Po 9.10. 18:15 MIKU2
PFC Kodymka BVysmátí zajíci B Po 9.10. 19:15 HRAB2
Guláš FCBröndby codein IF Po 9.10. 19:30 BECH
England United FCZmaštěný stroje SC Po 9.10. 19:30 CESMI
Medvědi BYakuza Po 9.10. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
England United FCSenioři Praha A Po 16.10. 18:00 HRAB2
Bröndby codein IFMedvědi B Po 16.10. 18:15 HOSTI
YakuzaPFC Kodymka B Po 16.10. 19:15 HRAB1
Vysmátí zajíci BTraktor Praha A Po 16.10. 19:15 TEMPO
Digi Prague FCGuláš FC Po 16.10. 19:30 MIKU4
Zmaštěný stroje SCÚstavan 01 KK Po 16.10. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Senioři Praha AZmaštěný stroje SC Po 23.10. 18:00 HRAB2
Ústavan 01 KKVysmátí zajíci B Po 23.10. 19:15 TEMPO
PFC Kodymka BBröndby codein IF Po 23.10. 19:15 HRAB2
Traktor Praha AYakuza Po 23.10. 20:30 MOTO3
Medvědi BDigi Prague FC Po 23.10. 20:45 HANSP
Guláš FCEngland United FC Po 23.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Senioři Praha AGuláš FC Po 30.10. 18:00 HRAB1
Digi Prague FCPFC Kodymka B Po 30.10. 19:15 HRAB1
Zmaštěný stroje SCVysmátí zajíci B Po 30.10. 19:15 TEMPO
England United FCMedvědi B Po 30.10. 20:30 MOTO1
Bröndby codein IFTraktor Praha A Po 30.10. 20:30 TEMPO
YakuzaÚstavan 01 KK Po 30.10. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Medvědi BSenioři Praha A Po 6.11. 18:00 HRAB2
Traktor Praha ADigi Prague FC Po 6.11. 18:15 MIKU4
Guláš FCZmaštěný stroje SC Po 6.11. 18:15 BECH
Ústavan 01 KKBröndby codein IF Po 6.11. 19:00 DABLI
Vysmátí zajíci BYakuza Po 6.11. 19:15 TEMPO
PFC Kodymka BEngland United FC Po 6.11. 19:15 HRAB2
Utkání Datum Čas Hřiště
Senioři Praha APFC Kodymka B Po 13.11. 18:00 HRAB2
Zmaštěný stroje SCYakuza Po 13.11. 18:15 MIKU4
Bröndby codein IFVysmátí zajíci B Po 13.11. 19:15 TEMPO
Guláš FCMedvědi B Po 13.11. 19:30 HANSP
England United FCTraktor Praha A Po 13.11. 20:30 MOTO1
Digi Prague FCÚstavan 01 KK Po 13.11. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Ústavan 01 KKEngland United FC Po 27.11. 19:15 KORAB
Medvědi BZmaštěný stroje SC Po 27.11. 19:15 ZAK
YakuzaBröndby codein IF Po 27.11. 19:30 BECH
Vysmátí zajíci BDigi Prague FC Po 27.11. 19:30 MIKU4
Traktor Praha ASenioři Praha A Po 27.11. 19:30 MIKU3
PFC Kodymka BGuláš FC Po 27.11. 19:30 DEKAN