Seznam týmů, 8. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Dynamit Vršovice modrá, zelená
Junior Motol modrá, oranžová
Rudý teror modrá, červená
Nounejm černá, světle modrá
Jedna noha netleská červeno-černá
Primitives Prague FC modro-bílá
Divočáci červená, bílá
Jacobs  
Planners Prague FC B modrá, černá
Prague City FC žlutá
SportHES černá, zeleno-žlutá
Inter Letná černá, bílá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Junior MotolPrague City FC Po 4.9. 18:15 CESMI
JacobsPlanners Prague FC B Po 4.9. 19:15 KORAB
Inter LetnáPrimitives Prague FC Po 4.9. 20:45 HOSTI
Jedna noha netleskáNounejm Út 5.9. 19:30 CESMI
Dynamit VršoviceRudý teror Út 5.9. 19:30 NOVOB
DivočáciSportHES Út 5.9. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
SportHESPrague City FC Po 11.9. 18:15 MIKU4
Primitives Prague FCJacobs Po 11.9. 20:45 HOSTI
DivočáciDynamit Vršovice Út 12.9. 18:15 PRKOP
Rudý terorInter Letná Út 12.9. 18:15 BECH
NounejmJunior Motol Út 12.9. 19:30 PRKOP
Planners Prague FC BJedna noha netleská Út 12.9. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
JacobsRudý teror Po 18.9. 18:00 HRAB3
Prague City FCNounejm Po 18.9. 20:45 CESMI
Jedna noha netleskáPrimitives Prague FC Po 18.9. 20:45 HOSTI
Inter LetnáDivočáci Út 19.9. 18:00 KORAB
Junior MotolPlanners Prague FC B Út 19.9. 18:15 ARIT
Dynamit VršoviceSportHES Út 19.9. 20:30 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
DivočáciJacobs Po 25.9. 18:15 NOVOB
Planners Prague FC BPrague City FC Po 25.9. 18:15 MIKU4
Primitives Prague FCJunior Motol Po 25.9. 20:45 HOSTI
SportHESNounejm Út 26.9. 17:45 ZABEH
Dynamit VršoviceInter Letná Út 26.9. 18:00 MALES
Rudý terorJedna noha netleská Út 26.9. 20:30 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
JacobsDynamit Vršovice Po 9.10. 18:15 DEKAN
Prague City FCPrimitives Prague FC Po 9.10. 20:45 HOSTI
NounejmPlanners Prague FC B Út 10.10. 18:00 SCBEC
Jedna noha netleskáDivočáci Út 10.10. 20:30 MOTO3
Inter LetnáSportHES Út 10.10. 20:30 MOTO2
Junior MotolRudý teror Út 10.10. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
SportHESPlanners Prague FC B Po 16.10. 18:00 KORAB
Inter LetnáJacobs Po 16.10. 20:45 MIKU4
Rudý terorPrague City FC Po 16.10. 20:45 MIKU3
Primitives Prague FCNounejm Po 16.10. 20:45 HOSTI
DivočáciJunior Motol Út 17.10. 18:00 SCBEC
Dynamit VršoviceJedna noha netleská Út 17.10. 18:15 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
Prague City FCDivočáci Po 23.10. 20:00 BIHOR
Planners Prague FC BPrimitives Prague FC Po 23.10. 20:45 HOSTI
NounejmRudý teror Út 24.10. 18:15 PRKOP
Jedna noha netleskáInter Letná Út 24.10. 18:15 MIKU3
Junior MotolDynamit Vršovice Út 24.10. 20:30 MOTO3
JacobsSportHES Čt 26.10. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamit VršovicePrague City FC Po 6.11. 18:45 BIHOR
JacobsJedna noha netleská Po 6.11. 19:15 MOTO3
SportHESPrimitives Prague FC Po 6.11. 20:45 HOSTI
Inter LetnáJunior Motol Út 7.11. 20:30 MOTO3
Rudý terorPlanners Prague FC B Út 7.11. 20:30 MOTO2
DivočáciNounejm Út 7.11. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Planners Prague FC BDivočáci Po 13.11. 18:15 HOSTI
Prague City FCInter Letná Po 13.11. 18:15 CESMI
Primitives Prague FCRudý teror Po 13.11. 20:45 HOSTI
NounejmDynamit Vršovice Po 13.11. 20:45 HANSP
Junior MotolJacobs Po 13.11. 20:45 CESMI
Jedna noha netleskáSportHES Út 14.11. 18:00 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
JacobsPrague City FC Po 20.11. 20:45 CESMI
DivočáciPrimitives Prague FC Po 20.11. 20:45 HOSTI
Dynamit VršovicePlanners Prague FC B Út 21.11. 19:15 MALES
Inter LetnáNounejm Út 21.11. 20:15 P3
Jedna noha netleskáJunior Motol Út 21.11. 20:45 CESMI
SportHESRudý teror Čt 23.11. 17:45 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Rudý terorDivočáci Po 4.12. 20:15 METE2
Primitives Prague FCDynamit Vršovice Po 4.12. 20:15 P3
Planners Prague FC BInter Letná Po 4.12. 20:15 METE1
NounejmJacobs Po 4.12. 20:15 P2
Junior MotolSportHES Po 4.12. 20:15 P1
Prague City FCJedna noha netleská Po 4.12. 20:30 TEMPO