Rozpis pískání, 8. liga, skupina B

Dynamit Vršovice

Po 25.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 25.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 25.9. 20:45 Hanspaulka HANSP
St 8.11. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 8.11. 20:45 Tempo FC TEMPO

Junior Motol

Čt 7.9. 19:15 Motorlet MOTO2
Čt 7.9. 20:30 Motorlet MOTO2
St 27.9. 18:15 Mikulova MIKU4
St 27.9. 19:30 Mikulova MIKU4
St 27.9. 20:45 Mikulova MIKU4

Rudý teror

Po 2.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 2.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 2.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI
St 25.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 25.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 25.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Nounejm

Po 9.10. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 9.10. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 9.10. 20:30 Malešice AFK MALES
Po 30.10. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 30.10. 18:15 Děkanka DEKAN

Jedna noha netleská

St 25.10. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 25.10. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
St 15.11. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 15.11. 19:15 Hrabákova HRAB3
St 6.12. 19:00 Litvínovská LITVI
St 6.12. 20:15 Litvínovská LITVI

Primitives Prague FC

Ne 17.9. 11:15 Pražačka P3
Ne 17.9. 12:30 Pražačka P3
Pa 27.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 27.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 14.11. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 14.11. 18:15 Děkanka DEKAN

Divočáci

St 20.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 20.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 11.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 11.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Út 31.10. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 31.10. 20:15 Meteor 8 METE2

Jacobs

Ne 24.9. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 24.9. 17:30 Mikulova MIKU3
Út 24.10. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 24.10. 19:15 Hrabákova HRAB1
Čt 16.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 16.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Planners Prague FC B

St 25.10. 18:45 Aritma ARIT
St 25.10. 20:00 Aritma ARIT
Út 14.11. 18:00 Hrabákova HRAB2
Út 14.11. 19:15 Hrabákova HRAB2
St 22.11. 18:45 Aritma ARIT
St 22.11. 20:00 Aritma ARIT

Prague City FC

Čt 7.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 7.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 26.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 26.10. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 23.11. 19:00 Pražačka P2
Čt 23.11. 20:15 Pražačka P2

SportHES

Po 9.10. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 9.10. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 9.10. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 30.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 30.10. 20:45 Děkanka DEKAN

Inter Letná

St 20.9. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 20.9. 20:45 Tempo FC TEMPO
St 11.10. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 11.10. 19:15 Hrabákova HRAB3
St 1.11. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 1.11. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB