Rozpis pískání, 8. liga, skupina C

Blesk VK B

Po 25.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 25.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 25.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Pa 3.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Pa 3.11. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Canary FC

Po 25.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 25.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 25.9. 20:45 Mikulova MIKU2
Po 16.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 16.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 16.10. 20:45 Mikulova MIKU2

Senioři Praha B

St 13.9. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 13.9. 19:15 Hrabákova HRAB3
Čt 5.10. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 5.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 5.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB

Suchá dáseň AC

Pa 15.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 15.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 5.10. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 5.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 5.10. 20:45 Mikulova MIKU3

Gangbeng

Čt 26.10. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 26.10. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 26.10. 20:30 Koráb SC KORAB
St 15.11. 19:00 Meteor 8 METE2
St 15.11. 20:15 Meteor 8 METE2

Horno Porno

Po 30.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 30.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 30.10. 20:45 Mikulova MIKU2
Út 21.11. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 21.11. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 21.11. 20:30 Malešice AFK MALES

Ya Basta! A

Út 12.9. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 12.9. 19:15 Hrabákova HRAB1
Út 7.11. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 7.11. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 7.11. 20:30 Malešice AFK MALES

Proradost FK

Pa 17.11. 08:45 Zákostelní ZAK
Pa 17.11. 10:00 Zákostelní ZAK
Pa 17.11. 11:15 Zákostelní ZAK
Po 4.12. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 4.12. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 4.12. 20:45 Děkanka DEKAN

Airconquest F.F.C.

Po 4.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 4.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 4.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Čt 23.11. 18:15 Aritma ARIT
Čt 23.11. 19:30 Aritma ARIT
Čt 23.11. 20:45 Aritma ARIT

Tvar VD

St 13.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 13.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 13.9. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Po 2.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 2.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 2.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Hustý FC

Út 12.9. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Út 12.9. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Po 16.10. 19:15 Motorlet MOTO1
Po 16.10. 20:30 Motorlet MOTO1
Po 6.11. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 6.11. 20:45 Děkanka DEKAN

Lemplíci FC

Út 24.10. 19:00 Pražačka P2
Út 24.10. 20:15 Pražačka P2
Út 21.11. 19:15 Motorlet MOTO2
Út 21.11. 20:30 Motorlet MOTO2